Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti támogatnátok a párotokat abban, hogy minden hétvégén 1 napot a hobbyának szenteljen miközen a 3 gyerek rád marad? fórum

Ti támogatnátok a párotokat abban, hogy minden hétvégén 1 napot a hobbyának szenteljen miközen a 3 gyerek rád marad? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
37. spinneli (válaszként erre: 36. - Spinneli)
2010. okt. 17. 12:03
Én egyébként megértem mindkét oldalt, a férfi agyondolgozza magát, hogy a családjának jobb legyen, anyuka meg bekattan otthon a gyerekekkel, valószínűleg mindkettőnek járna egy kis felllélegzés, egy jó arany középút.
36. spinneli (válaszként erre: 35. - Féknyom)
2010. okt. 17. 12:02

ezért a hsz.-ért szerintem kinyírnak.

:)

2010. okt. 17. 11:58
Ez a felelötlen ferj, meg ilyet! Tegnap is dolgozott, ma is dolgozik... Biztos ez a hobbija. Csoda, hogy meg nem mondtak, valj el...
34. Tamianyu (válaszként erre: 29. - Kincsek)
2010. okt. 17. 11:55
Szerintem meg a férjednek kellene másképpen állni a dolgokhoz.Pl nagyobb felelősséggel kellett volna gyerekeket vállalni neki.Ugyanis a nő nem csak magának szül gyerekeket,az apjuknak is ki kellene venni a részét belőlük minden téren.Ha Ti úgy döntöttetek 3 gyerkőcöt vállaltok KÖZÖSEN,akkor legyen minden közös ami ezzel jár!Apucinak ne csak a "napos"oldal jusson,hanem akarja kivenni a részét a többi dologból is!Ez nem is szabadna,hogy egyáltalán vita tárgya legyen,hogy ki mit engedhet meg magának,a saját szórakozásának hobbijának mennyire hódolhat.Egyértelmű,hogy annyira,ami nem megy a család kárára.A férjed nagyon önző ne is haragudj,ha úgy képzeli Ő bármit megengedhet magának mert neki jár,Te meg annyit amennyit a gyerekektől tudsz.Az az szinte semmit.Miféle gondolkozásmód ez?A leírásod alapján eddig is túl sokat néztél el neki,természetesnek veszi.hogy az ő egója a legfontosabb a családotokban,előbbre való nálad és a gyerekeknél is.
33. spinneli (válaszként erre: 29. - Kincsek)
2010. okt. 17. 11:50
beszéltél már vele erről?
2010. okt. 17. 11:41
Igen, hogyha utána én is elmehetnék egy kicsit kikapcsolódni, anélkül, hogy utána pofavágás legyen.
31. pteri (válaszként erre: 29. - Kincsek)
2010. okt. 17. 10:49
Ja igen, ha a gyerekek nagyobbak lesznek, megyünk mi is.
30. pteri (válaszként erre: 23. - Kincsek)
2010. okt. 17. 10:48
Én 2 gyerekkel vagyok hasonló helyzetben. Nem támogatom, de nem is ellenzem. Az az igazság, hogy én meg inkább vagyok otthon ülő típus, ha mégis elmennék, úgyis inkább anyukájára hagyom a piciket, mert ő tud bánni velük, a mama. Nálunk tehát nem gond. Anyukámtól is mindig azt hallom, Apád meg sportolt, de inkább így kapcsolódjon ki, minthogy pl. kocsmába járjon. De a saját helyzetét mindenki máshogy éli meg.
2010. okt. 17. 10:46
A tanácstalanság abból adódhat, hogy lehet, hogy másképp kellene hozzáállnom a dolgokhoz, vagy azt mondanom, hogy oké menj csak, Veled tartunk mi is.
28. Kincsek (válaszként erre: 25. - Anita0027)
2010. okt. 17. 10:45
Már bocs, de nem az a kérdés, hogy "rossz-e másnak is az élete"? Lehet, hogy a Tiéd az? Itt családosokat várok, nem olyat akinek gyereke sincs és tapasztalata.
27. spinneli (válaszként erre: 1. - Kincsek)
2010. okt. 17. 10:43
ha kölcsönös akkor persze, én jónak látom, ha a párk tehermentesítik egymást.
26. Anyuci macuci (válaszként erre: 13. - Kincsek)
2010. okt. 17. 10:40
Ebben igazad van teljes mértékig. Nálunk is ezen szokott menni a vita,hogy ha ő eljárhat pecázni,akkor én is mehetek-e kikapcsolódni? Erre a válasz persze az,hogy mehetek,de tudom,hogy ha elmennék,ő is nekiindulna a gyerekekkel,azt meg nem szeretném. Mert itthon nem marad el a gyerekekkel,inkább elmegy csavarogni. Ha esik,ha fúj. Nekem meg nincs arra szükségem,hogy a gyerekek lebetegedjenek.
25. Anita0027 (válaszként erre: 23. - Kincsek)
2010. okt. 17. 10:15
Szia! Miért vagy tanácstalan? Te is látod, hogy ez így működésképtelen. Attól neked jobb lesz, ha más is azt írja, hogy a párja rendszeresen eljár? Attól meg fog nyugodni a lelked, hogy nem csak a te életed rossz?
2010. okt. 17. 10:03
nem erre már nem jut egy nap aki három gyerekes az mesélen áron uszodába menjen szinházba gyerekeivel kirándulni korizni stb...találon olyat mi ...
2010. okt. 17. 09:37
Elég tanácstalan vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy ír-e olyan akinek a párja rendszeresen eljár.
22. Bebe83 (válaszként erre: 16. - Kincsek)
2010. okt. 17. 08:51

Na errol van szo!

A ferfiak azzt hiszik csak az a munka amit ok csinalnak vagyis a nehez fizikai munka, csak abba lehet elfaradni, de fogalmuk sincs mi az, ahogy irod a te ferjednek sem, mi az a gyerekneveles. Nekem csak 1 van de sokszor az is sok, mert el sem tudok mozdulni mellole, annyira anyas.

Szerintem nagyon oda kellene figyelni egymasra mert telnek az evek es sok esetben a hazastarsak elmennek egymas mellett. Kellene szakitani idot egymasra is ami persze 3 gyerek mellett nagyon nehez.

Ebben az esetben en sem hagynam... Neked is szukseged lenne nyugalomra es pihenesre! Probald vele megbeszelni!

2010. okt. 17. 08:39

Én nem támogatnám az tuti!! Ez így nem fer!!

Te is ember vagy és neked i jár hobbi és kikapcsolódás!!!!!

20. Kincsek (válaszként erre: 19. - Yulcsy)
2010. okt. 17. 08:34
Még sose volt együtt a 3-mal egyedül 2 óránál tovább. Akkor is csak vizsgálatra mentem éppen, vagy boltba pl.
19. Yulcsy
2010. okt. 17. 08:15

Ebben a felállásban én nem hagynám.Nem csak magadnak szülted a 3 gyereket.Neked is jár a szabadidő.

Vagy elengeded, aztán a következő nap Ő lesz egész nap a gyerekekkel,Te pedig szabin leszel.Hidd el pár ilyen hétvége után át fogja értékelni a dolgokat.

Amíg nem akasztod a nyakába a felelősséget, addig nem is fogja átérezni...

2010. okt. 17. 08:06

Én nem támogatnám abban az esetben, amit leírtál.

És, veled mi van? Ez így nem korrekt!

17. Gummy (válaszként erre: 14. - Kincsek)
2010. okt. 17. 08:04

Mert még esély sincs arra, hogy 1-2 év múlva önállóbbak lesznek.


De ezek szerint nem csak ezzel van a gond, hanem a párod nem is akar veled lenni.

16. Kincsek (válaszként erre: 15. - Winny)
2010. okt. 17. 08:03
Nincs rá idő. Igazából én azzal is beérném, ha együtt tudnánk néha valahova elbújni a világ elől, vagy kikapcsolódni. Most is dolgozik, tegnap is dolgozott, egész héten este jár haza. Fáradt. Nem mintha én nem lennék az, de egy nő nem engedheti meg magának, hogy fáradt legyen!
15. winny
2010. okt. 17. 08:00
Jó lenne neked is egy nap lazítás?Megkapod?
14. Kincsek (válaszként erre: 12. - Gummy)
2010. okt. 17. 07:59
Iskolás, óvodás, bölcsis korúak. Miért fontos ez?
13. Kincsek (válaszként erre: 8. - Anyuci macuci)
2010. okt. 17. 07:57
Ez járna azzal is, hogy ha mennek fellépni stb, arra is rámenne a hétvége is. És mivel nem helyben van, így nem 2 óra az egész. . Szóval jár neki a szabadság, az oké, de véleményem szerint "az élni és élni hagyni" akkor működik, ha egymásra is szánunk időt. Na hát itt ilyen nincs, mert a hobbyra nem sajnálja a pénzt, de egy hétvégére kettesben...
12. Gummy
2010. okt. 17. 07:55
Hány évesek a gyerekek?
11. Kincsek (válaszként erre: 8. - Anyuci macuci)
2010. okt. 17. 07:52
Tánc a zegyik, a másikról most nem írnék bővebben, de elég költséges a föld felett járni...
2010. okt. 17. 07:51

Szóval én a nyáron 1 alkalommal mentem el 2 órára, ennyi volt az én kikapcsolódásom.

Őt viszont "engedtem" mindenhova, m,ég olyan helyre se együtt mentünk, ahová eredetileg együtt akartunk, de a kicsi nem bírta volna ki egész nap nélkülem. Így mondtam, hogy akkor menjen el mással és érezze jól magát. Hát elment oda is és sok helyre máshova.

Nekem is van tervem, de a gyerekek és munka mellett, meg a háztartás mellett mi marad? Idén egyszer mentünk kettesben moziba, az én kezdeményezésemre...

9. homokóra (válaszként erre: 6. - Kincsek)
2010. okt. 17. 07:49
Akkor ez úgy tűnik, h a család rovására megy:(
8. Anyuci macuci (válaszként erre: 1. - Kincsek)
2010. okt. 17. 07:48

Ez nehéz kérdés. Én is pont ebben a helyzetben vagyok. Az én párom minden hétvégén pecázni járna. Elég sokat pörölök is ez miatt. Nekem is jól esne vele lenni,de megértem,hogy neki is kell a kikapcsolódás. Néha elviszi az egyik gyereket magával a 3 közül,de nem mindig. De nem is jár el minden hétvégén. Csak járna.....

A te párodnak mi a hobbyja?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook