Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Toboz koszorúalap készítés fórum

Toboz koszorúalap készítés (beszélgetős fórum)


5. margareta51 (válaszként erre: 1. - Teleki_2007)
2010. jan. 20. 17:49
Vegyel egy toboz alapot egy viragkerben nagyon erdekes a megoldas szerintem hamar meglehet csinalni.Mi kesz alapot szoktunk venni es tovabb otletunk alapjan diszitjuk.
2008. okt. 31. 10:42
Én úgy láttam az üzletekben, hogy szalma alapra kötik rá a tobozokat. Tehát nem csak úgy magában, hanem meg van az alap és arra kötik rá úgy a tobozokat, hogy ne látszódjon ki az alap.
2008. okt. 19. 06:55
Alapvető a fenyőtoboz, amit most kell begyűjteni, de felhasználni csak száritás után lehetséges. A neten egyszer találtam egy virágkötészettel foglalkozó lapot, s mintha azon lenne leírás
2008. szept. 16. 20:46
Nem tudom hogy kell csinálni. Dróttal, és egy kiszanált lábas köré, kívülről. Miután a megfelelő hosszt elértem. Talán kör alakú marad. Bocs de a MC Gayver jut eszembe... mindig a meglévő eszközöket használta......
2008. szept. 16. 20:37
Szeretnék koszorúalapot készíteni.A fenyő alap és a széna alap már megy.Tobozból is szeretnék készíteni, ha valaki tud kérem segtsen benne.Ha van köztetek olyan aki eladásra is készít alapot az jelezze, engem esetleg érdekelne több darab és különböző méret.Előre is köszönöm....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook