Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tisztességtelen (?) ajánlat fórum

Tisztességtelen (?) ajánlat (beszélgetős fórum)


2012. aug. 14. 18:09

Az elején csábító lenne az ajánlat, de ha továbbgondolnám milyen lenne a házasság inkább nem.

Az ilyen házasságokban a nőnek kuss a neve, úgy kell ugrálnia ahogy a férfi fütyül.


Még kőgazdagnak se kell lenni hogy ilyen helyzet előálljon, elég az ha a csaj beteszi a seggét a készbe, pl. pasinak lakása, háza van stb.


Köszönöm inkább nem kérnék ilyenből.

2012. aug. 14. 18:09

Mivel nyílt kártyákkal játszik nem tisztességtelen ajánlata. A döntés a Te kezedben van, te dönthetsz mennyire kell a pénz, mennyire közömbös a pasi, a pénzével tudja-e kompenzálni a közömbösségét.

És ott a lehetőség, hogy nemet mondj, de ezek szerint nem mondtál, mert itt hezitálsz a döntésen.

14. SaskiaValentina (válaszként erre: 1. - Edinah34)
2012. aug. 14. 18:07

Tisztességtelen igen, mert meg akarja venni a nőt, ergo ku.vának tartja (akár csak őt, akár en block a női nemet)


A válasz sztem attól függ, h ez a nőt zavarja-e,

attól is, h hány éves (bár nem 50eseket szokták ilyen ajánlatokkal megdobálni...), akar-e még igaz kapcsolatot, hisz-e még a szerelemben, ilyesmi, passz...

Én speciel, ha annyira úsznék az adósságban és tényleg nincs más megoldás, is inkább mennék ki Svájcba, minth függjek egy (ilyen) embertől.

13. 6bd83f61cd (válaszként erre: 1. - Edinah34)
2012. aug. 14. 18:02

Nem tisztességtelen, ha nem vagy nagyon rászorulva.


Ha több tízmilliós adósságom lenne, nem lennék férjnél, és a pasi csak közömbös, de nem taszít, akkor valószínűleg. Azért hogy a sarki trafikban kifizessem két pakli cigit helyettem Quasimido, nem.

2012. aug. 14. 18:02

En igy nem menek ferjhez, mert(es ezen gondolkoz el ezen is):

- Minden alkalomal egy szamomra kozombos ferfi csokolna meg, egy szamomra kozombos ferfi erintene meg, szexelne velle(mert ezt szeretkezesnek nem lehet nevezni) es mar nem kozombos hanem idegesito lene szamomra .

- Mi van ha osszefutok egy ferfival aki szamomra nem lesz kozombos , de en mar masnak vagyok a felesege?

2012. aug. 14. 18:02
Igazándiból én itt a férfiak "részét" nem értettem soha: mi jó neki abban, ha egy nőt "meg tud venni"???
10. viva70
2012. aug. 14. 18:00
Én nem tudnék így élni, de ki tudja..., sokan vagyunk sokfélék... Van, aki képes a pénzért megalkudni...
2012. aug. 14. 18:00
Ez egy tisztességes ajánlat, minden kertelés nélkül.
2012. aug. 14. 17:57
Nem, mert lennek boldog igy.
2012. aug. 14. 17:55
A boldogságot nem lehet megvenni....Igaz a történet?
6. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Edinah34)
2012. aug. 14. 17:55
Ha érdekelne a pénz elfogadnám,mivel mentem már férjhez úgy,hogy nem szerettem és még pénze sem volt.De mivel nem érdekel a pénz,így kizárt.
2012. aug. 14. 17:54
soha!!!
4. winny (válaszként erre: 1. - Edinah34)
2012. aug. 14. 17:52
Hát nem sokat gondolkoznék-:))Igen!
2012. aug. 14. 17:52
Kizárt.A pénz nem boldogít. :)
2. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 1. - Edinah34)
2012. aug. 14. 17:51
hááát ilyen csak a filmekben van,de szerintem én nem fogadnám el.
2012. aug. 14. 17:50
Te mit tennél,ha egy férfi azt ajánlaná Neked,hogy kifizeti minden adósságodat,és garantál egy magas életszínvonalat,és cserébe azt kéri,menj hozzá feleségül?Tisztességtelen egy ilyen ajánlat?Elfogadnál egy ilyen ajánlatot,vagy elküldenéd?A férfit egyébként ismered,és közömbös neked.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook