Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Töltött csirkébe szeretnék darálthúsos tölteléket fórum

Töltött csirkébe szeretnék darálthúsos tölteléket (beszélgetős fórum)


2009. máj. 31. 23:00

elkészült a pipi!!!

nagy sikert aratott,mindenkinek ízlett!!!

köszi a tippeket!!!

2009. máj. 30. 22:59

a töltelékbe majoránnát és petrezselymet apróra vágva feltétlenül tegyél a bors mellé,

mondjuk én darált húst nem teszek, csak gombát, párolt zöldséget, főtt és nyers tojást, tejben áztatott zsemlét, fejenként egyet, ahogy tojásból is, ezeket felsütöm hagymás vajon, majd utána töltöm a pipibe :))


mindezt a hasába és a mellebőre alá és a combjához teszem, ami kimarad azt a tepsibe :)

2009. máj. 30. 22:53

Köszike,bekentem a csirkét fűszersóval,

alszom egyet rá,hogy miket teszek bele holnap.

2009. máj. 30. 21:34
Ja es meg sörrel locsolgatni sules közben. Az is igen fincsi tud lenni.
2009. máj. 30. 21:34
En is gombas, majas, hagymas, daralthusos, tojasos töltelekre szavaznek ha en csinalnam.
6. 119cb09458 (válaszként erre: 1. - Javorne0727)
2009. máj. 30. 21:27
a darált húst ledinszteled apróra vágott hagymával, só,bors kicsi vizet alá, hogy följön is. addig:-tejbe áztass zsömlét, vagy kenyeret,-készíts egy kis rúd kenőmájast, vagy 30dkg csirkemájat(összevágva apróra), -gombát amennyire szeretitek kb. 5 fej kockára vágva, -petrezselyem apróra. kb. 10 perc után hozzádobok mindent a darálthúshoz , a végén (ez kb 5 perc együtt) ráöntök 2-3 felvert tojást, dermedéséig pirítom és ráfűszerezek.ez egy egész csirkéhez elég, vagy combok bőre alá, vagy simán megsütni a csirke mellé dobva.
2009. máj. 30. 21:20
Akkor próbálj meg simán fasírthúst betölteni, csak akkor fólia alatt tovább sütni, ha a hasüregbe is teszel húst!
2009. máj. 30. 21:20
szerintem ez gyorsan kesz van, aztan betoltod es be a sutobe...es ha mar csirke...akkor azt is fuszerezni foleg fahejjal! nagyon finom, mi ugy szeretjuk a sult csirket :)
2009. máj. 30. 21:19
ja es persze lehet meg bele tenni aprora reszelt-vagott zoldseget amit kicsit olaj-hagymaban megparolsz :)
2009. máj. 30. 21:18

huu de ehes lettem, ahogy belegondoltam a finomsagba :P


neten nem bongesztel semmit?

szemelyszerint semmi fix recptet nem tudok, de anyummal recept nelkul szoktunk fozni sutni, mindent izelsz es kinezet szerint csinalunk :P


hat szerintem ez is megcsinalhatod mint minden mas tolteleket, daralthus, mindenfele fuszer bele, petrezselyem, hagyma-foghagyma, fott tojas egeszben vagy darabokravagva, morzsa es nyers tojas :)

2009. máj. 30. 21:10
Sziasztok!gyorsan elkészíthető tölteléket szeretnék csirkébe.darálthúsosat,mert nem mindenki szereti a csirkét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook