Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tihanyi levendulafesztivál fórum

Tihanyi levendulafesztivál (beszélgetős fórum)


2014. jún. 7. 16:00
..engem is érdekelne,hogy is találunk oda?pl..volt vki már ott?
2012. jún. 20. 10:44
Köszi mindenkinek. Igazából az érdekelne még, hogy pl. ez a kirándulás a levendula ültetvényre mennyire túra jellegű... edzőcipő (?), van-e a környéken olyan hely ahol le lehet tenni a kocsit és nem horribilis a parkolási díj... Szóval ilyen "apróságok". Voltam már párszor Tihanyban, de mindig csak a központban (Apátság és környéke)és utolsó alkalommal parkolót is nagyon nehezen találtunk -valószínüleg a helyismeret komolyabb hiánya miatt... No, majd meglátom. :o)
4. pepitaofélia (válaszként erre: 2. - Pepitaofélia)
2012. jún. 19. 15:27
bocsi: a többi csak körítés
2012. jún. 19. 15:23

Nálunk is szokott lenni levendula-szüret, igaz, kisebb program, mint Tihanyban.

De idén elmarad, mert a fagy olyan kárt tett a levendulabokrokban...:( A programot én is néztem, lehet, most itt is valami ilyen oka van... Kirándulást láttam a "levendulaültetvényre", lehet, akkor lesz, annak keretében, amit keresel...

2012. jún. 19. 15:18
Én voltam 5 éve,szép, jó. Csak akkor csalódtam, amikor a boltban méregdrágán megvásárolt, lila üvegben lévő levendulaolajos üveg aljáról eltávolítottam az aranyszínű cédulkát, melyen az a felirat szerepelt, hogy :MADE IN CHINA.A fesztivál élmény, csak akörítés...
2012. jún. 19. 15:04
Sziasztok! Az érdekelne, hogy volt-e már valaki a tihanyi levendula fesztiválon, és mik a tapasztalatai. Az idén, most hétvégén tartják és állítólag lesz levendula aratás, de a programban ezt nem találom... Szívesen vennék jó tanácsokat. Mit kell megnézni, hol lehet parkolni, meg ilyenek.. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook