Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti szülnétek olyan férfinek gyermeket, akibe nem vagytok szerelmesek, de ő nagyon szeret és már 4 éve ismeritek egymást? fórum

Ti szülnétek olyan férfinek gyermeket, akibe nem vagytok szerelmesek, de ő nagyon szeret és már 4 éve ismeritek egymást? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 11. 11:14
Nem tudom gyerek vagyok.
24. dórika1980 (válaszként erre: 12. - 77x7)
2012. júl. 11. 11:13

Egyetértek!

A szerelem csak egy dolog a sok közül.

2012. júl. 11. 11:06
nem
22. fireworks9 (válaszként erre: 12. - 77x7)
2012. júl. 11. 11:06
Teljesen egyetértek, az én véleményem is ugyanez!
21. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 11:02
Szerintem nem szerelem kell a gyerek vállaláshoz, de mivel hiányérzeted van, hülyeségnek tartom az ötletet.
20. kozmami (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:56

Én ennyi idős voltam, mikor kiléptem a házasságomból, mert rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes a férjembe. Akkor már próbálkoztunk egy ideje a babával, de szerencsére nem sikerült. Volt utána két viharos kapcsolatom, találkoztam 1-2 hülével internetes társkeresőn, majd mikor már nem számítottam semmi jóra és feladtam a családról szóló vágyálmaimat is, akkor megláttam a mostani férjem adatlapját! Boldog házasságban élünk, van két szép gyermekünk, szóval én azt mondom, hogy ne menj így bele, mert nem leszel boldog! A gyermek nem pótolja a szerelmet. Sok örömet ad, az tény, de akkor is hiányozni fog valami!

Én azt kívánom, hogy találd meg a boldogságod, igenis fontos a kölcsönös érzelem! Most 35 éves vagyok, nem késtem le semmiről.

2012. júl. 11. 10:55
ha te is angyon szeretnél gyereket, s úgy érzed, ő jó apa lenne,akkor igen.
18. csgybzs (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:55

Pont a napokban olvastam egy blogon cikket a nőről, aki szerelem nélkül ment hozzá a férjéhez és szült neki gyereket, majd x év után előkerült a régi nagy szerelem, és borítani akar mindent.


Mérlegelj. Ha a pasi is tisztában van vele, akkor nem zsákbamacska, ez igaz. De vajon le tudnál-e élni valakivel így egy életet? Ha azt mondod, hogy igen, akkor ki tudsz-e később tartani a döntésed mellett? Mert a gyereknek 5 év múlva gáz lenne azt mondani, hogy "igazából sosem szerettem apádat, szóval elválunk és kész".....


26 évesen meg még semmiről nem vagy lemaradva.

Te mennyire szeretnél most gyereket???

17. e2e3dd6eca (válaszként erre: 14. - C3f39fd03b)
2012. júl. 11. 10:54
Ne élj már álomvilágban! Ébresztő! :)
16. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:53
Ha 36 éves lennél azt mondanám igen, de 26 évesen semmiképp....
15. 9f86e86d50 (válaszként erre: 12. - 77x7)
2012. júl. 11. 10:50

A valós és kölcsönös szerelem minden ember vágya. Ez egy olyan vágy ami talán el sem múlik. Ha a másik cserbenhagy, okkal történik. Az ok nem feltétlenül Te vagy, lehet Ő. Ilyenkor vannak akik árulásnak veszik, és hibáztatják a másikat, aki legalább felvállalta, hogy ne nyúzzák egymást.

Az életet nem célszerű túlbonyolítani.

Akinek szerelem kell, az mindig vágni fog rá. Ha letisztázza mire vágyik, mitől boldog, és tesz érte el is érheti. Ehhez olyan partnert célszerű választani akivel ez a működtetés kölcsönös, így egymásnak adják az energiát.

14. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:49
Nem.Egy életre hozzá lennél kötve egy olyan emberhez,akit nem szerelemmel szeretsz.És vele szemben is kicseszés lenne,hogy sosem lehetnétek egy család normálisan,ő is megérdemelne olyat,aki azért szül neki,mert szerelmes belé.26 évesen az égvilágon semmiről sem vagy lekésve.
13. e2e3dd6eca (válaszként erre: 11. - Mazsinka)
2012. júl. 11. 10:48
Igazira? Muhahahahaha :D
12. 77x7
2012. júl. 11. 10:47

Nehéz kérdés. A válasz attól függ, hogy mennyire vagy kényszerhelyzetben. Ez most lehet, hogy furán hangzik, de sajnos a babaválallás egy nő számára sajnos nagyon is függ a környezettől, az anyagiaktól, a lakhatási, munka és egyéb lehetőségektől...


Én szerelembe szültem és nagyon nagyon mélyre kerültem miután cserbenhagytak...

Ha újra dönthetnék akkor a 98. szempontom lenne a szerelem. Sokkal fontosabb a biztonság, megbízhatóság, kiszámíthatóság.

2012. júl. 11. 10:46
Szerintem várj még az igazira. Pár év után a nagy lángon égő szerelem is átalakul szeretetté, és jönnek a gondok, amihez nagy türelem kell. Ha te nem is szereted, az évek múlásával ez még rosszabb lesz. És mi van, ha szülsz egy gyereket, aztán pár év múlva találkozol egy pasival, akibe beleszeretsz? Tönkreteszed a saját életedet, a férjedét, és a gyerekét is. Nem vagy öreg, várj! Ezen én max 35 évesen gondolkodnék el, nem 26.
2012. júl. 11. 10:45
Tisztán a fórumcímre válaszolva: igen.
2012. júl. 11. 10:45
hát igen nem egyszerű kérdés ha akarod a gyereket vágj bele.De ha akarod hogy olyan legyen a párod akit szerelemmel szeretsz akkor várj!Fiatal vagy még.
8. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:44

Az ember érzelmi rendezettsége belső rend eredménye. Tisztában vagy vele régebben miért szeretted a másikat másként? Érzed a mélységet abban, és a hiányát ami ebben nincs meg?

Ez egy olyan döntés, amit elsősorban benned dől el.

sokan kergetik a "boldogság kék madarát".

Nem támadlak, de miért érdekel más véleménye? Azért mert belső bizonytalanság uralkodik benned? Ha igen, akkor javasolnám a rendezését, és aztán gondolkozzatok a babán. :)

2012. júl. 11. 10:44

Ha ennyi idő alatt nem szerettél bele.....akkor már nem is fogsz. Szerintem. Életed végéig úgy akarsz valakivel élni, hogy nem vagy bele szerelmes? Jó, persze 80 évesen már nem ugyan azzal az érzéssel szerelmes az ember a másikba, mint az elején, szépen lassan átalakul szeretetté. Vagyis ezt mondják a "tapasztaltabbak". Ami akár jobb is, már akkor nincs az a "rózsaszín köd".

Én biztos nem szülnék Neki, max. akkor, ha 40 körüli lennék, és vészesen fogyna az időm. De ezt a helyzet hozza. Én az idén szültem, és olyan csodálatos egy olyan embert "megajándékozni" egy Picikével, aki a kettőnk SZERELMÉBŐL lett.

6. globus (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 10:44
A szerelem sem tart örökké :)
2012. júl. 11. 10:41
Ha ő a potenciális apajelölted, miért ne? :)
2012. júl. 11. 10:40

A szerelem egy idő után átalakul erős szeretetté,kötödéssé.

Nem tudom,hogy a "kedvelem,szeretem" elég e lehet ahhoz,hogy egy kisbabát(vagy majd többet)felneveljetek együtt.


Ha én valakit csak szeretnék meg kedvelnék,nem szülnék Neki,csak ha az a szeretet OLYAN szeretet:)


Remélem érted:)

2012. júl. 11. 10:39
Szia! Ez teljesen rajtad múlik. Ha vele el tudod képzelni a jövődet, akkor miért ne szülnél gyereket. De, ha felmerül benned a kérdés, hogy vársz még az igazira, akkor ne tedd.
2012. júl. 11. 10:39
Ehhez nagy merészség kell a mai világban szerintem.
2012. júl. 11. 10:37

Én is és ő is szeretne már babát. Aránylag minden rendbe köztünk, de én nem vagyok szerelmes belé. Kedvelem, szeretem, de nem úgy ahogy régen egyszer szerettem valakit szerelemmel. Ő viszont nagyon szeret (az én érzéseimmel tisztába van) 26 évesen várjak még az igazira, hogy újból valakibe beleszeretek?

Kérlek ne támadjatok nem a válaszok alapján szeretném ezt eldönteni.. csupán véleményetekre vagyok kíváncsi. Volt már esetleg valaki így?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook