Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tíz év nevetés - Jóbarátok! fórum

Tíz év nevetés - Jóbarátok! (beszélgetős fórum)


19. 9748afa83c (válaszként erre: 10. - Zarahell)
2009. márc. 26. 15:57
Ugyanebben a részben van, hogy birkát eszik, de közben ő vegetáriánus, és elhányja magát, és a végén ezt mondja a szülőknek: Van egy viccem... bár 13 fürdőszoba van, én belehánytam a szekrénybe xDDDD
2009. febr. 26. 14:29
Ja igen a bakik is eszméletlenek!!Amikor látod h a szinészek is emberek,és igazából ők is tök jó fejek,és nem csak a szerepük szerint.Gyakran volt hogy improvizáltak is!meg beletettek a szerkesztők olyan poénokat amiket a szinészek találtak ki!:D
17. Beathryche (válaszként erre: 16. - Beathryche)
2009. febr. 26. 11:22

Ezek szerint a fórumba nem lehet beszúrni videót?

Bocsi :)


[link]


Akit érdekel itt megnézheti

2009. febr. 26. 11:21

Jóbarátok bakik: Phoebe nevet :)



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zGTOyNGuPMQ&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zGTOyNGuPMQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

15. Beathryche (válaszként erre: 11. - Fiatal nő)
2009. febr. 25. 22:38
Én nem tudom megunni...számomra a sorozatok non plus ultrája. De kinek a pap, kinek meg a pap birkája. Én például nem tudom megérteni azokat akik a Star Trek kultusznak hódolnak, kívülről fújják a millió részt stb... De hisz az csak egy űrhajón játszódó hülyeség..... És legalább annyi rajongója van, mint a Jóbarátoknak.
2009. febr. 25. 22:36

Nyálas Ross csúcs :)

Másik kedvenc: Unagi ... áááá lazacos szusi!

2009. febr. 25. 17:09
ja a nyálas-rossoat már irtam,de nemtudok vele betelni:P
12. 6f773a273c (válaszként erre: 11. - Fiatal nő)
2009. febr. 25. 17:08

Megunni??Hogy lehet ezt megunni?:DD

Én már lassan zene helyett hallgatom,ha netezek:D

Komolyan:D-->na igen ez már fanatizmus:P

Az is nagyon jó h Phoebetől kérdezi monica,h szerinted a kedvenc állatod mindent elárul rólad?És erre phoebe megkérdi hogy mmint a hátad mögött?!:DDD

Meg h ne légy nyálas Ross!Ez nem a vallási félóra!ezt is phoebe mondta:DD

2009. febr. 24. 19:29

A csengőhangot tök egyszerű összehozni. Neten le lehet tölteni a hangot mp3-ba, aztán csak fel kell tölteni a telefonra. Ilyen egyszerű...

Én is szeretem a sorozatot, bár nem értem ezt a "nagy kultuszát". Engem egy idő után lefáraszt és megunom. :-P

10. Zarahell (válaszként erre: 6. - Beathryche)
2009. febr. 24. 19:20

ÁÁÁ, nem mondod??? Büdös macska csengőhangod van??? :O Hol szerezted?


Egyébként tegnap elgondolkoztam, és ez lett volna a következő! Ez az "azt hittem meleg" szöveg! :)

Egyébként még utána van egy olyan beszólása, hogy

"pedig most jött volna az a rész, hogy lehet, hogy nem is meleg.."


Egyébként ha már Phoebe, akkor szintén nagyon röhögtem, mikor elmegy Mike (a pasija) szüleihez bemutatkozni. :D Mikor az pasija anyjának elkezdi ecsetelni, hogy Mike nagyon gyengéd szerető, de ha kell, akkor mint egy szabadnapos matróz..


:D


:D

2009. febr. 24. 16:57

Igen én is imádom ezeket a beszólásokat!!!

Főleg Phoebejeit,de a többiek is marhajók!!:D

2009. febr. 24. 14:17

Szintén a Mónis Chandleres estén: a másik kedvenc:

"Hogyha egyszer engem valaki az oltár elé visz...Ott Monica és Chandler, nem énekel az fix" :))

2009. febr. 24. 14:16
Egyébként ha beszéltek angolul, akkor itt fent van phoebe összes dalszövege: [link]
2009. febr. 24. 10:46

Sziasztok!

Én is hatalmas rajongója vagyok a sorozatnak, aminél jobbat még nem sikerült kreálnia azóta sem a nagy amerikai stúdióknak.

Csatlakozok a sorhoz, ugyanis az én személyes kedvencem is Phoebe, de igazából mindenkit imádok. Ha elmegyünk valahova a baráti társasággal (mindenki függő), akkor mindig furcsán néznek ránk, mert negyed óránként előkerül 1-1 az aktuális témához tartozó idézet, amin persze percekig nevetünk.

Phoebe dalai közül nekem egyébként az egyik kedvencem az, amit akkor énekel, amikor Monica megkéri Chandler kezét és Phoebe eldönti, hogy majd ő játszik az esküvőn.

valami ilyesmi: "mikor megismertem Chandlert azt hittem meleg, és most pedig énekelek az esküvőjééén." mire Chandler kinyúl az ajtón és szigorú tekintettel elveszi a gitárt. Phoebe meg "majd holnap jól rácsapok a kezére".

Arról nem is beszélve, hogy a büdös macska a csegnőhangom :)))


Kedvenc rész pedig a lottó, abból is az a jelenet, mikor Phoebe megijed a galambtól és elhajítja a szelvényeket. Ezután meg ránéz Mónira és kétségbeesetten közli: "eltörtem a tálat" utána meg ahogy kurrog a galambot utánozva. Megunhatatlan.

Természetesen megvan eredetiben az összes évad és már 5-6 alkalommal végignéztük.

5. Zarahell (válaszként erre: 4. - 6f773a273c)
2009. febr. 23. 22:34

Igen! :)Apámé, csak kölcsönadta, mert itt nálam csak néha jön be adás a tv-n, így hát zsinórban ez megy. :)


Phoebe az örök kedvenc! :)


Pláne az idióta zenéi.. van még egy, mikor elmegy az kisgyerekeknek énekelni, és miután a halott nagyiról énekelt, megkérték, hogy inkább valami más témát válasszon.. pl. háziállatok..

Mondta, hogy jó, persze.

A dal ez lett:


"A tehén azt mondja, hogy mú. A tehén azt mondja, hogy mú. De a gazda fejbevágja, azután jól megdarálja, így készül a hamburger!"


Mindig a Phoeben röhögök a legnagyobbakat. :)

2009. febr. 23. 21:53

:D

A legjobbak,Phoebe beszólásai:)

Pl .Ne legyél már ilyen nyálas Ross!Ez nem a vallási félóra!

Meg :Te vagy a paleontológus,Ross!áss egy kicsit mélyebbere!

és:hagyjátok már a természetet!Mik vagytok Ti?Hódok?

Eszméletlen!


DVDrőől nézted/nézed?

2009. febr. 23. 21:31

... Phoebe meg zenél Monica "puccos" étterme előtt:


"Nem elég, hogy dagadt volt, íze mint a -MINDENKIII - NEM ELÉG, HOGY DAGADT VOLT, ÍZE MINT A ROHADÓ ÉLESZTŐŐŐŐ" hihi! :)

2009. febr. 23. 21:28

Nálam épp megy!


A 9. évad megy, amikor a Rachel belezúg a Joeyba! :D

2009. febr. 23. 21:17
Elvileg van egy másik Jóbarátokos fórum is csak az leállt.Úgyhogy úgy gondoltam,hogy a rajongók itt írjanak kedvenc részeikről,szereplőikről,mondataikról,stb!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook