Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti vásároltok turkálóból? Vagy ez tabu téma? fórum

Ti vásároltok turkálóból? Vagy ez tabu téma? (beszélgetős fórum)

1 2 3
18. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 15. - Judit1919)
szept. 26. 18:45

Veled értek egyet, én is.

Vannak kifejezetten drága ruháim, és én is megengedhetném magamnak, de nem fizetek 1 rongyért több tízezer ft-ot, amikor egyébként a ruhaipar egy végtelenül undorító iparág, amit anyagilag a legkevésbé sem szeretnék támogatni, viszont az öltözködés sztem marha jó dolog, és sztem a stílus nagyon sok mindent elárul egy emberről. Meg egyszerűen jó móka.

Pl. vállfás turikba nem nagyon járok, mert azt szintén totál lehúzásnak érzem, hogy 1 használt ruháért 4-5e ft-ot kifizessek. Meg mondjuk turiban sem veszek meg foltos, szakadt, bolyhos, viseltes cuccokat.

Sajnos márkásakat is ritkán, de nagyon különleges darabokat lehet találni. :)

17. Judit1919 (válaszként erre: 16. - Bichi)
szept. 26. 18:45
Na, azért nem mindegy.
16. Bichi
szept. 26. 18:39

Én szoktam, sokszor cimkés vadiúj darabokat.

Utoljára gondolkoztam egy blúzon, kérdezte a férjem, hogy miért mennyi 7 ezer? Mondtam, hogy nem, a nadrág, meg a 2 blúz a 7 ezer...

Mondjuk türelem az kell bőven, a túl nagy és nem "akasztós" turikat én kerülöm, mert ahhoz nekem nincs türelmem...

15. Judit1919 (válaszként erre: 12. - A6f6bb6c75)
szept. 26. 18:39
Ők márkás boltokba járnak és ott vásároljak, mert megengedettnél magamnak. Én is vásárolok ilyen helyen is, de sokszor sajnálom rá a pénzt.
14. globus (válaszként erre: 8. - Lau_Ra)
szept. 26. 18:33
Pontosan így van. Ott olyant nem találok, amiért mentem, esetleg valami mást valakinek a családban. Lottó...
13. Judit1919 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
szept. 26. 18:33
A barátnőim ugyan ezt mondják. Meg minek mész oda, megengetheted magadnak, hogy meg vedd a boltból. Nekem más a véleményem. Igenis vannak nagyon elit turik, ahol nagyon jó cuccokat ki lehet fogni. Nem büdös, rongyos turiról beszélek.
12. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 11. - Judit1919)
szept. 26. 18:28
Mivel csesztetnek?
11. Judit1919 (válaszként erre: 3. - Scherlock)
szept. 26. 18:23
Örülök, hogy ezt mondod, olyan sokat cseszletnek miatta már nagyon unom.
szept. 26. 18:23
Alapvetően elég sokféle motivációja lehet az embereknek a turizásra, meg annak elutasítására is. :)
9. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 5. - Globus)
szept. 26. 18:21
Nekem is vannak olyan bnőim, akik "csak velem" szeretnek túrkálni, mert ők lusták hozzá. Meg nem elég élnék a fantáziájuk! :P :D
8. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Judit1919)
szept. 26. 18:21

Én vegyesen veszek új és használt ruhákat is. Turiból is csak olyat veszek meg ami szép.

A keresgélés az egyedüli bajom. Néha nincs hozzá idegzetem. És ha találok valami jót az ritkán az én méretem.

szept. 26. 18:20
Én lábbeli,fehérnemű és fürdőruha kivételével szoktam ott venni és lehet jó cuccokat kifogni...
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Judit1919)
szept. 26. 18:18
Én sem. Büdös van, meg amúgy is.
5. globus (válaszként erre: 1. - Judit1919)
szept. 26. 18:18
Alapvetően nincs ellenvetésem, de idegrendszerem sem a keresgéléshez...ahányszor próbáltam, én sosem találtam semmit, inkább megveszem, ami létfontosságú, 10 perc alatt a bevált helyeken.
4. LBO (válaszként erre: 1. - Judit1919)
szept. 26. 18:14

Van egy kolléganőm, ő rendszeresen jár turiba. Olyan cuccokat talál, csak lesek.

Én nem járok, nem szeretem a turikat.

szept. 26. 18:14

Ó persze! :)

Éveken át turkálóból öltözködtem. :D

Anno nem engedhettem meg magamnak, hogy új ruhákat vegyek öltözködni meg mindig szerettem.

A legjobb cuccaim ma is onnan vannak.

Néhány ember nem tudja, mit veszít. :)

szept. 26. 18:12

Aha, és nagyon szeretem.

A bnőid nem érezték rá ennek az "ízére", meg nem is akarnak. :)

szept. 26. 18:10
Ti szoktatok túrkálóból vásárolni? Vagy ez tabu téma? Én már vásároltam onnan nagyon szép ruhákat. A barátnőim azt mondták, hogy ők a lábukat nem tennék be oda.
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook