Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titok c .könyv, valaki aki használta, sikkerrel járt?Pozitiv gondolkodás bármire képes...? fórum

Titok c .könyv, valaki aki használta, sikkerrel járt?Pozitiv gondolkodás bármire képes...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. Jasmine (válaszként erre: 79. - 362f169ace)
2009. ápr. 29. 07:04

Köszi a segytséget, nagyon jót mosolyogtam a végén!:-))))

Hál Istennek nem pasi ügyben kellene a segytség! 1 igen nemes kívánságom lenne, szerintem sokan örülnének ennek a családban, tehát nem csak önös érdek vagy vágy vezérel közben. :-)

Igyekszem nem görcsölni ezen, talán többé kevésbé már 1 hónapja nyugodtan kérem és várom az eredményt egyszer...

86. makrai.lilla (válaszként erre: 85. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 24. 22:28
köszi
85. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 84. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 24. 22:12
elküldtem.
84. makrai.lilla (válaszként erre: 83. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 24. 15:59

köszike,hát mindenképpen egészság,ezzel van föleg bajom sajna,de minden érdekel...

makrai.lilla@citromail.hu

83. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 82. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 24. 14:17
Mielőtt megveszed, szívesen küldök neked egy részt belőle, mert engem pl. nagyon irritál a hangja és nem szeretem. Túl azon, hogy a szöveg hellye-közel, de igen nagy részben Louis L. Hay Éld az élted c. könyvéből van kiollózva. Adj egy e-mail címet és küldök neked egy parancsolatot :), csak mondd mit kérsz? sikert, egészséget, megbocsátást vagy pénzt? :))))
82. makrai.lilla (válaszként erre: 81. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 24. 14:12

igen azt,meg még Popper péter is irt fele fele volt ez a könyv de aztmég nem olvastam.

ja nem, ez nem a tudaztalatti tizparancsolata volt,csak vmi bevezetöje,majd megnézem , ezt a köbyvet is.

nemis hallottam még balogh béláról...

81. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 80. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 24. 11:52
A tudatalattid tízparancsolatát? A hanganyaga valami fantasztikus, iszonyúan lenyugtat, estére azzal alszom el és mindig más részre emlékszem belőle. Szuper a háborgó lelkemnek.
2009. ápr. 24. 08:09
balogh béla irt egy jó könyvet a gondolatokról most olvastam el..
79. 362f169ace (válaszként erre: 78. - Jasmine)
2009. ápr. 23. 18:36

Szia,

Az a véleményem, hogy ez a "rendszer" picit másként működik, mint gondolod. Elmondom mi a gondolatom. Lehet, hogy furcsa lesz, de autentikus forrásból kaptam erre vonatkozó információt.

A lényeg:

ANNYIRA AKAROD, HOGY A GÖRCSÖS AKARÁSSAL "MAGADNÁL TARTOD" A GONDOLATOT, S AZ EGYETEMES ELME NEM TUD MIT KEZDENI AZ INFORMÁCIÓDDAL (amit neki meg kéne valósítania).

Pontosan úgy teszel, mint aki elveti a búzát, s naponta kiássa az elvetett szemeket, hogy megnézze, fejlődik e már? Nem, úgy nem lesz belőle semmi!

A magot el kell vetni, s megvárni az aratást!

Lefordítva a gondolatra:

- Elhatározod, hogy mit szeretnél!

- Amikor van min. 1 órád, akkor ellazulsz és igen intenzíven a megvalósult tényt látod magad előtt, lelki szemeid előtt, legalább 20 percig.

- Ezután mondhatod pl.: Köszönöm, Uram, hogy meghallgattál, és elfogadtad az építő, mindenkit erősítő kívánságomat.

Vagy: Köszönöm, Egyetemes Elme a Te végtelen hatalmadat, hogy segítesz megvalósítani a mindenki javára szolgáló vágyamat.

(CSak zárójelben mondom(!), ha te bele vagy zúgva egy nős férfibe, s a vágyad az, hogy váljon el és legyen a tiéd, akkor olyan sok "gondolati érdek" sérül, hogy a megvalósulásra marha kicsi az esély.)

A fentieket szeretettel ajánlom.

Üdv: Travels

78. Jasmine (válaszként erre: 77. - Lillenet)
2009. ápr. 23. 17:36
Bár így lenne!!!!! Éjjelem és nappalom a kívánságom...szóval ezzel nincs baj! :-))))
77. lillenet (válaszként erre: 76. - Jasmine)
2009. ápr. 21. 18:15

Szia!


Nem tudom mennyi idő telt el a film óta, de senki sem garantálja, hogy a közeljövőben történik, amire vágysz! Lehet, hogy évek telnek el, de megtörténik:)

2009. ápr. 21. 17:29

Sziasztok!

Én láttam a Titok c. filmet, a könyvet ugyan nem olvastam de a film is meggyőzött. Viszont valami baj lehet az alkalmazással, mert van 1 nagyon szép kívánságom, sokszor el is mondom, bele is képzelem magam a szituációba amit kérek, tehát el is huszem, h megtörténhet Velem és meg is fog, mégsem jön. Csak akadályok jönnek ezzel kapcsolatban de az csőstől! Mit rontok el? Már le is írtam a vágyam és a papírt őrzöm magamnál. Szerintem ennél jobban nem lehet együtt élni az embernek a kívánságával. Sokszor azzal a képpel alszom el amit szeretnék és napközben is folyton ez van a képzeletemben. Pedig nem a lottó5-öst kértem de lehet lassan az is könnyebbnek tűnik. . . :-)

Akinek ez jobban megy, írhatna privit! köszi

75. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 74. - Correct)
2009. ápr. 12. 17:48

Mi van?

egy marokkövet hordasz a nyakláncodon?

szerintem nem a tudatodba épült az már be, hanem a mellkasodba, ha meg tudsz róla feledkezni ;)

2009. ápr. 12. 16:59
Most, hogy olvastam a napfonatról, eszembe jutott, hogy 0-24h már 7 hónapja van egy nyaklánc, ametiszt marokkő a napfonatomnál...annyira beépült a tudatba, hogy el is felejtettem. :S
73. makrai.lilla (válaszként erre: 72. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 12. 16:52

igaz de sajna itt nincs Klub.

az autogén tréning micsoda?

72. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 71. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 12. 11:07

persze, hogy lehet egyedül is, de a klub azért jó, mert akkor tuti nem blicceled el a meditációt, a progikat :).


van nekem barátnőm, életében nem járt klubban, otthon egyedül meditál és nagyon jó eredményei vannak.


azt ajánlom, vezess naplót, írd le minden nap, hogy mikor, mennyit meditáltál, s írj a dolgokról is, amikor történnek. aztán egy hónap végén ülj le, s értékeld "ilyen volt, ilyen lett". meglátod, nagy lesz a különbség.

2009. ápr. 11. 22:36

vannak könyveim de sztem egyedül ezt nem lehet nem?

vagyis minden le van irva,biztos használ vmennyire de egy frissitü tanfolyam nem ártott volna

2009. ápr. 11. 22:35

sajna nincs

....

69. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 68. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 11. 20:52
Keress egy agykontroll klubot, hátha van a városodban. Nagyon hasznos.
2009. ápr. 11. 20:37

nekem ujabban egyik bajom után jön amásik ,és kurvára unom...ebböl kéne vhogy kimászni vagy az agyam erre máshogy programozni.

kiskorom ban elvégeztem egy agynkontrollt,jó volt,

most volt itt ahol lakok,trökre örültem mert mondtéák hogy aki már járt,fele annyiért ujra elmehet...ja persze.

4 napos volt,2 hétvége szo vas, ebböl az elsö és ucsó napra mehettem volna el..igy nem mentem,.

pedig az is tuti használ.

67. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 52. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 10. 23:50
Ezt kipróbálni nem kerül semmibe. Semmi vesztenivalód nincs! Csak nyerhetsz vele mert ha már azt elérjük, hogy nem idegeskedünk állandóan és nem rágodunk a problémákon hanem sokkal kiegyensúlyozotabbak vagyunk akkor már nyertünk valamit! Én valamikor március elején láttam előszőr a filmet aztán nem foglalkoztam vele csak kb 1 hete mióta ezt a forumot olvastam. Azóta nem érdekelnek a számláim, az elmaradt hiteleim, nem érdekel mi lesz hó végén és csak a jó dolgokra igyekszem gondolni! Azóta nem vettem be nyugtatót és nem volt görcsbe a gyomrom az idegességtől! Már ezért megéri!! És az égvilágon semmibe nem kerül!
2009. ápr. 10. 22:11

könyve cime

Emberi, nagyon is emberi

2009. ápr. 10. 22:11

van még egy jó vmi friedrich nietche vagy mi.

de elég nehéz Ö is.

64. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 63. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 10. 22:06

most levettem az egyiket a polcról és belelapoztam:


"A szeretkezés normális és természetes folyamat, de ha arra csak gondolsz és éjjel nappal azon rágódsz, az perverzitás.

Ezek az úgynevezett "szerzetesek" nem-normális, perverz emberek....nem azért, mert szerzetesek, hanem azért, mert elnyomták a természetes ösztönüket. A rossz utat választották, ami nem vezet sehová"


"kétféle embertípus létezik: az egyiknek ha azt mondom: dobj bele mindent! - úgy is tesznek, dolgoznak erősen......de nem képesek leállni. A másik típusnak azt mondom: "csak akkor történik valami,ha már leálltál" - és akkor ú el se indul."


Mindkét idézet az Én utam a bárányfelhők útja c. könyvéből való.

Egyrészt egyet sem értek egyikkel sem, másrészt nem szeretem a kategórikus állításokat. (kivéve az egzakt tudományokat :DD)

63. makrai.lilla (válaszként erre: 62. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 10. 21:50

miért nem?

nekem is van sok másik jó,rengeteg köbyvet szoktam kihozni a könyvtárból és többnyire csak hosszabbitok mert sosincs " idöm " olvasni öket.

most amik nagyon tetszenek adler könyvei

életünk értelme,jelentése,meg még egy 3.a cime.

de nekem bejön jung is...de kissé az már nehézkes

62. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 61. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 10. 21:02

:))


van még néhány tippem, hogy kinek vannak kurva jó könyvei :)))


Osho-t pont nem szeretem.

2009. ápr. 10. 20:55

nemtudom ki a szerzöje annak az indiai pasasnak, vagyis a rendes neve,de Ö neki a könyvei is nagyon jók.ö irt a bátorságot stb..jaaaaaaa megvan

OSHo

kurva jó könyvei vannak.

60. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 54. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 10. 19:37

Még az jutott eszembe, hogy szívesen megnézném ennek az embernek az életét. Könnyen lehet, hogy egy sikertelen, elkeseredett ember, aki annak örül,ha a szomszéd tehene is megdöglik.


Henry Fordnak (legalábbis azt hiszem) van egy remek mondása: mindegy hogy abban hiszel, hogy sikeres leszel vagy abban, hogy nem, mindenképpen igazad lesz.


Mindenki eldöntheti, hogy miben szeretne hinni :)

59. correct (válaszként erre: 52. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 10. 16:34

Elszomorító, hogy vannak még ilyen mániákus taszítók :) De mindenesetre ez is egy vélemény, amit az írója gondolom a világban menő reális előzményekből általánosít erre is...maga az univerzum olyan rettenet nagy, hogy nem az ő véleménye fogja "bebizonyítani", hogy ez lehetetlen.

:)

58. lillenet (válaszként erre: 55. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 9. 21:52
Ott a pont:DDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook