Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tökéletesen fedő alapozó létezik? fórum

Tökéletesen fedő alapozó létezik? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 18. 10:58
10 -15 ezer? :D Hát inkább nézegessék a bőrhibáimat..nekem nem fáj! :D
11. talvy
2013. szept. 18. 00:26
Az Ó utcában van a profi sminkes bolt Kryolan nem drága annál jobbat melyeket ott lehet kapni sehol nem találsz.Nagy választék rengeteg szín és profi eladók.
2013. szept. 17. 07:36

Köszönöm a válaszokat.

Az Estee Lauder termékek milyen árban vannak? Hol lehet venni? Dm, Rossman gondolom nem, Douglas esetleg?

[link]

itt olvastam hogy megújult a csomagolása, és az már nem annyira hatásos.. erről mi a véleményetek?

2013. szept. 16. 17:35
Az Estee Lauder Double Wear Maximum Cover fed a legjobban. A sima Double Wear-tol finomabb a texturaja es erosebb a fedese.
2013. szept. 16. 15:39
Szerintem a legjobb, bármelyik dekorkozmetikumát is válaszd. Az alapozók különösen szuperek, de ha tökéletes fedésre vágysz, a Double Wear a legjobb szerintem. Vékonyan kell felvinni egy leheletfinom réteget és nagyon megéri még hozzá megvenni a Double Wear Concealer-t is, az apróbb bőrhibák eltüntetésére és a porpúderét is fixálás céljából, de azt is csak nagyon-nagyon vékonyan kell használni. A púder nekem egy évig elég szokott lenni, a Concealer szintén. Már mindent kipróbáltam, Chanel,Dior, YSL, Lancome, La Prairie, Shiseido, és még sorolhatnám, de nekem csak is az Estée Lauder vált be. De a legjobb, ha bemész egy nagyobb parfümériába és ott leteszteled, esetleg kérsz mintát otthonra, hogy megnézd, hogy viselkedik tőle a bőröd. Nekem a Chanel-től konkrétan hólyagos kis pattanások lettek a bőrömön. Gondolhatod, hogy ki akadtam...:P Persze mindenkinek más válik be, ezért kell tesztelni. De ne csak kézfejen, ahogy szokták, hanem arcra kenve, és bátran kérjél mintát is otthonra, elvégre nem várhatják el, hogy 10-15 ezres alapozókkal kísérletezgessen az ember...
7. Edinababy (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2013. szept. 16. 15:37
:-)
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Textilbaba)
2013. szept. 16. 15:35
Az volt a kérdés, hogy tökéletesen fedő alapozót keresel...mi beírtuk az Estée L-t. Szerintem egyértelmű, mennyire fed jól...
2013. szept. 16. 15:29

Loreal infallible alapozóval szemeztem, egyszer már használtam ilyet és nem emlékszem h milyen volt :-)

Az Esteé Lauder-eket megnézem is tesztelem majd. Sok színválaszték van belőlük?

2013. szept. 16. 15:25
Nem ismerem az Esteé Lauder-eket, mennyire fednek jól?
2013. szept. 16. 15:14
Esteé Lauder-Double Wear! A legmegbízhatóbb!Tipikus esete annak, amikor a drágább olcsóbb. Nekem napi használattal 4-6 hónapig elég.
2013. szept. 16. 15:11
Estée Lauder Ideal Matte
2013. szept. 16. 15:09

Tökéletes fedő alapozó létezik? Te melyiket használod?

Olyan alapozót keresek, ami jól fed, eltűntetni a bőrhibákat.

Sokfélét kipróbáltam (most Maybelline van, de volt Loreal-om is) de még mindig nem az igazi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook