Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Titi triton babakocsi tapasztalatok fórum

Titi triton babakocsi tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. aug. 27. 19:56
Én is ezt a babakocsit néztem, vegyes vélemények voltak, de szerintem praktikus, kicsire csukható a kereke közepes méretű én viszont úgy tudom hogy nem állítható hogy melyik irányból told, csak a tolókar magassága. Csicsuuka hol nézted és milyen áron? újonan nem találtam.
5. Hedi13 (válaszként erre: 4. - 1d97508455)
2012. febr. 15. 21:41
Még nem láttam olyat, ahol merev lenne a háttámla, de nézz utána, hátha már így gyártják, mi két éve vettük újonnan. Nagyon- nagyon praktikus tényleg az egész kocsi, és a szívem szakadt meg érte, de a gyerekem egészsége fontosabb volt. :(
2012. febr. 15. 20:26

Köszönöm a válaszokat!

A babám már 6 hónapos, tehát csak sportrészre van szükségünk.

Azok a babakocsik nem nagyon szimpatikusak(és már volt 2 is) aminek ilyen szarv szerű tolókarja van, mert sokszor bele rúgtunk a kerékbe, s azokat nem lehet menetiránnyal megegyező, és ellentétes irányba is állítani, és a kicsi kerekei miatt nehezen lehet használni hóban, vagy rosszabb úton. :/


Hedi! Alapból puha a támlája, vagy lehet keményet is kapni?

2012. febr. 15. 20:14
Nekünk nagyon bevált a második gyereket szolgálja épp. Praktikus mert a babahordozót a vázra lehet tenni, így míg kicsi a baba a vásárlás könnyen megoldható. A mózes részt hamar kinőttük, de a sportrészt még ülni nem tudó csecsemő is tudja használni. Könnyen összecsukható, testvérfellépőt is tudtam hozzá venni, pedig elég vastag a váza. A hordozó és sportrész is két irányból csatlakoztatható (szél, eső vagy nap miatt nem mindegy) Esővédőbe is tudtam kint altatni a lányom, bundazsákot amit vettem szépen belefért. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
2012. febr. 15. 20:13
Szia, nekünk ilyen volt. Nagyon szerettem, de sajnos meg kellett válni tőle, ugyanis a sport kocsi részén a hát támasz hiányzik, egy puha anyag. A baba háta pedig belegörnyed. Nincs megtámasztva. :( Azóta is nagyon sajnálom, mert imádtam, kicsi helyen elfért, szép is volt. :(
2012. febr. 15. 19:58

Titi triton babakocsiról érdekelnének vélemények. Mennyire strapabíró, stb...

Válaszokat előre köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook