Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tippeket várok, hogy iskolás gyerekekkel ki miket szokott otthon játszani? Amőba, akasztófa stb, ezeken kívül. fórum

Tippeket várok, hogy iskolás gyerekekkel ki miket szokott otthon játszani? Amőba, akasztófa stb, ezeken kívül. (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 6. 13:08

Az Én fiam még csak ovis, de most az UNO a sláger:D

Éjjel nappal UNO-zunk:D

2009. júl. 6. 12:43

Köszönöm az eddigi ötleteket.:)

De,ha valakinek valami még eszébe jut kíváncsian várom.

2009. júl. 6. 09:43
JKézműveskedés: gipszfestés, gyöngyfűzés, vasalós gyöngy kirakás.
2009. júl. 5. 20:10
A lányom most volt elsős. Szeretne egyedül vásárolni, ezért kitaláltam egy vásárlós játékot. Máskor kirakózunk, kártyázunk, Gazdálkodj okosanozunk, memóriajáték, ...
2009. júl. 5. 18:31
szópárbaj, activity, rummikub, UNO kártya, dominó, egyéb társasjátékok
2009. júl. 5. 18:20
ország-város
2009. júl. 5. 18:13
Mikor az enyémek kicsik voltak, reggel korábban keltem, és "7 pecsétes titok" feladatokat gyártottam nekik matekból, nyelvtanból,környezetből...Ha kész voltak a feladattal, feltörhették a pecsétet, s ha egyezett a megoldás az enyémmel, akkor...fagyi, stb. Igaz volt olyan, hogy tököltem egy feladaton/matek/fél órát, a fiam meg ránézett, s kapásból megoldotta. De imádták, reggel kipattantak: van 7 pecsétes titok?
2009. júl. 5. 18:09
van mégy egy társasjátékunk, pár éve karácsonyra kapta, Hotel a neve...3-4 óra rendesen lejátszani egyet, imádja, bár az ára elég borsos, olyan 7e ft körül van, de mi évek óta játszuk... továbbá megy még a Gazdálkodj Okosan is... nekünk még a gyerekkoromból maradt, de már euro-s is van, a barátnők olyat vett...
2009. júl. 5. 18:07

van olyan társasjáték 5000 körül, amiben 100 200 variáció van...ebből értelmes csak 20 kb., de azzal is elvagytok egy jó ideig...

szoktunk szakácsosat játszani, cukrászosat, ilyenkor igazi ételeket készítünk...sógyurmázni, krepp papírból virágokat készíteni,vasalható gyöngyből alátéteket csinálni....

nkem lányom van, nálunk megy a gyöngyből ékszerkészítés, erre példát egyet a képeim között is találsz... sokat sétálunk, ilyenkor szedünk szép leveleket, lepréseljük, ebből ősszel szép képeket ragaszt...

2009. júl. 5. 18:07
nekem a kereszlányom most volt első osztályos és csinált egy társas játékot ,Őtalált ki szabályokat hozzá és azzal szoktunk játszani.
2009. júl. 5. 18:01
Tippeket várok, hogy iskolás gyerekekkel ki miket szokott otthon játszani? Amőba, akasztófa stb, ezeken kívül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook