Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tippmixen hogy kell játszani? fórum

Tippmixen hogy kell játszani? (tudásbázis kérdés)


11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 14:07
Sokan nyernek, és még többen veszítenek. De a nyerők sem azokból kerülnek ki, akik egy fórumon akarnak rájönni a nyitjára. Szóval abból a pár száz forintból igyál egy pálinkát, és felejtsd el ezt a marhaságot...
2021. aug. 16. 13:03
Vannak, akik ezzel sokat nyernek, ebből élnek, de ők nagyon otthon vannak a témában. Ha semmi ismereted nincs, akkor olyan, mint kaparós sorsjegyet venni, vagy bejön a tipp vagy nem.
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 12:14
Mondanám, hogy rajzolj rá pár nullát, de a fémre felesleges, papír százas meg már nincs.
8. Fisica (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:58
Nem kamuk, de ugye a vesztes szelvényeket nem mutatják meg :)
2021. aug. 16. 11:57
Tippmix jól hoz ha értesz hozzá. De ahhoz, hogy pár száz ftból 25ezer legyen, nagy szerencse kell. Nagy odds-ot vagy odds-okat kell megjátszani, ami már rizikós, és jó eséllyel nem jön be.
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:41
Hát nem sok fogalmam van a tippmix-ről de úgytudom ez sportfogadás .Tehát ha csak úgy nekiállsz hasból fogadgatni akkor kb ..kidobod a pénzt.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:40

Mire akarsz fogadni? Melyik sportágat, bajnokságot követed nyomon? Azokra az eseményekre jó eséllyel fogadhatsz.

Azért jó esélye csak annak van, aki otthon van valamelyik sportban.

Szabályokról pedig tájékozódhatsz a tippmix oldalán. (gondolom van interneted)


Mellesleg, akit 25 ezer kihúzna a bajból, az ne szerencsejátékra költsön. De ez csak az én véleményem.

2021. aug. 16. 11:26
Csak arra lennék kíváncsi hogy van rá akár egy nagyon pici esély is, mert láttam a neten ilyet hogy 100 forintból több tízezret csináltak csak arra lennék kíváncsi hogy ezek kamuk vagy van rá azért esély még ha pici is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. aug. 16. 11:25
Miért vicces??? :)
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:21
Vicces kérdés.
2021. aug. 16. 11:15
Naponta kell játszani vagy hogy működik az egész? Hallottam hogy tippmixen viszonylag sokan szoktak nyerni. Nem szoktam szerencsejátékozni, viszont most egy kevés pénz kihúzna a pillanatnyi bajból. Pár száz forintból lehet valahogy 25 ezer Ft-t csinálni? Jelenleg ennyire lenne szükségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook