Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titeket ez zavarna? Mi a véleményetek? fórum

Titeket ez zavarna? Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


25. delbuk (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2021. jan. 13. 10:03

Nem derult ki, hogy ismerosoket menti le. Siman lehetnek akar celebek, akiket csak kovet.

Ha ismerosoket, akkor fura (az zavarna).

2021. jan. 13. 09:54
Ahogyan ő kezeli, AZ zavarna. A sumákolás.
23. Amaunet (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 09:46

"több mint egy éve vagyunk együtt"


Ez mit jelent? Együtt éltek?

22. andi6020 (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jan. 13. 08:59
Ott vagy a saját messenger listádban. Én is szoktam magamnak küldeni.
21. globus (válaszként erre: 20. - Globus)
2021. jan. 13. 08:50
*alatt
20. globus (válaszként erre: 18. - Bichi)
2021. jan. 13. 08:50
Azokat el szoktam menteni. 3 pötty alat van mentés. Aztán bal oldali oszlopból elő lehet bányászni, akár több éveset. Gépen így van, telefonos fb-ot még nem láttam.
2021. jan. 13. 08:26
Zavarna, megkérdezném miért teszi.
18. Bichi (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jan. 13. 08:15
Saját magadnak tudsz küldeni üzenetet, én is szoktam, ha valami fontos, mert úgy könnyen megtalálom. Nem kell hozzá 2 profil...
17. globus (válaszként erre: 8. - Jooeva)
2021. jan. 13. 07:42
Óóó, most már értem. Idáig gondolkodtam az okon és módszeren. Köszi!
2021. jan. 13. 07:37
Engem zavarna. Szerintem tudod miért teszi? Lehet fájni fog, de később előveszi amikor "egyedül" van és... khm... "használja" a képet 🙄
15. Cubina (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 07:34
Ha bizonyítékod van rá, ő pedig letagadja, akkor ő is tudja jól, hogy nem helyes amit csinál. Én azért elgondolkodnék azon, hogy tényleg nem találkozik-e valamelyik lánnyal, vagy az is csak hazugság. Aki hazudik egy dologban, az általában több dologban is hazudik. Én a helyedben megpróbálnék leülni higgadtan és megbeszélni ezt. Először is, hogy miért tagadja le, amikor bizonyítékod van rá. Aztán hogy miért csinálja és miért tölti inkább a szabadidejét a facebookon, mint veled. Ha semmi sem használ, akkor ugyanazt kell vele csinálni, amit ő is, de úgy hogy tudjon róla. Ha megkérdezi miért csinálod, megmondod hogy te is kedvet kaptál, mert ha ő ennyire szereti csinálni, akkor biztos tök jó időtöltés. Töltögesd le és mentsd el mindenhová a jobbnál-jobb pasik fotóját és nézegesd őket mosolyogva. Ha nem tetszik ez a párodnak, akkor megmondod hogy nincs ebbe semmi, csak "nézelődsz", de ha annyira ellene van, akkor befejezed... feltéve ha ő is befejezi. Ha nem érdekli/nem zavarja hogy ezt csinálod, akkor a kapcsolatotok se igazán érdekli, úgyhogy én biztos megadnám a kijárat felé a kezdő lökést. Azért legyen már meg az egymás iránti tisztelet és őszinteség! Az önbecsülésünket pedig soha nem szabad lerombolni hagyni. Egy év alatt nem illene ráunni a szerelmünkre és máshol nézelődni annak ellenére hogy a párunknak nyilvánvalóan nem tetszik. Én azonnal kihajítanám az ilyen pondrót, de ha te még szereted őt, akkor tegyél egy próbát... Hátha észhez tér.
14. NomNom (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jan. 13. 07:29
Ez engem is érdekel. Ha valóban 2 profillal az megint gáz... Minek van 2 profilja. 🤔
13. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Imisz)
2021. jan. 13. 07:26
Jó, de ismerősök képeit? Beteg! 😑
12. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 07:25
Számomra a hangsúly az ‘ismerősök a fèszbukon ‘van! Mi a francèrt menti le az ismerőseit? Mert oké, hogy lementi Salma Hayeket és időnként megnèzi, esetleg fantáziál róla, de bakker ez így gàz mèg úgy is, hogy én se féltékeny nem vagyok, se hàrpia. Soha egyetlen szót sem szóltam ha megjegyzi ha jó egy nő, vagy a melle, akármi, érted ?
11. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 06:38
Amikor eloalltal a bizonyítékokkal, nem kérdezte meg, hogy miért kotortal utána?
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Imisz)
2021. jan. 13. 06:31
Tényleg!!! El is feledtem már:))Pedig a garázsban még van 1 ,a wartburg poszter mellett:))
2021. jan. 13. 06:22
Régen posztereket ragasztottak szobafalra, munkahelyi öltözőszekrényre stb. Az nem zavarta a párokat. (lányok is kitették az aktuális plátói poszterét) ma már nincs poszter, marad a virtuális fotó.
8. jooeva (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jan. 13. 06:17
Pl. aztali gépinél ülve nent fotót, de akkor az a telon nincs mentve. Gépen csatolja messengeren a fotót, elküldi magának és igy a telon is rajta van....onnan lementi😎
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 04:34
A sunnyogás jobban idegesítene.
2021. jan. 13. 04:07
Lehet, hogy sorozatgyilkos és így szemeli ki az áldozatait.
5. vivo44 (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2021. jan. 13. 00:19

Jaaaa, válaszolok a fórum kérdésre is: Nem, nem zavar/na!

Egy kapcsolat nem börtön, egy házasság nem egy ablak, ahol csak én szerepelek. Ez a vélemény része volt.

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 13. 00:18

Szia.

Túl reagálod!

Azt írod, hogy nem beszél velük, nem tesz semmit, csak nézi.

Te sosem nézel meg egyetlen pasit sem, csukott szemmel mászkálsz?

Alapvetően a pasiknak kell az inger, a vadászösztön bennük van. S nem vakságot, "csak" hűséget fogadnak, ahogyan mi nők is.

Nem hűtlen, nem tesz semmi olyat, amit bármelyik másik pasi ne tenne. sőt.

Mi is a baj?

3. vivo44 (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. jan. 13. 00:16
2 FB profillal.
2. globus (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jan. 12. 23:47
Nem tudok a kérdésre válaszolni. Viszont érdekelne, hogyan küld az ember saját magának privát üzenetet fb-on. Tanulni szeretnék.
2021. jan. 12. 23:41

Sziasztok!

A párommal több mint egy éve vagyunk együtt, remekül megy minden, vagyis EZT HITTEM azonban titokban más lányok mystoryait menti le, általában ezeket az nap törli. De volt olyan is amelyiket törlés előtt elküldött magának facebookon privatba, hogy meg legyen. Miért tehette? Nem pucér képekről van szó, egyszerűen csak jó képekről, a lányok akiket screenelt nem is találkozott veluk soha, csak ismerősök facebookon.

Nem keres rá más lanyokra, de ez a screenelés őrületes, raadasul hazudik is, hogy ő nem tett ilyet, még ha bizonyítékom is van rá. Segítsetek kérlek, ezt én reagálom túl vagy más lanyokra csorgatja a nyalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook