Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tiltott Szerelem...ki nézi...mit tudtok?:) fórum

Tiltott Szerelem...ki nézi...mit tudtok?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 12. 19:03
Nem adták le teljesen magyarul. Miért? És hol tudnám megnézni a végét? Láttam hogy a csaj rendbe jött. De jó lenne szöveggel együtt végignézni.
2012. okt. 12. 18:45
Amúgy elégé semmilyen vége lett de nagyon tetszett :)
2012. okt. 12. 18:37
A csajnak az anya azért lett nyomorék mert elütötte az autó? Valami ilyesmit olvastam valahol. A filmben nem mutatták miért lett az vagy csak én láttam rosszul.
34. Vikianya (válaszként erre: 33. - Ficánka5)
2012. szept. 25. 18:31
köszi, majd benézek oda :)
2012. szept. 24. 11:07
Akit érdekelnek a török sorozatok, nézzen be a Seherezádé - új török sorozat c. fórumra, ami még most is él, és olyan rajongók gyűltek össze, akik képesek más külföldi, de akár török csatornákon adott sorozatokat nézni és itt meg megbeszélik a részleteket, amit nem értenek. Több sorozatot is néznek, amit imádnak.
32. Vikianya (válaszként erre: 30. - Pirosbegre)
2012. szept. 23. 21:25
én főleg a zenéjüket imádom :)
31. meggy (válaszként erre: 30. - Pirosbegre)
2012. aug. 24. 07:58

én meg azt remélem, hogy nem dél-amerikai sorozat lesz !!!! Amúgy van belőle elég a két kereskedelmi csatornán !!!

Szépek, nagyon jók a török sorozatok !!!

Jó lenne ha a következő sorozat is török lenne !!

30. pirosbegre (válaszként erre: 29. - Vikianya)
2012. aug. 22. 22:59
Remélem valami délamerikai lesz, mert ezeknek a török sorozatoknak a zenéje borzasztó. Az ember egy délutáni sorozattól könnyed szórakoztatást vár a nehéz munka után, nem siralomház hangulatot.
29. Vikianya (válaszként erre: 28. - Letty72)
2012. aug. 18. 14:36

nagyon igaz az utolsó mondatod.

Kár, hogy Magyarországon minden török sorozatot 2 részre bontanak. Sokkal jobb lenne, ha nem ilyen rövid lenne egy rész, így egy kicsit fel van higítva, nem?

Sajnálni fogom, ha vége lesz, tudjátok már, hogy mi lesz a következő török sorozat, és mikor kezdődik?

28. Letty72 (válaszként erre: 27. - Vikianya)
2012. aug. 8. 11:25

Szerintem szereti Nihalt, csak nem szerelemmel. Őrülten szerelmes Bihterbe, másrészt állandó lelkiismeret furdalása van a bácsikája és most már Nihal miatt is. Szerintem csak most jutott el az agyáig (amikor megtalálta a rózsát), hogy Nihal milyen mélyen szereti. Az árulásáért így akar vezekelni, hogy Nihalt választja, annak ellenére, hogy nem szerelmes belé. Szereti a családot, és nem akarja megbántani senkit, viszont így tesz tönkre és rombol le mindent..


Adnan talán megbocsátaná Bihtert, de ha imádott kislányának bánatot okozna azt soha.


Nihalt szerintem túlságosan is burokba nevelték, azzal, hogy mindentől megkímélték. A kislányt hiába próbálta figyelmeztetni Denise asszony B. valós érzései, még is sértődött.


Firdeusnak nem áll érdekében, hogy kiderüljön a lánya viszonya, erre az aprócska tényre kellene csak felhívniuk a figyelmét, és nem törödniük az érzelmi zsarolással.

2012. aug. 2. 22:20

sziasztok

Szerintetek Behlül miért ilyen béna? Miért mondja azt, hogy szereti a Nihalt? Firdeust állítását egyszerűen csak letagadnák, aztán meg megszabadulnának tőle (kiraknák). Ehelyett egyre nagyobb sz.rba kerül.

26. Letty72 (válaszként erre: 25. - NAZARET)
2012. júl. 9. 15:21

Természetesen Firdeus mozgatta háttérből a szálakat.

(Retteg attól, hogy Bihter elhagyja Adnant és így ugrik a jólét az ő számára is) Nihal pedig mindig is szerelmes volt Behülbe.

A problémát inkább az okozza, hogy akik tudnak a viszonyról nem beszélnek, és hogy Behül nem vállalta fel az érzelmeit, valamint Bihter sem hagyta el Adnant, annak ellenére, hogy többször hangoztatta, hogy elválik, akár Behül nélkül is.

2012. júl. 7. 14:56
Én is megnéztem az utolsó részeket, és azt nem értem, hogy végül is hogyan alakul ki az a képtelen helyzet, hogy Nihalt feleségül akarja venni Behlul. Minek ez, ezért lesz a vége tragédia! Várom azok válaszát, akik esetleg étik a nyelvet.
24. Bihter (válaszként erre: 21. - Meggy)
2012. júl. 7. 13:03
én is néztem az Ezelt is:) Bahar volt a kedvencem.
23. Bihter (válaszként erre: 22. - Homern)
2012. júl. 7. 12:58
:( sajnos én is megnéztem a végét...
22. homern
2012. júl. 6. 22:59
én néztem,de már nem akarom mert nem jó a vége :(
21. meggy
2012. júl. 6. 22:48

kedvencem volt az Ezel sorozat..

A tiltott szerelemben nincs kedvenc karakterem, az egész sorozatot egyben kedvelem, az eleje még vontatott volt, lassan indult be, de most már nagyon jó, élvezetes izgi lett

20. Bihter (válaszként erre: 19. - Meggy)
2012. júl. 4. 19:13
a török sorozatok a legjobbak :) ki a kedvenced?
19. meggy
2012. júl. 1. 16:01

én is csak ezt az egy sorozatot nézem..nagyon tetszik..

amúgy is imádom a török sorozatokat..

2012. jún. 22. 11:33

Én is mindennap megnézem, csak ez miatt ülök le, más sorozat nem érdekel /pillanat.


De még mindig nem találtam rá a sorozat elejére :( Tegnap este eredeti nyelven néztem meg újra

17. Bihter
2012. jún. 22. 10:51
Én imádom,minden nap megnézem :)
16. NAZARET (válaszként erre: 1. - O.andi)
2012. máj. 25. 19:04
Engem nem érdekel mások véleménye, nekem tettszik. Esetleg nem lehet tudni, hogy más nyelven hol lehet nézn?,
15. o.andi
2012. máj. 23. 20:25
nagyon jó volt a mai rész is....ki látta???
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - Ficánka5)
2012. máj. 17. 23:14
Nekem most a helyszínelős sorozatok tetszenek, de szinte csak háttérnek nézem azokat is :)
13. Ficánka5 (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2012. máj. 17. 22:22
Én sem nézem. Vártam, mert reménykedtem, hogy lesz olyan mint a Seh, de egy nagy csalódás, nagyon rossz castinggal. Ami nézhető most szerintem az az 1-en az Everwood amerikai sorozat. Már a végefelé tart. Az már ment egyszer a TV2-n ha jól emlékszem, akkor is tetszett, nem egy nyálas bugyuta semmitmondó valami. Tehát vártam az ismétlését. Ez az egy, amit most lehet nézni. De gondolom a szerelmes fiatalok erről másképp gondolkodnak.
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 11. - Ficánka5)
2012. máj. 17. 22:13

Én viszont egy időben csak a romantika csatornát néztem, este 8 és éjfél között :)

Nem bírtam a sok ismétlést és a sok lövöldözős filmet, ami a páromnak kedvence :(

Akkor megnéztem kb 4 sorozatot egyben, és mikor elkezdődött az ötödik, már előre tudtam mi lesz a vége, itt untam bele, azóta nem nézek :) ilyet :)

2012. máj. 17. 21:11

Én nem néztem sorozatokat, de véletlenül belenéztem a Seherezádéba és a sorozat szerelmese lettem. Azt gondoltam, végre talán váltanak már a sok bugyuta infantilis dél-amerikai sorozatokról.

Nagy érdeklődéssel vártam a Szív útjai, meg ezt is, mindkettő nagy csalódás.

Hát ez a dél-amerikaiak mintájára készült, vontatott, lassított felvétel, csakhogy minél tovább tartson. Ha megnézed a végét a YT-n, a köztes részt szinte 10 perc alatt saját fantáziád alapján el tudod mondani. Na itt nem lesz vak senki, aki visszakapja a látását de a csaknem bénát ők is belerakták, aki természetesen újra járni fog. Szóval egy hatalmas csalódás részemről.

2012. máj. 17. 21:11
Ahhh, régebben mar volt ezzel a cimmel egy joo kis sorozat :) De gondolom az uj török sorozatrol irsz :)
9. o.andi (válaszként erre: 8. - Brigitta2121)
2012. máj. 17. 21:03
nem szöke...barna fiatal csaj,egy idösebb pasihoz ment feleségül...
8. Brigitta2121 (válaszként erre: 6. - O.andi)
2012. máj. 17. 21:02
A tiltott szerelem, mikor a szöke csaj a föszereplö ugye?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook