Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titeket befolyásol ez egy férfin? fórum

Titeket befolyásol ez egy férfin? (beszélgetős fórum)


2016. febr. 2. 23:25
Hát hogyne.
17. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - Faythe)
2014. aug. 4. 05:31
Ha más véleménye neked számít, ott már régen rossz.
16. globus (válaszként erre: 13. - A38fffab02)
2014. aug. 1. 21:54

Inkább legyen egy kicsit rendetlen a fogsora, mint szép szabályos protkó.

Szerintem.

15. Mazsinka (válaszként erre: 5. - Faythe)
2014. aug. 1. 21:50
Milyen kényes vagy. Az én férjemnek is rendezetlen a fogsora, és be szoktam dugni a nyelvemet a szájába, elárulom. És még élek. Más, ha szuvas, hiányos, büdös, sárga, ápolatlan valakinek a foga. az tényleg gáz. Vagy ha ez az apróság ennyire zavar, akkor ne randizz vele. Lesznek még nagyobb bajok is az életben.
14. Faythe (válaszként erre: 13. - A38fffab02)
2014. aug. 1. 20:46

Ez most lehet nem konkrétan a fogas témához fog tartozni, de úgy érzem, hasonlóan gondolkodunk, úgyhogy leírom a fejleményeket.

Azaz igazság, hogy remekül kijövünk, mindig jókedvű vagyok vele, sose kell visszafognom magam. Aztán ott van az a de. Van egy komoly és van egy laza oldalam, de bizonyos okok miatt, eddig a komoly volt előtérben. Mindig komoly voltam, kivéve ha egyedül voltam/vagyok, mert akkor megy a lazulás. De most új közösséget ismertem meg (köztük Őt is)és kezdek baráti társaság között lenni.

Szóval arra akarok kilyukadni, hogyha ez a dolog mégse működne, akkor a baráti kapcsolatunkat nagyon sajnálnám feldobni. Nem tudom eldönteni, hogy mégis mi a fenét akarok (amit nyilván csak nekem kellene tudni).

2014. júl. 31. 22:10

Ha már megfordul a fejedben a kérdés, akkor igen is zavar téged is. Valószínű, friss a kapcsolat. Ha több időt töltötök együtt, kialakul benned,mennyire ragaszkodsz hozzá,mennyire érint meg érzelmileg. Akkor pedig a fogait is el tudod fogadni vagy éppen nem.

Amúgy engem zavarna a kusza fogak. Volt egy srác aki nagyon szimpatikus volt. Ismerkedtem vele,de a fogai elől csúnyák voltak. Így bizonyos távolságot tartottam vele. Később megcsináltatta, mert egy baleset miatt letörtek. Utána összejöttünk! Nekem számít!

Akivel most vagyok együtt, szintén problémásak lettek a fogai elöl. Nagyon zavar. Mindig mondom neki, rendbe kell tetetni.De most anyagiak miatt sem tudja és a munkája is olyan, beszélnie kell folyamatosan. Mindig mondja,majd-majd. De én szégyellem. Engem minősít... úgy érzem.

12. grizus
2014. júl. 31. 20:56
Volt egy óriási szerelmem, akivel semmi se lett, de iszonyúan odavoltam érte, és elől az egyik foga törött volt. Nem érdekelt.
11. 3da8f53e4a (válaszként erre: 10. - Faythe)
2014. júl. 31. 20:51

Nem annak szántam.

De soha ne mások véleményével foglalkozz ha neked megfelel, hanem egymással... magatokkal :)


Sok sikert!

10. Faythe (válaszként erre: 9. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 31. 19:39
Nem másokról van szó, csak kíváncsi voltam, kinek mennyire számít. Saját magam miatt kérdeztem, de azért még nem kell letorkollni.
2014. júl. 30. 20:07

...konkrétan most szégyelled ezt a srácot, hogy majd mások mit fognak a szabálytalan fogaira szólni?


Mert ha így gondolkodsz, akkor "jajIstenem"....neked.

8. bojnik0915 (válaszként erre: 5. - Faythe)
2014. júl. 30. 18:39
Szerintem ha csak ez a gond akkor ne zavarjon.sajnos nem mindenkinek állnak rendesen a fogai.ha nem ápolatlan nincs gond.
7. kriszta773 (válaszként erre: 6. - Faythe)
2014. júl. 30. 18:38
ha számodra visszatetsző, akkor más sem fog tudni meggyőzni arról, hogy de ez nem számít :) nem hiszem, hogy pusztán némi szabálytalanság bárkinél problémát okozna
6. Faythe (válaszként erre: 4. - Kriszta773)
2014. júl. 30. 18:37
Inkább kissé szabálytalan. Először erre fel sem figyeltem, csak amikor észrevettem a jeleket, akkor kezdtem jobban ráfigyelni.
5. Faythe (válaszként erre: 3. - Globus)
2014. júl. 30. 18:36
Hát, az egyik rövidebb, mint a másik, szóval picit rendetlen, de nem a legrosszabbak egyike.
4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. júl. 30. 18:35
az mit jelent, hogy nincsenek szép fogai? mert más egy szabálytalan fogsor, mint egy elhanyagolt és igénytelen
2014. júl. 30. 18:34

Rendetlen a fogsora, vagy ápolatlan, szuvas?

Nem mindegy.

2014. júl. 30. 18:33
ha nincs szép, ápolt foga, én be nem dugnám a nyelvem a szájába. xD szó sem lehet róla.
2014. júl. 30. 18:32

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy titeket mennyire befolyásol vagy egyáltalán érdekel-e titeket, hogy milyen egy férfi foga?

Ismerkedem éppen valakivel, és hát nem éppen a lehető legszebb fogakkal áldotta meg az ég, ami persze nem is az ő hibája, de nem tudom miként gondoljak arra, hogy meg akarna csókolni vagy hasonló. Nem vagyok hisztis, volt már olyan párom, aki szintén nem büszkélkedhetett, de ez most valahogy másmilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook