Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tompai határdiszkontról fórum

Tompai határdiszkontról (beszélgetős fórum)


5. 3b097083af (válaszként erre: 4. - Gyzike)
2015. nov. 5. 07:05

Találat fórumcímekben/tudásbázis kérdésekben

Szabadkai piac (Minden más) 458 hozzászólás

Szabadkai piacra mennénk, kell útlevél? (Programajánlat, utazás) 53 hozzászólás

Érdemes még Szabadkára kimenni vásárolni? (Programajánlat, utazás) 35 hozzászólás

Szabadkaiak, tudnátok nekem segíteni? (Programajánlat, utazás) 30 hozzászólás

Volt valaki mostanában a szabadkai piacon? (Kinézet) 27 hozzászólás

Szabadkára megy busz vagy vonat Békéscsabáról? Buszpályaudva vagy vasútállomás közel van a piachoz? (Programajánlat, utazás) 20 hozzászólás

Szabadkai piac mostanában (Csevegős témák) 19 hozzászólás

Szabadkai és józsefvárosi piac (Minden más) 17 hozzászólás

Tudja-e valaki, hogy Szabadkára elég-e az új személyi igazolvány, vagy kell az útlevél? (Minden más) 16 hozzászólás

Veszélyes biciklivel elmenni Szabadkára? Ha valami baj történik, fel tudom hívni telefonon a magyar rendőrséget? (Csevegős témák) 13 hozzászólás

Szabadkáról 200ezer forintnyi ruhát át lehet hozni a határon?Négyen mennénk. (Minden más) 12 hozzászólás

Március 15-én érdemes lemenni a szabadkai piacra? Lesznek kipakolva sokan, tudja valaki? (Minden más) 11 hozzászólás

Szabadkai parkolási szabályokkal kapcsolatban tudna valaki segíteni? (Programajánlat, utazás) 10 hozzászólás

Szabadkára szeretnénk menni vásárolni érdemes, és mi az ami jó áron van? (Egyéb hobbi&otthon témák) 8 hozzászólás

Szabadkai piacra forintot vagy dínárt érdemes vinni? (Programajánlat, utazás) 7 hozzászólás

Tudjátok, hogy most kb mennyiért lehet jegygyűrűt (arany, fehérarany) vásárolni Szabadkán? (Minden más) 6 hozzászólás

Ha Szabadkán bevásárolok akkor arra, hogy mit és mennyit szabad (márkás ruha, cipő) behozni van korlátozás? (Programajánlat, utazás) 6 hozzászólás

Szabadkai piac (Közösségi témák) 4 hozzászólás

A szabadkai piac vasárnap is nyitva van, nem tudjátok? (Egyéb hobbi&otthon témák) 3 hozzászólás

Tudja valaki hogy pünkösd hétfőn lesz e Szabadkán vásár? (Programajánlat, utazás) 1 hozzászólás

Érdemes a szabadkai piacra menni? (Minden más)

4. gyzike (válaszként erre: 3. - Tacsi44)
2015. nov. 5. 06:14
a szabadkai piacról mi a véleményetek? érdemes odamenni?
3. tacsi44 (válaszként erre: 2. - Latyak1971)
2015. nov. 4. 21:21
Hát mi egy kicsit messzebb lakunk,tőlünk 160 km re van,csak megyünk Szabadkára a picra és gondoltunk arra megyünk hátha ott még olcsóbbak a dolgok mint kint,mert amúgy Röszke fele szoktunk menni mert arra rövidebb nekünk.Ezért nem tudom hogy megéri e kerülni,mert lényegében az édességek,tisztitószerek éredekelnének hogy mennyivel olcsóbbak.
2015. nov. 4. 20:36
Attól függ honnan közelíted meg.Nekem anyósék onnan 30km-re laknak,akkor elmegyünk,mert valóban megéri bevásárolni ott.
2015. nov. 4. 19:08
Olyan érdekelne,hogy megéri e a tompai határdiszkontba elmenni vásárolni,tényleg olyan olcsó?Mekkora különbség van az árakban?Ha valaki járt már ott,tudna vélemyényt írni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook