Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tíz év nevetés - Jóbarátok fórum

Tíz év nevetés - Jóbarátok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tíz év nevetés - Jóbarátok

1 2 3 4 5
2009. márc. 12. 18:20

Nekem is megvan. Már nagyon sokszor végignéztem és másoknak is kölcsönadtam. Ez is jó beszólás phoebe-től

-Egzotikus álltok illegális tartásáért akár két év börtönbüntetést is kaphat. (Az állatbefogo aki Marcell-t a majmot keresei(

Jézusom, maguk börtönbe zárnák azt a szegény állatot? (Phoebe)


Azok is nagyon jó részek amikor visszaemlékeznek hogy milyenek voltak fiatalon és Mónika olyan kövér, vagy hogy Rachel egy buta liba, Ross meg Chandler pedig idióta stílusokat öltenek magukra)

Meg a hálaadásos részek is.

2009. márc. 12. 16:54
A JÓBARÁTOK A LEGJOBBAK! Számomra, sőt a családom számára is megunhatatlan, napi szinten "jelen van" nálunk a sorozat, ez az a film ami mindig kikapcsol, mindig feldob és soha nem tudom megunni. Oda vissza már milliószor megnéztük (meg van mind a 10 évad) és még mindig ez az abszolút kedvenc. Annó soha nem gondoltam volna, hogy lesz olyan film, sorozat, ami ekkora függőséget okoz nálam:)
31. cse
2009. márc. 12. 16:53

Chandler szerint a Bambin nem lehet sírni, hiszen az csak egy rajzfilm.

Joey: "Te nem sírtál, amikor az anyja elpusztult?"

Chandler: "De, sajnáltam, hogy nem rajzolták tovább azt az őzet."

30. 11a91585fe (válaszként erre: 17. - Vvicus)
2009. márc. 12. 16:23
:D jah,nekem is ő volt a kedvencem:)))
29. cse
2009. márc. 12. 15:30

Phoebe: "Rachel, bemehetek a Blooming Dale-be fénymásolni?"

Rachel: "Persze, de lehet, hogy meg fognak lepődni. Már nem dolgozom ott."

Phoebe: "Úristen, mi történt???"

Rachel: "Átmentem Ralph Lorenhez."

Phoebe: "Nahát, ez szuper!!!!"

Rachel: "Már egy éve..."

2009. márc. 12. 15:10

Hoztam pár kedvenc Phoebe dalt.:D

(az oviban énekelte ezeket.:D)


1.: "A tehén azt mondja, hogy mú!

A tehén azt mondja, hogy mú!

De a gazda fejbe vágja,

Azután jól megdarálja,

Így készül a hamburger.


Ééééés a csirke!"


2.: "Egyszer majd ha nagyobb leszel,

Lefekszel más emberekkel

Változtatnál rajtuk,

De ne, mert?


Minden ember szabadon lehet hülye...

Minden ember szabadon lehet hülye..."


3.: "A nagymamát mindenki nagyon szerette,

A mozdonyt s a biciklit is ő vette,

De mostanában nem jön el vacsorázni,

Mert annyira lefogyott, hogy alig bír járni


Apa és anya azt mondták elment Peruba

de meghalt és majd Te is meghalsz te is kis buta...

Lalalalalalalala Lalalalalala..."

27. 6f773a273c (válaszként erre: 6. - Vvicus)
2009. márc. 12. 14:32

Igen,ez velem is gyakran van így:D


Egyébként ez az eggész estés mozi mikori legenda?Régi?Szóval vajon van esély arra hogy télleg megtörténjen?:P


Nekem nincs még meg a 3,4,5 évad,de elvileg megkapom szülinapomra!:D

Tök jó,mert a maradék évadoknak már az egész forgatókönyvét tudom:P De asszem ezzel nem vagyok egyedül:D

26. Sirga
2009. márc. 12. 14:21

Hihetetlenül sokszor megnevettetett ez a sorozat! Nincs meg egy része sem, de minden este nézem a Viasat3-on. Viszont én több megkönnyezett jelenetre is emlékszem: pl., amikor Monica megkérte Chandler kezét. Megható volt. Vagy, amikor Rachel észrevette a babát ultrahangon. ...

Lehet, mégis érdemes lenne megvenni? :o ;)

2009. márc. 12. 13:46
Amikor megnéztem az utolsó részt egy kicsit pityeregtem,már előre hiányzott a folytatás.Azóta is ha valamit nézni szeretnék a tévében,csakis a Jóbarátok jöhet szóba.
2009. márc. 12. 13:34
Megunhatatlan! Mindennél jobb! De a két pasi meg egy kicsi is szórakoztató, de nem ér fel hozzá!
23. mliv
2009. márc. 12. 13:05

Imádom ezt a sorozatot. A sógoromnak megvan dvd-n mind a 10 évad, és hát elég sokat szokott nálam lenni!! Szerintem megunhatatlan!


Kedvenc részeim: mikor Rachel be akarja bizonyítani Phoebe-nek, hogy ő igenis csókolozott lánnyal,

és szintén Phobe Rachel-el, amikor Rachel elmondja az apjának hogy terhes, és hogy Ross persze elveszi felelségül..


de még sorolhatnám...

2009. márc. 12. 12:36

Kívülről tudom az összes részt, de a mai napig nézem dvd-n.:)


Még mindig reménykedek, hogy összehozzák azt a mozit...

21. cse (válaszként erre: 17. - Vvicus)
2009. márc. 12. 12:27
Nálam is Chandler a favorit, hasonló okból. :)
2009. márc. 12. 12:26

örülök ennek a cikknek,mert én is imádom a jóbarátokat,és mindig megnézem,most épp a tévében minden este,de volt,hogy az egészet megnéztem dvd-n!Nem lehet megunni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

jó lenne,ha készülne egy egész estés mozi!!!

19. cse
2009. márc. 12. 12:26

ROss Monica-nak: "Miért nem hozol össze a barátnőddel?"

Rachel: "Ó, összehozod valakivel? Van esküvői ruhája?"

2009. márc. 12. 12:18

Én is imádom őket mai napig is nézem a viasaton(de már rengetegszer láttam ).

Nekem a bűdös macskás zene a favoritom :D:D:D:D

Na és Phoebe és Chandler Bing a legjobbak,nekik aztán mindig éles beszólásai vannak :D:D:D:D

Mikor Phoebe maszírozta Monicat és ő olyan hangokat adott ki mint sexelésnél,mire Phoebe ez az baby mondd a nevem.................:D:D:D:D majd mondja Monicanak talán egy pár hétig nem találkozunk:0)

17. vvicus (válaszként erre: 15. - Szimba)
2009. márc. 12. 12:18
Nekem Chandler a kedvencem. A szarkasztikus humora közel áll az enyémhez.
16. bebe82
2009. márc. 12. 12:11
Már rengetszegszer végignéztem mind a 10 évadot. A szöveget velük együtt mondom, kívülről fújom. Ezt soha nem lehet megunni.
15. szimba
2009. márc. 12. 12:00

Én Phoebe minden megszólalásánál könnyesre tudom röhögni magam. :)))

Nálam ő a kedvenc.

2009. márc. 12. 12:00
Ja, valamelyik nap volt a Reflektor tv-n hogy a szereplők milyen életet éltek a sorozat előtt és után. Érdekes volt, jó lenne ha ismételnék, nem tudtam végignézni..
2009. márc. 12. 11:58
Imádom!!! Nem tudom hányszor néztük már végig mind a 10 évadot, de nem lehet megunni, mégha kívülről fújjuk akkorsem! :)
2009. márc. 12. 11:54
Én nem néztem a sorozatot, de amikor várom a Viasat3-on a Helyszínelőket, néha hallom (látom) Őket :) :)
11. vvicus (válaszként erre: 10. - Cse)
2009. márc. 12. 11:49
Meg amikor Rachel el akarja mondani Rossnak, hogy szereti. Central Perkben vannak, leül a kanapéra. Ross éppen újságot olvas. Rachel megkérdezi: "mit olvasol?" Ross:"Újságot." Rachel: "És miről szól?" :-DDD És persze közben, amilyen arcot vágnak!
10. cse
2009. márc. 12. 11:33

Phoebe "flörtöl" Chandlerrel, és megfogja a bicepszét: "Chandler, te lejársz gyúrni??"

Chandler (értetlenül): "Néha megszorítok dolgokat..."

9. cse (válaszként erre: 8. - Vvicus)
2009. márc. 12. 11:26
Igen, és a többiek tök jófejek, mert aztán úgy tesznek, mintha tényleg csak vicc lett volna. :)
8. vvicus (válaszként erre: 7. - Cse)
2009. márc. 12. 11:23
Meg amikor Joey meséli, hogy randizott egyszer egy nővel, de zavarta csókolózásnál az ádámcsutkája, erre a lányok mind felemelik a fejüket, és mutatják, hogy a lányoknak nincs ádámcsutkájuk, és Ross is mondja neki. De végül elröhögi, és azt mondja, majdnem bevette.
7. cse
2009. márc. 12. 11:21

Chandler lelkesítő beszédet tart Joey-nak, akinek új női lakótársa van, mert attól fél, hogy a nő átveszi az uralmat: "...beszélj vele! Légy férfi! Védd meg magad!"

Ekkor belép Monica: "Chandler, gyere, be kell szegnünk az új portörlőt!"

Chandler: "Máris megyek, kiscicám..."

6. vvicus (válaszként erre: 5. - Cse)
2009. márc. 12. 11:19
Az a plusz jó benne, hogy szinte minden élethelyzetre tudok már mondani belőle aranyköpéseket. A rokonok, ismerősök meg csak mosolyognak rajtam, amikor elhangzik ez a kezdőmondtad: "Amikor a Jóbarátokban ez és ez a szitu volt..."
5. cse
2009. márc. 12. 11:17
Imádom!!! Igazi klasszikus. Nincs jobb nála, hiába erőlködnek akármilyen másik "vicces" sorozattal.
2009. márc. 12. 11:14
Szeretem ezt a sorozatot.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook