Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Többszöri vetélés után fórum

Többszöri vetélés után (beszélgetős fórum)


2009. okt. 21. 08:39
Én kettő után vagyok. Az első gyermekünk 12 hetesen szívhang nélkül. A másodikkal már 6 hetesen véreztem és kórházba kerültem, 8 hetesen vesztettük el. Most próbálkozunk, eddig sikertelenül. A baráti társaságban meg egyik hónapról a másikra siker... tehát nem ugyanúgy osztja az élet. Az első után nagyon elkeseredtünk. A másodiknak nagyon örültünk és a férjemmel én sem vagyok ugyanúgy azóta...
9. misz (válaszként erre: 7. - 14a6e34a66)
2009. szept. 22. 21:34

Nagyon sajnálom. Ne add fel!


Nekem sokat segtett az "Angyalkák szülei vagyunk" oldal. Már rég jártam ott, nem emlékszem pontosan honnét léptem be. a Startlap-ról talán.


Szorítok Nektek is és minden Reménykedőnek!

8. cirmesitompika (válaszként erre: 7. - 14a6e34a66)
2009. márc. 18. 14:39

Ez rettenetes. Nekem 2 gondom volt. Egy 20 hetes rendesen kellett(nekem is) megszülnöm, a másik 12 napja, 11 hetesen meghalt. De szerencsére 2 egészséges lányom van. Ez éltet, meg persze a párom, akivel eldöntöttük, hogy akkor is lesz egy (jó lenne öcsi) babánk még.

Kitartás.

2009. márc. 16. 10:01

Én már háromszor voltam terhes,először 2006-ban akkor 9hetesen veszítettem el a babámat.Tavaly május10-én veszítettem el a babámat 21 hetes terhes voltam, megállt a kisfiam pici szive.

És most 5napja veszítettem el egy újabb babát sajnos a 12.héten.És most egy méherősítő kezelésre kell mennem,gyógyszerekkel erősödik majd meg a méhem ha minden jól megy.Abban reménykedem,hogy még az idén terhes lehetek újra.Annyira rossz,hogy most egyedül vagyok a babáim nélkül.Tavaly nagyon rossz volt,mert rendesen kellett megszülnöm a kisfiamat.És annyira hiányoznak most nekem.Minden kismamának azt kívánom,hogy nagyon vigyázzatok magatokra,és minden vizsgálatra menjetek el mindíg.Nálam nem derült ki hogy mi miatt történt ez.És már annyira várom hogy egy egészséges kisbabám legyen.Csak erre vágyom!!!És sosem fogom elfelejteni a babáimat,mert nagyon hiányoznak nekem.Kitartás minden kismamának! Reni

6. misz
2009. márc. 6. 21:17

Nekem 2005-ben született egy lányom. Aztán a kistesót szerettünk volna. 2007-ben a 12 hetes Uh-n vették észre, hogy a baba 3 hete meghalt. Műtét lett a vége. A következő babát 6 hetesen veszítettük el. A dokim először azt mondta, van ilyen, reménykedjünk. De én biztosra akartam menni, vizsgálatokat kértem. Elküldött a dokim a genetikai szakrendelésre. Volt a férjemnek spermavizsgálat. Nekem néztek protrombin időt,INR,APTI,APTI-LA,antikardolipin antitestIgM ésIgG értékeket, APC resistenciát, hormonszinteket. Minden negatív lett. Eldöntöttük, nem próbálkozunk újra. És most 20 hetes kismama vagyok. A Jóisten így döntött, és nagyon boldog vagyok.


Szerintem kérj kivizsgálást, mert ezek mellett a cukor és apajzsmirigy is gondot okozhat.


Kitartás!!

2009. márc. 5. 14:17

Olvasd el ezt a cikket:

[link]

4. bebekriszti (válaszként erre: 3. - M.gery)
2009. márc. 4. 14:36
A toxoplazmát terjesztik a macskák és a kutyák is!
2009. márc. 4. 14:35

Nekem volt egy imserősöm, aki 3 babát veszített el, és utólag derült ki, hogy fertőzött a macskák által terjesztett vmi bacival. Miután likvidálta a macskáját, és messziről elkerülte őket, sikerült kihordania a babájukat.

Nézz utána, milyen baci ez a macska által terjesztett, és nézesd meg a vérképedből!

2009. márc. 4. 14:31
A legelső amit nézess meg az az inzulinszinted,mert lehet,hogy inzulinrezisztenciád van,nem kap elegendő cukrot így energiát a magzat se,meg a te szervezeted se,és ezért vetélsz el folyton.Engem is hasonlóval kezelnek,ill.azért,hogy ha megfogan akkor meg is maradjon a magzat!
2009. márc. 4. 14:28
Tavaly miután eldöntöttük, hogy belevágunk a "baba projektbe" azonnal teherbe estem! 8 hetesen üres volt a petezsák és spontán elvetéltem. A doki azt mondta, ez előfordul az első alkalommal! 3 hónap szünetet rendelt. Rá 4 hónapra jött össze újra. Minden rendben volt, a baba szépen fejlődött. A 18 hetes uh-n kiderült, hogy nincs szívhang, bennt is tartottak. Művi befejezés. Ennek 1 hónapja! Volt valakinek hasonló esete? Ezek után milyen vizsgálatokra lehet számítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook