Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tiffany, ólomüveg OKJ oktatás - tapasztalatok? fórum

Tiffany, ólomüveg OKJ oktatás - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 9. 08:41

Hali!

Azt hallottam, h nem ér sokat az 1-2 napos 25ezerért. Annyit netről is meg lehet tanulni sztem, amennyit ott tudsz tanulni. Aztán már csak gyakorlás kérdése. Van egy suli, szimultán, én azt néztem, sztem ott színvonalas az oktatás. Sajna anyagi okokból nem tudtam megoldani, de én oda mennék, nézd meg a honlapot, ha még érdekel.

2010. okt. 21. 17:26

Szia!

Jelentkeztél már tanfolyamra? Én most szemezgezetek az ólomüvegezzéssel, de én csak hobbi szerűen szeretném űzni. Hirdetnek olyan tanfolyamokat amik nem OKJs-ek, 2*8 óra általában 25000 ft. OKJ-t én még nem is találtam.

2010. szept. 30. 09:24
Látom, lázba hozott titeket a téma..:S
2010. szept. 20. 11:15
Nagyon szeretnék elvégezni egy OKJ-s ólomüvegező tanfolyamot. Alig találok ilyet, ami van, az meg borzasztó drága. Ha valakinek van ezügyben ötlete, tapasztalata, amit megosztana velem/másokkal, akkor kérem írjon. Ezenkívül bármilyen témába vágó írást, kérdést, ötletet is szívesen látok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook