Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titok ismerők, mit tegyek, ha nemkívánatos személyek akarnak a szomszédba költözni, hogy befolyásoljam a döntésüket?S.O.S. fórum

Titok ismerők, mit tegyek, ha nemkívánatos személyek akarnak a szomszédba költözni, hogy befolyásoljam a döntésüket?S.O.S. (tudásbázis kérdés)

1 2
12. klarici (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. szept. 27. 21:27
Kissebbségiek. Szerintem a kosz nem probléma nekik.
2010. szept. 27. 21:27

vaaaaagy...van a szomszéd utcában egy elmeotthon, ahol nem túl jó a biztonsági rendszer, szóval csak óvatosan beszélgessen a környékbeliekkel, ki tudja nem onnan jöttek e..bár amúgy is , akik errefele laknak akár mind be lehetnének zárva ..


És hívd fel a figyelmét a patkányinvázióra is, ami minden ősszel átvonul a környéken. Amit szerencsére megtizedelnek az ideszokott baglyok, amik hajnalonta, éjjelente romantikusan sokat huhognak. Bár a köpetüket, ürüléket nagyon nehéz tisztítani, és felmarja az autó fényezését..

10. klarici (válaszként erre: 8. - 5bfba16667)
2010. szept. 27. 21:26
igen, vonzás törvénye meg ilyesmi. azt mondják azt vonzzuk be, amire gondolunk. Az a baj, hogy nehéz nem a félelmeimre gondolnom velük kapcsolatban.
2010. szept. 27. 21:25
seperd a koszt eléjük, ha tudod,hogy jönnek rakj ki valami büdöset:DDD a ruszli tökig megfelel erre:-)
8. 5bfba16667 (válaszként erre: 7. - Klarici)
2010. szept. 27. 21:25

Ezt kérlek fejtsd ki, mert így nem értem..


Valahogy telepatikusan üzenni akarsz?

2010. szept. 27. 21:23
Nem terveztem szólni hozzájuk, inkább valami "agyi" dologra gondoltam, hogy a gondolataimat miként hozzam működésbe, hogy meggondolják magukat:( Ezeknek birka, fekália nem számít-gondolom.
2010. szept. 27. 21:22

Vaaaagy, utáljátok a folyton arrafelé kanyarodó teherautókat, már több autótokra is ráesett valami. Méregdrága a javítás..


Jah, és még egy.. a szomszéd a kertet állat temetőnek használta mindig.. esténként olyan félelmetes elmenni ott, még lehet hallani a Manci nyávogását..

5. mikebubu (válaszként erre: 4. - 5bfba16667)
2010. szept. 27. 21:20
áhhh remek...de inkább úgy, hogy a pók azóta se került elő, de reméled, hogy már megette a rozsomákpár, aki a kertvégében lakik:D
2010. szept. 27. 21:16

Vaaagy. Gyakorta eldugul a csatorna, és jönnek fel a dolgok. Elárulod nekik, hogy régóta el akarsz költözni emiatt, de senki sem vesz nálatok házat emiatt...


Én is a dobszerkóra szavazok..:D

Meg a madárpók terráriumára, ami már egyszer eltört, és a szomszédék találták meg azt:S:D

3. msaca (válaszként erre: 2. - Mikebubu)
2010. szept. 27. 21:12

:-)))

Te már igazi szakértőnek számítasz!

Mindkét ötlet nagyon jó!

2010. szept. 27. 21:07

:d

ha kertes ház, akkor mondd hogy télre hazahajtja a juhász a 150 birkát a legelőről, előre elnézést kérsz a bégetésért, szagért. Ha panel, akkor állj ki érkezéskor a kapuba, hogy várod a csomagszállítót a fiad új dobkészletét hozza.:)

2010. szept. 27. 21:02
Titok ismerők, mit tegyek, ha nemkívánatos személyek akarnak a szomszédba költözni, hogy befolyásoljam a döntésüket?S.O.S.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook