Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tokaj és környéke fórum

Tokaj és környéke (beszélgetős fórum)

2008. dec. 14. 14:30
Nagyon szeretem Tokajt és környékét, sokat járunk arra turázni.Különösképpen télen és ősszel , de én imádom a bort is főleg a Tokajit, és amikor arra járunk mindíg hozunk haza pár litert. Persze nem egyszerre isszuk meg hanem szépen beosszuk.
9. 0292fff612 (válaszként erre: 8. - Varbóc)
2008. nov. 9. 10:45

Örülök,hogy írtál.

Tokajt nagyon lehet szeretni.Van múltja,jelene,jövője.Egyszerre új és régi.Ott a történelme valóban,meg a programok,és a természeti környezet:a Bodrog,a Tisza,az árterület,a másik oldalon a hegy.Mindez egyben,kis területen.

A reklám Zemplénre is nagyon ráférne.Mi mindent ki lehetne hozni ebből a környékből sok munkával,összefogással,és persze némi pénzzel!Bocsánat,ha kicsit eltértem a tárgytól,de fáj a szívem,ha arra gondolok mi van itt...és mi lehetne.

2008. nov. 9. 04:25
Borsodu vagyok, imádom Tokajt és a zempléni hegyeket. Szerintem a Zemplén változatosabb és vadregényesebb mint a pilisi vagy visegrádi hegyek. Tokaj engem sem a boir miatt érdekel, mert ha iszom is, akkor is csak mértékkel. Főleg a történelme - s legutóbb a gyors szépülés és az igényes programok. Newm vagy egyedül, aki szereti ezt a vidéket és ezt a tájat
7. 0292fff612 (válaszként erre: 5. - Encike 2)
2008. máj. 16. 18:43
Végre egy rokon lélek!Mi is évente egyszer látogatunk oda,de ez kezd kevés lenni.Hazaérek,aztán pár nap múlva ismét vágyódni kezdek oda.
6. 0292fff612 (válaszként erre: 4. - 7004ca251b)
2008. máj. 16. 18:37
Tokajban nemcsak bor van,hanem tényleg szép hely egyébként is.És miért utálod annyira a bort?Azért kérdezem,mert én is utáltam sokáig,míg rá nem jöttem,hogy nem is a bort utálom,hanem a nyakló nélkül vedelő embereket.Lehet,hogy te is így vagy vele?
2008. máj. 16. 14:55

Sziasztok!

Mi minden évben célnak vesszük Tokajt. Nagyon szeretünk odamenni a gyerekekkel.

2008. máj. 16. 13:56
Nem tudok véleményt mondani róla,mert soha nem jártam arra felé.Biztos szép,de mivel bor vidék,én meg a bort kifejezetten utálom,nem hiszem,hogy valaha is uticélommá válna majd Tokaj:)
2008. máj. 16. 13:53
Jó kis fórum ez,csak kicsit unalmas magammal társalogni.Nem szánna meg valaki legalább egy hozzászólással?
2008. máj. 12. 22:25
A szavazáson láttam,hogy sokan jártak Tokajban.Senkinek nincs véleménye róla?
2008. máj. 12. 12:21
Szeretnék olyan emberekkel szót váltani,akik szeretik Tokajt,illetve környékét.Esetleg ott élnek.Az is írhat,aki nem szereti,minden vélemény érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook