Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Több, mint 100 kutya van az Illatos úton! fórum

Több, mint 100 kutya van az Illatos úton! (beszélgetős fórum)


13. Ildenc
2009. dec. 10. 12:24

Sziasztok!


Ismét teltház van az Illatos úton.

Olyannyira, hogy altatás is volt, és sajnos nagyon úgy tűnik, hogy újra lesz, hacsak nem történik csoda.

Többféle csoda van. A legérdemlegesebb csoda az lenne, ha az emberek felfognák az ivartalanítás, chipezés jelentőségét. Ha csak olyanok tartanának kutyát, (és egyáltalán bármilyen állatot) akik tudják,...tovább» mit jelent ez a szó: felelősség.

Az is csoda, mikor egy kutya kiszabadulhat a rácsok mögül, és szerető családba kerül.

Tégy csodát...

[link]

2009. jún. 7. 09:12
gondolom nem akarod mind hazavinni és mondhatnád 100+1 kiskutya.
2008. júl. 14. 10:52
Tudjátok, h mitől van az, hogy ha megsimogatsz egy kutyust, akkor az úm. "örömében" összepisili magát? Mégpedig minden egyes alkalommal? Ez betegség?
2008. júl. 14. 10:50
Szerintem már az is sokat jelentene, ha az adó egy százalékát az állatbarátok a menhelyek számára ajánlanák föl. Az én szüleim is így tesznek, ők a Miskolci Állatmenhelynek szokták adni. Sajnos ők sem családi házasok, így nincs kutyus. Én meg külföldön élek albiban, itt nem engednek egyáltalán állatot... Viszont a páromék szülei hoztak egy gyönyörű kölyök kutyust a menhelyről, imádtam. :)
2008. jan. 29. 07:03
szerencsétlen állatok :( szemét az ember.. dobálják őket , mint valami árút...
2008. jan. 28. 09:19

Sziasztok!

Sajnos én már jártam az Illatos úton, iszonyú körülmények között tartják a kutyusokat. Nyers húst dobnak nekik, mocsokban, piszokban vannak (jó egy-két kivétellel). Szívszorító látvány volt látni őket.

A szomszédomék két év alatt a negyedik kutyusukat fogyasztják. Amelyik nem tetszik nekik, azt pár hónap múlva tovább passzolják. Hol ide, hol oda (utca).

2007. nov. 29. 06:21
Mi is menhelyről hoztunk egy ír szetert,az előző gazdinál embertelen körülmények között volt egy spániellel.Imádjuk őt,annyira kis borjú,de tényleg:)
2007. nov. 28. 22:53
Nálam jelenleg 5 macska van, de szívesen adok belőle.
2007. nov. 28. 22:45
Sajnálom a kidobott állatokat, nekem is volt kutyám, de nem értem. Amelyik öreg, meg félszemű, meg sánta annak sokkal kíméletesebb lenne egy szuri, a szukáknak meg egy ivartalanítás vagy hogy nevezik, akkor nem lenne ennyi kölyök sem, feleslegesen. Valahol határt kellene húzni, bevezetni az ebadót, és még keményebben büntetni a gazdát, ha mostohán bánik az állattal.
2007. nov. 28. 21:24
Annyira sajnálom ezeket a kutyusokat. Sajnos mi nem családi házban lakunk, így nincs lehetőségünk kutyát tartani. De tervezzük, ha lesz házunk innen hozunk ki kutyust. Remélem azért sokan, akik tehetik, igénybeveszik ezt a lehetőséget. Imádom a kutyákat.
2007. nov. 28. 20:41
Ez van!
2007. szept. 15. 20:57
Én kb egy hónapja hoztam el egy kicsit. Nagyon jó körülmények között, tarják öket, mármint ahol jártam, még/Gyömrö, Vasad/ menhelyekhez képest. Egyedül vannak a kenelekben, melyek alja levan betonozva és minden reggel felvan locsolva a helyük. 1000 ft kell fizetni egy kutyusért mit elhozunk. Az enyém kapott egy kombinált oltást, betegségek ellen, de a veszetség ellenit nekem kellet beadatnom itthon, mert még mikor elhoztam nem lehett neki beadni a kora miatt. Kapott ott egy mikrocsipett is a böre alá , ezzel tudják beazonositani ha elveszne. A jelenlegi kutyus állomány a www.illatosut.hu oldalon megtalálható. Érdemes sürün látogatni az ildalt, mert pár naponta frissitik. Ha valakit érdekel segitek az elérhetöségben!!
1. gota
2007. júl. 10. 07:43

Kérlek, segítsetek!

Az Illatos úton telt ház van, 100-nál is több kutya van! Innentől kezdve csak úgy tudnak új kutyát bevenni, ha a régiek közül elaltatnak 1-et. :(

Ha valaki szeretne kutyust, vagy tud olyat a környezetében, aki szeretne, kérlek, segítsen!

Akár kölyök kutyust, akár felnőttet szeretne, ha 1 kutyust is meg tudunk menteni, az is nagy dolog!

Ha valakit érdekel, priviben küldöm az elérhetőségeket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook