Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tíz év nevetés - Jóbarátok fórum

Tíz év nevetés - Jóbarátok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tíz év nevetés - Jóbarátok

1 2 3 4 5
93. vvicus (válaszként erre: 92. - Andreagirl89)
2009. márc. 27. 16:38
Éppen most nézem DVD a 2. évad első részét, amikor Ross megérkezik Julieval. Basszus, milyen fiatalok még...:-)
2009. márc. 27. 16:30
De az jó hogy még megy a viasat3-on
91. Claire1984 (válaszként erre: 89. - Minerva1983)
2009. márc. 27. 12:50
tényleg nagyon jók, olyan jól eltudják játszani a szerepüket
90. vvicus (válaszként erre: 89. - Minerva1983)
2009. márc. 26. 17:48
Ja, és nem tudja a születési dátumát, plusz megkérdi, hogy mi a neve, mert a Ross biztos csak becenév, pl. a Rossláné...:-)
2009. márc. 26. 17:47
Az én kedvencem, mikor Ross eltöri az ujját és Joey-val bemennek a kórházba, épp töltik ki a felvételi lapot: Foglalkozása? Dinológus (Joey)
88. csutkababa (válaszként erre: 87. - 6f773a273c)
2009. márc. 23. 12:59
igaz lenne:)
2009. márc. 20. 20:04
azt hiszem jobb lenne,ha az lenne a cím_Jóbarátok tíz év óta nevetünk!:DD
86. csutkababa (válaszként erre: 82. - Vvicus)
2009. márc. 20. 12:34

..igen,es amikor Ross megkerdi tole,akkor miert mondtad az elobb,hogy latod???

erre R. azert,mert nem akartam,hogy azt modjak, milyen anya vagyok en,aki nem ismeri meg a sajat gyereket :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

85. csutkababa (válaszként erre: 82. - Vvicus)
2009. márc. 20. 12:33
igen, az is nagyon jo resz volt:)))
84. vvicus (válaszként erre: 83. - Claire1984)
2009. márc. 20. 11:44
Az is poén ebben a részben, amikor Chandler és Monica a szomszéd szobában próbált babát gyártani, és egyszer csak meghallják Janicet sikítani, és C. mondja, hogy ha ez nem J., és kettő van belőle, akkor az katasztrófa a világra nézve. Aztán amikor bemennek R-hez, J. mondja C-nek, hogy ez az ő gyereke, C. meg beveszi, és J. röhög rajta. És akkor C. megkérdi, hogy ugye nagyon fáj? :-)
2009. márc. 20. 11:38

Én már alig várom, hogy szüljön Rachel, azt annyira bírtam, főleg amikor beviszik Janint, és körülötte mindenki szül, csak ő nem :))))Ma lesz a Viasaton

Nekem sajna nincs meg Dvdn :(((

82. vvicus
2009. márc. 20. 11:37
Én azon a részen röhögtem még nagyokat, amikor Rachel és Ross ultrahangra mennek, és Rachel úgy tesz, mintha látná a babát, aztán elsírja magát, hogy nem látja. És amikor mutatják az uh képet, megint könnybelábad a szeme, és mondja, hogy megint elveszítette.
2009. márc. 20. 09:22

tegnap este is a jobaratokat nezve aludtunk el :)

epp egy hala adasi reszt neztunk, amikor R. elrontja a truffelt :)))

C. es M. egyutt elnek, de nem tudjak hogy elmondani Monica szuleinek...

erre Monica elkezdi sorolni Ross buneit, es sokmindent vagnak egymas fejehez,vegul Ross bevallja,hogy o volt aki fuvezett,nem pedig Chandler..

erre Monica anyukaja megorul,es azt mondja, te vagy Ross egyetlen baratja a drog problemai ellenere,es meg Monicat is a nyakadba vetted, te jo ember vagy :DDDDDD


P. bekiabal,szeretem Jack Custot:DDDD

R.rajon,hogy elrontotta a desszertet,

Joey,menne mar a csajokhoz,

es Monika anyja kioszt mindenkinek:DDDD


annyit rohogtem rajta mar megint :DDDD

2009. márc. 19. 10:47

mi is rengeteget nezzuk a mai napig is, oket, mert meg van mind a 10 evad DvD-n,es mar attol felek lyukasra nezzuk a lemezeket.

az en kissebb fiam,este ugy alszik el, hoyg a Jobaratok megy neki,meg el nem alszik, reggel arra kelek, hogy hallom a nevetest, mert megint megy a DvD-rol valamelyik resz,

egyszeruen nem lehet megunni, a fiam mar kivurol tudja a szoveget, neha mar az agyamra megy vele:D mert elore mondja a szoveget,katasztrofa :DDDD

en is lattam minden epizodot, legalabb 100* :DDD

a vilag legjobb sorozata,es nagyon jol ossze valogattak a szereploket is..de hat nem mondtam nektek most nagy ujdonsagot :DDD

79. vvicus (válaszként erre: 78. - Tonettó)
2009. márc. 19. 10:34
Igen, a "minoszíma" szótár, az is jó rész volt. Épp a minap elevenítettem fel baráti körben!
2009. márc. 19. 08:21

Sziasztok!


Azt hittem, én vagyok a legnagyobb Jóbarátok fan, de ezek szerint nem vagyok egyedül.

Nekem az a kedvenc részem, amikor Joey levelet ír Chandler és Monica örökbefogadásához, és a szövegszerkesztő szinonima-szótárát használja. Valahogy úgy szól a mondat, hogy "higiénikus pszichéjű homo sapiens duó termetes aorta pumpával", ami eredetiben: "két tiszta lelkű ember nagy szívvel" :)) Én ezen akkorát nevettem, és nevetek ma is!!!

77. vvicus
2009. márc. 18. 10:36
Mi a helyzet??? :-) Sehol senki?
76. csutkababa (válaszként erre: 75. - Vvicus)
2009. márc. 17. 10:55

:D

igen,es R. odaadja Rossnak a nemtudom hany oldalas levelet, amiben azt taglalja,hogy mindenert Ross a felelos:) es Ross elalszik olvasas kozben,es mikor R.reggel megkerdezi,hogy mi a valasz? igen?

es Ross,nemi gondolkodas utan ramondja,hogy igen, R. boldogab atoleli,es egyutt vannak ujra, igaz nem sokaig, mert kiderul Ross nem is olvasta el:)

ujra ossze vitaznak,es Ross azt vagja R. fejehez,hogy ha nem tud aludni,majd elo veszi a levelet,es olvasgatja :DDDDD

75. vvicus (válaszként erre: 72. - Csutkababa)
2009. márc. 17. 09:15
Az is poén, amikor meséli Rachelnek, hogy ment a szakítás, és csak akkor vette észre, mennyire elszaladt az idő, amikor megcsillant a fején a nemtudomhányórási (hajnali) fény. :-) Először röhögnek rajta, aztán mivel nem illdomos, elfojtják.
74. Claire1984 (válaszként erre: 72. - Csutkababa)
2009. márc. 17. 07:28
Erre nem emlékszem:(
73. 6f773a273c (válaszként erre: 72. - Csutkababa)
2009. márc. 16. 17:22
Igen,az haláli!De legalább egy fél órára újra együtt lesznek Rossal!:D
2009. márc. 16. 14:06
az se semmi, mikor R. raveszi Ross uj baratnojet, hogy vagja le a hajat ujra kopaszra :DDDD
71. Claire1984 (válaszként erre: 68. - Cse)
2009. márc. 16. 08:18
:D
70. cse
2009. márc. 15. 21:53
Igen, akkor mondja. :) épp tegnap láttam.
69. vvicus (válaszként erre: 68. - Cse)
2009. márc. 15. 19:21
Igen. Akkor mondja Joey, hogy milyen szép gyerekeik lennének? Vagy ezt keverem? Meg az a rész is jó, amikor elképzelik, mi történt volna, ha Joey veszi feleségül Monicát, és tök kövér Joey, és a kajának mondja, hogy "Na mi a helyzet?" :-D
68. cse (válaszként erre: 67. - Vvicus)
2009. márc. 15. 19:13

:D :D

Végül pedig mégis Joey-ról és Monica-ról tesznek be képet az újságba.

67. vvicus (válaszként erre: 66. - Cse)
2009. márc. 15. 13:25
Péntek este fényképeztek engem. Eléggé grimaszoltam. Erről eszembe jutott az a rész, amikor Chandler állandóan szörnyű képet vág, amikor az esküvőbejelentő cikkhez csinálnak róluk képet.
66. cse
2009. márc. 14. 23:33
Joey: "Nagy nap ez a mai. Eddig kómában voltam, de ma egy vizsgálat során kiderül, hogy nem vagyok agyhalott... Csak a szerepem szerint nem vagyok agyhalott." :D
2009. márc. 14. 22:58

Amikor Az ébren töltött éjszakában Phoebe harcol a pittyegő tűzriasztóval!Az a csúcs!Amikor először hallja,mondja h csak ne legyen UFO,csak ne legyen UFO!Meg aztán kiabál a csipogó tűzriasztóval,és az egyszercsak közbe pittyeg a monológjának!És akkor azt kiabálja hogy ne vágj a szavamba!Meg aztán megpróbálja szétszerelni,és mondja hogy eza zsinór ide való,az meg ide ,akkor...és itt előveszi a cipőjét,és elkezdi püfölni vele a tűzriasztót!Aztán bedobja a szeméttárolóba,azzal,h "jól van!végleg elváltak útjaink!ZAJOS DÖG!"aztán visszahozzák,és az ajtón keresztül hallatszik a pittyegés,és erre felkiált,hogy Úristen!Hogy találtál vissza?és erre aztkiabálja vissza a tűzoltó hogy Phoebe Buffay?Erre a Phoebe visszakérdi,hogy Tűzjelző?

És aztán mondja a tűzoltó,hogy a tűzjelzőt a kapcsolóval lehet leállítani,és kiderül,hogy a kapcsológombot már letörte Phoebe:D


Ez a rész haláli!!!

64. vvicus (válaszként erre: 60. - Cse)
2009. márc. 14. 18:41
Na, ennek örülök! Mert komolyan küldtem a pozitív energiákat. Én ma konfliktuskezelés tréningen voltam. Erről az a rész jutott eszembe, amikor Ross teljesen ki volt idegileg, és megette a kollégája a szendvicsét, és több utcasarkon keresztül visszhangzott, ahogy kérdezte : Te megetted az ÉN szendvicsemet??? :-D Meg hogy totál brutkó szöveget írt a kajájára Phoebe javaslatára, de sajnos nem derült ki, hogy mit. És amikor Ross bizonygatta, hogy már jól van, akkor látta meg Monicát és Chandlert az ablakban csókolózni, és kiabált, hogy szállsz le a húgomról, vagy valami ilyesmi. Ezek is jó részek.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook