Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tiltott Szerelem...ki nézi...mit tudtok?:) fórum

Tiltott Szerelem...ki nézi...mit tudtok?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. o.andi
2019. nov. 9. 15:45
😊
2019. aug. 31. 19:08

Sziasztok!


Nem is ismertem ezt a sorit eddig. Aztán kint voltam Isztambulban és megnéztük a házat. Ami most szőnyeg múzeum. Utána elkezdtem nézni a sorozatot, nem bírom abbahagyni.

Vannak itt még rajongók?

2012. nov. 6. 02:48
A ***** oldalon megtaláljátok, ha újra szeretnétek nézni.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
64. gabima (válaszként erre: 61. - Vikianya)
2012. nov. 2. 14:39
Köszi szépen.
63. Vikianya (válaszként erre: 61. - Vikianya)
2012. nov. 1. 21:12
nem pont ezt akartam felrakni, de amit korábban találtam, azt most sehogy nem lelem
2012. nov. 1. 21:11

Bir günah gibi

Bir sayfa kopuyor zamandan

Ayrılırken sen yanımdan

Bu aşkın daha en başından

Korkuyordum ben sonundan


Bir günah gibi gizledim seni

Kimse görmedi seninle beni

Ağlarken içim güldü [link] gözlerim

Bir günah gibi gizledim


Ne bugün ne de yarından

Beklediğim ne kaldı

Beni o gün senden kıskanan

Resimler sarardı


Magyar

Mint a bűn

A lapok időről-időre szétválnak,

Mikor távol vagy.

Szerelmünk kezdete óta

Rettegtem az elválástól.


Szeretném elrejteni (a rettegést), mint a bűnt,

Senki sem látná meg bennem.

Belül sírtam, de szemem mosolygott.

De eltemettem, mint a bűnt.


Sem a mától, sem a holnaptól

Nincs már mit várnom.

Mire akkor féltékeny voltam,

Mára elhalványult.

61. Vikianya (válaszként erre: 60. - Gabima)
2012. nov. 1. 21:01

szia

Ne haragudj, nem láttam, hogy írtál. Remélem a hoxa hagyja, hogy beírjam:

[link]

60. gabima (válaszként erre: 59. - Vikianya)
2012. okt. 30. 10:19

Szia Vikianya!


Én is nagyon szeretem a film zenéjét. (Természetesen a filmet is.) Örülnék, ha megmondanád, hol találom az oldalt. Köszönöm.

2012. okt. 29. 20:17

én is nagyon sajnálom

Amióta elkezdődött az Ezel, azóta nagyon érdeklődök a törökök iránt. Minden nap a török zenéket hallgatom, a tiltott szerelemnek is nagyon jó zenéje van. Tegnap találtam egy oldalt, ahol az összes zenéje rajta van :) Ha valakit érdekel, szívesen megmondom, hogy hol található

58. o.andi
2012. okt. 29. 16:50
egyik kedvencem volt..kár hogy vége
57. 99279bb06f (válaszként erre: 55. - Vikianya)
2012. okt. 29. 16:40
Igen, leadták és egész más lett a vége, mint ahogy vágással láttuk.
56. Letty72 (válaszként erre: 55. - Vikianya)
2012. okt. 29. 13:49
Igen.
55. Vikianya (válaszként erre: 50. - Letty72)
2012. okt. 29. 08:45
sajnos csak most láttam ezt a bejegyzést :( leadták végül?
54. f969d06d2a (válaszként erre: 53. - Pampi12)
2012. okt. 15. 08:25
Igen,17.15kor.A nagy felháborodásra való tekintettel.A tx-én már ki is van írva
2012. okt. 14. 21:25
Tényleg levetítik az utolsó részt vágások nélkül hétfőn? vagy mi lesz?
52. Letty72 (válaszként erre: 51. - Letty72)
2012. okt. 14. 18:21

SPOILER FOLYT KÖV:


Ha megnézed a hétfői részt, akkor Behül temetői monológjából kiderül, hogy számára Bihter volt a nagy szerelem.


Besirnek és Denise asszonynak sokkal korábban el kellett volna mondani mindent. Akkor Nihal is kevésbé sérült volna. Őt túlságosan burok alatt nevelték, még a széltől is óvták, arra kellett volna megtanítani, hogy bármi után fel tudjon állni.

Most túlságosan is nagy pofont kapott az élettől, ami biztos, hogy a további kapcsolataira is kihathat, ez után, hogy tudna megbízni bármilyen pasiban?

51. Letty72 (válaszként erre: 47. - Tézia)
2012. okt. 14. 18:16

Szia!


Én másképp látom: Behül nem szerelmes Nihalba, szereti, de nem szerelemmel, ha ez az egész nem derül ki a házasságuk boldogtalan lett volna.


SPOILER:

2012. okt. 14. 18:12

Sziasztok!


Egy másik fórumon olvastam, hogy akkorra volt a nézői felháborodás a vágások miatt, hogy hétfőn újra levetítik az utolsó részt.


Kezdés: 17. 30

2012. okt. 14. 11:02
Ez felhábórító, hogy a tv2 levágta az utólsó részből azt a kicsit ami még maradt.Alig várom már, hogy hétfőn ismét láthatsam.
48. csihiro11 (válaszként erre: 45. - Kikimari)
2012. okt. 13. 21:26
Magyarul meg van? Mert én úgy hallottam hogy magyarul sajnos nincs meg =(
47. Tézia
2012. okt. 13. 17:50

Én is hiányoltam, hogy az eredeti filmhez képest milyen sokat kihagytak a végén. Kiváncsi lettem volna, hogy Beshir miket mondott Adnannak, mert a magyar verzióban csak az üvegházról beszélt, a törökben pedig sokáig szövegelt. Azt is szerettem volna tudni, hogy Behlül Bihter sírjánál miről beszélt, azt is végig kihagyták.

Egyébként én haragudtam Denisara, hiszen Nihal többször is elmondta neki, hogy mennyire szereti Behlült, már attól boldog, hogy foghatja a kezét. Mégis az utolsó pillanatban bekavart, pedig elmondták azt is, hogy Amerikában fognak élni amíg tanulnak, tehát Bihter már nem tudta volna őket szétválasztani. Azonkívül látta is a kiserdőben, hogy veszekedtek és Bihter elrohant miután összetépte és Behlülhöz vágta a repülőjegy darabjait, bár Denisa a felszedett papírból nem tudta eldönteni, hogy mi volt az. Beshir is végig azt mondogatta, hogy neki csak Nihal boldogsága számít, azt pedig látta, hogy a lány milyen boldog mégis összetörte a szívét. Behlülnek is megígérte, hogy nem beszél mert már ő is látta, hogy tényleg szereti Nihalt. Bár a szíve mélyén Behlül még mindig szerette Bihtert, nem tudta elhagyni érte Nihalt.

46. Ficánka5 (válaszként erre: 35. - Csihiro11)
2012. okt. 13. 13:16

A csaj anyja szinte az egész sorozatban végig virult, ármánykodott. Most a végére vszínű, hogy

sztrokot kapott, hiszen a lánya öngyilkos lett, ezzel számára is tönkrement minden lehetőség.


A TV2 állandóan próbálkozik, hogy hülére vegye a nézőt. Már nem először tesz, bejelentés nélkül más időpontra sorozatot, meg kivág belőle, hogy a reklámokat leadja. Mi nézők nem számítunk, csak arra kellünk, hogy szavazzunk (már aki(!)), hogy a pénzük gyarapodjon. Mindegyik kereskedelminek ez a célja, ezért kereskedelmi.

2012. okt. 12. 23:17

Olvastam a novellát. Nem itt és nem így ér véget. A film teljesen követi a történetet, de nem megy végig. Nem értem, hogy a végét miért nem készítették el. Egyébként a novellánek jó a vége.

Valaki kérdezte,, hogy Firdeusszal mi történik?

Firdeuszt a könyv szerint elhagyja a gazdag pasija Mihat anyjának kedvéért. Amikor megudja, hogy az asszony elvált, visszamondja az eljegyzést, mivel már gyerek koruktól őt szereti.

Firdeusz szegény marad. Nihatnak pedig nem tetszik anyja második házassága.

44. Letty72 (válaszként erre: 42. - Csihiro11)
2012. okt. 12. 22:35
Kire gondolsz, ki hagyott ott kit?
2012. okt. 12. 21:27

A Tv2 ezt ígérte a facebookon, miután kitört a balhé:


"Elnézést kérünk a Tiltott szerelem című sorozat nézőitől. A sorozat teljes epizódját hétfőn 17:30-kor műsorra tűzzük!"

2012. okt. 12. 21:22
Amúgy szerintem nagyon gáz hogy a pasi egyből ott hagyta a csajt mert hogy valami baja lett.
2012. okt. 12. 19:31

A yotube-n megnézhető angol felirattal, írd be a keresőbe:


aski memnu

40. Letty72 (válaszként erre: 37. - Csihiro11)
2012. okt. 12. 19:30

Elbúcsúztak a háztól, majd négyesben Denise asszonnyal együtt elutaztak valahova.


Nihal csak testileg jött rendbe, a lelke nagyon mély sebet kapott.


Mielőtt elutaztak volna az apjával beszélgetve mondta is - a kertben egy fa alatt üldögélve:


A lelkem öregebb mint ez a fa.


A legjobban Behül temetői monológját sajnálom, amiben elköszönt Bihtertől, az legalább 5 perc volt.

39. Letty72 (válaszként erre: 38. - Letty72)
2012. okt. 12. 19:26
Az, hogy mi történt Firdeussal az eredeti török sorozatból sem derült ki.
38. Letty72 (válaszként erre: 35. - Csihiro11)
2012. okt. 12. 19:25

Firdi agyvérzést kapott szerintem, a lefittyedő ajka nekem erről árulkodott.


Ő is megfizetett a bűneiért, mert bár a temetés előtt Cetin a kezét szorongatta, de utána már nem ment vele.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook