Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tízmilliószor könnyebben teljesülnek ma a kívánságaid fórum

Tízmilliószor könnyebben teljesülnek ma a kívánságaid (beszélgetős fórum)


24. 26e3472408 (válaszként erre: 22. - 6b006fc769)
2012. júl. 24. 09:31
nem az napra vonatkozik, hanem a jövődben!
2012. júl. 23. 20:29

Egy embert kívánok magamnak már egy ideje, így természetesen ma is. Na meg persze magamat Neki... :)


Ezen felül boldogságot és egészséget magamnak, és szeretteimnek.

2012. júl. 23. 19:49
én nem kívántam azt az embert, aki megtalált ma... sőt, időt kértem és kifutottam belőle.. ez miért van?
2012. júl. 23. 17:32
:)
20. 2a69f78972 (válaszként erre: 18. - F799cac10e)
2012. júl. 23. 17:10
A másik kutyusod is végtelenül aranyos!:)
19. e2e3dd6eca (válaszként erre: 17. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:36

Köszönöm szépen, én is ezt kívánom Neked/tek! :)

Koncentrálok, koncentrálok. ;)

18. f799cac10e (válaszként erre: 15. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:34
köszönöm. igen nagyon szép is mindig kérdezik mitől fényes és csillogó a bundája, kicsit még vékonyabb de nem tud hízni pedig nagyon sokat eszik.
17. 26e3472408 (válaszként erre: 16. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 23. 14:32
erősen koncentrálj a jó dolgokra és arra amit nagyon szeretnél:-)Kívánom ,hogy sikerüljön!!!
16. e2e3dd6eca (válaszként erre: 1. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:27
Van valami szeánsza ennek, vagy csak kívánnom kell? :)
15. 26e3472408 (válaszként erre: 12. - F799cac10e)
2012. júl. 23. 14:27
de édes kis tacsid van!szeretem és annyira ritkán látok mostanában!
2012. júl. 23. 14:27
úgy örültem neki
13. 26e3472408 (válaszként erre: 12. - F799cac10e)
2012. júl. 23. 14:25
ez jó:-)
2012. júl. 23. 14:20
nem csak integettek buli volt benne, de azért teljesült
11. 26e3472408 (válaszként erre: 9. - F799cac10e)
2012. júl. 23. 14:20
:-)beszáltál?
10. 26e3472408 (válaszként erre: 7. - Mafalda)
2012. júl. 23. 14:19
így van mi veszteni valónk lehet:-)
2012. júl. 23. 14:19
hajaj de még mennyire.kívántam egy limuzint és lám jött felé egy
8. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:18
Köszi,viszont kívánom Neked is!
7. mafalda (válaszként erre: 1. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:17
Ma már olvastam erről.Érdemes kihasználni a napot,hogy pozitív dolgokat vonzzunk be az életünkbe:)))Azon vagyok jó ideje!
6. 26e3472408 (válaszként erre: 4. - Cirmoscicajaj)
2012. júl. 23. 14:17
:-)köszönöm!
2012. júl. 23. 14:17

most nézem,hogy bemásolta a linkeket is ,de azért lehet érteni!


Te mit kívánsz?

4. cirmoscicajaj (válaszként erre: 2. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:17
Én meg sok ilyen jószívű embert kívánok mint te :)
3. Lolita63 (válaszként erre: 2. - 26e3472408)
2012. júl. 23. 14:16
Úgy legyen,köszi:)
2012. júl. 23. 14:16
Kívánok mindenkinek szeretetet,megértést ,pénzt,egészséget és mindent amit csak szeretnél!!!
2012. júl. 23. 14:15

Ma különösen legyél hálás mindenért! Ma ünnepelj, jutalmazd meg magadat örömmel azért, amit eddig elértél. Mondj köszönetet mindenedért, amid van! Fejezd ki a háládat a szeretteidért, a barátaidért, az egészségedért, a sikereidért és a földi javaidért! Engedd át magadat az örömnek és a boldogságnak, bátran rendezz "hálaadást", hiszen mindig van mit megköszönnünk a sorsnak.


Cselekedj szeretettel! Ha szeretetet adsz, szeretetet kapsz, anélkül, hogy kérned kellene. Ezért ma különösen legyél kedves, mosolygós és jószívű a környezetedben élőkkel. Gondolj gyakran a mondásra, miszerint a szeretet az egyetlen, amit ha megosztasz, megsokszorozódva tér vissza hozzád!



Tízmilliószor könnyebben teljesülnek ma a kívánságaid!

2011. november 17., csütörtök, 7:30Life.hu

Címkék:kívánság, ezotéria

Ez a cikk 249 napja frissült utoljára. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.


Szeretnéd valóra váltani az álmaidat? Jó lenne, ha minden sikerülne? Szeretnél nagyobb teret adni a vágyaidnak? Ez a nap tökéletes erre, hiszen ma van 2011 utolsó tízmilliószoros napja!


Tipp! Hogy kerülnek Louboutin cipői régi francia festményekre? Kattints a galériáért!


Tízmilliószor!


A tibeti buddhista hagyományok szerint minden telihold és újhold napja százszoros erővel bír, ha szeretnénk valamit elérni. Ha azonban a vágyaink megvalósítását az év négy tízmilliószoros napjára időzítjük, a kívánságaink tízmilliószor könnyebben és gyorsabban válhatnak valóra. És igen, szerencsénk van, 2011 utolsó ilyen jeles napja ugyanis ma van!


Thinkstock


Az év tízmilliószoros napjai közül az első az első holdhónap 15. napjára esik, a második jeles nap a negyedik holdhónap 15. napja, a harmadik a hatodik holdhónap 4. napja, a negyedik pedig a kilencedik holdhónap 22. napja. Ez utóbbi éppen ma van! A tibetiek egyébként a Nagy Buddha napjaként is emlegetik a tízmilliószoros napokat.


Ha akarod, ebből kiszámolhatod, hogy jövőre mely napokon kell erőteljesen vigyázni a töretlen optimizmusodra! Ha nem akarod kiszámolni, eláruljuk, hogy 2012-ben február 22-én, június 4-én, július 23-án és november 6-án lesznek tízmilliószoros erővel bíró napok. Írd be ezeket mihamarabb a naptáradba!


Fórum: PCOS női betegség - gyógyítható?



Mit szabad ezen a napon?


Ha szeretnél valamit elérni, vagy valamin változtatni, ma (is) nagyon fontos a pozitív hozzáállás és a pozitív gondolkodás! Határozd el egyszerűen, hogy ezen a napon mindent eredményesen befejezel, amibe belekezdesz, és minden sikerül, amibe belevágsz. Minden tetted, minden gondolatod szárnyakat kap ma!


Ezen a napon csak arra koncentrálj, amit szeretnél, és ne arra, amit nem. Ha ismered a vonzás törvényét, pontosan tudod, hogy ha nem azt kéred az égiektől, amit szeretnél, hanem azt, amit nem, akkor ez utóbbi kívánságod kap szárnyakat az univerzumban. És ezen a napon minden gondolatodnak tízmilliószor erősebb teremtő ereje van!


Tipp! Elképesztő átalakulás, vagány csaj lett Anikóból! Kattints a galériáért!



Ma különösen legyél hálás mindenért! Ma ünnepelj, jutalmazd meg magadat örömmel azért, amit eddig elértél. Mondj köszönetet mindenedért, amid van! Fejezd ki a háládat a szeretteidért, a barátaidért, az egészségedért, a sikereidért és a földi javaidért! Engedd át magadat az örömnek és a boldogságnak, bátran rendezz "hálaadást", hiszen mindig van mit megköszönnünk a sorsnak.


Cselekedj szeretettel! Ha szeretetet adsz, szeretetet kapsz, anélkül, hogy kérned kellene. Ezért ma különösen legyél kedves, mosolygós és jószívű a környezetedben élőkkel. Gondolj gyakran a mondásra, miszerint a szeretet az egyetlen, amit ha megosztasz, megsokszorozódva tér vissza hozzád!


Thinkstock


Mit szeretnél?


Ha csak egyszerűen jobban szeretnél élni, vedd kezedbe az irányítást. Tudd, hogy az életedet csakis te irányíthatod, így csakis te teheted szebbé és könnyebbé. Figyelj magadra és legyél tudatos! Egyetlen pillanatig se félj a változásoktól, inkább az egy helyben toporgás a félelmetes. A változásban, a változtatásokban rengeteg lehetőség van!


Ha a párkapcsolatoddal kapcsolatban szeretnél javulást, vagy egyenesen egy kedves pasira vágysz, ma meghozhatja neked a változást, ha a lehető legjobb formádat hozod. Öltözz fel csinosan, sminkelj, de ami még a külsőségeknél is fontosabb, hogy legyél kedves, barátságos, mosolyogj, legyél nyitott a kedvesed vagy az új ismeretségek felé.


Tipp! Exkluzív képek Janicsák Veca Szuperkoncertjéről! Kattints a galériáért!



Ha a karrieredben vágysz jobbra és többre, tegyél lépéseket a siker felé vezető úton. Először is hidd el magadról, hogy nagyon jó vagy a szakmádban, ettől bátrabb és magabiztosabb leszel, olyan lépéseket is meg mersz lépni, amiről korábban csak álmodoztál vagy álmodni sem mertél. Bátran hozakodj elő az ötleteiddel, ha bízol magadban, sikert aratsz, ez nem vitás. Az önállósodás, saját vállalkozás indítására is tízmilliószor jobb ez a nap.


Ha pedig az egészségeden szeretnél javítani, ma még véletlenül se tegyél olyat, amivel árthatsz magadnak. Ne dohányozz, ne fogyassz alkoholt, ne egyél nehéz, cukros, zsíros ételeket. Inkább mozogj többet, és képzeld el, hogy meggyógyultál és tökéletesen egészséges vagy.


Thinkstock


Mit ne csinálj ma?


Sajnos az éremnek mindig van egy másik oldala is. Ha ezen a napon rosszat teszel, rosszat gondolsz vagy rosszat kívánsz, az is tízmilliószoros erővel bír. Az univerzum igazságérzetének hála azonban azon csattan, akitől a negatívum származik. Nos, igen, a karma már csak ilyen!


Ezért ma szigorúan tilos az irigykedés, az átkozódás, bármilyen szándékos károkozás. Minden gondolat és cselekedet kerülendő, amivel árthatsz másoknak, és ezáltal magadnak.


Ezen a napon nem szabad félni, hezitálni, halogatni sem! Ezek az érzések és tettek ugyanis negatív irányba befolyásolják vágyaid megvalósulását. Ha rosszul fogalmazod meg a kívánságaidat, ha nem arra gondolsz sziklaszilárdan, amit akarsz, hanem arra, amit el akarsz kerülni, ne csodálkozz, ha a számodra kellemetlen vagy általad nem kívánt szituáció kellős közepében találod magadat. Szóval, az a legjobb, ha mára törlöd a szótáradból a "nem szeretnék..." és a "nem akarok..." kezdetű kívánságokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook