Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mivel szoktátok meglepni a párotokat, amikor kedveskedni akartok neki? fórum

Ti mivel szoktátok meglepni a párotokat, amikor kedveskedni akartok neki? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 2. 22:00
Nem tudom valeninra mivel lepjem meg a barátom:) Segítsetek lécives nagyon tanács talan vagyok:(
2011. jan. 25. 22:16
tuti alsó nacival;)
2011. jan. 17. 10:20
Én is sütikkel, vagy finom ebéddel, reggelivel, vagy vacsival lepem meg...:DDDD
18. Neenaa
2009. aug. 23. 16:20
Gyertyafényes-füstölősös fürdő, vacsora, hastánc, (ha van rá idő, akkor masszázs is XD )
17. vkatka
2009. júl. 20. 11:01
Süteménnyel le lehet venni a lábáról :)
2009. júl. 20. 10:20
sütök neki, valami finomat, Elmegyünk moziba
2009. júl. 20. 08:55
kiadós extra hancúr, adrenalinpálya, ezek is jók!
14. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 4. - Syria)
2009. júl. 20. 08:53
Mi a bogara? Gyűjt valamit? Van olyan téma, amihez nem értesz, de őt nagyon érdekli? Merülj bele egy kicsit, és ezzel kapcsolatban lehet lesz ötleted is. és ha nem is jön be a pasidnak, azt értékelheti, hogy érdeklődsz a hobbija (belső, mély énje) iránt. Szerintem.
2009. júl. 20. 08:50
Ez nagyon változatos, attól függ, éppen mire van szüksége. A kedvenc étele, egy kiadós extra hancúr, vagy valamilyen program, amivel ki tud kapcsolni, mivel egész héten elég idegölő munkát végez. Általában ráérzek, hogy mi az amire szüksége van:) Tavaly pl. a Szalajka völgybe vittem el, az adrenalin-pályán kitombolta magát, az nagyon tetszett neki:)
12. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 10. - Myrthil)
2009. júl. 20. 08:50
Zseniális! Akinek ez nem jön be, hát...
2009. júl. 20. 08:47

Nálunk a főzés nem számít meglepetésnek, mindig a család kedvenceit csinálom (szerencsére sok van).

Ha a férjem fáradtan hazaér, apróságok is fel tudják dobni, mint hogy elkészítem neki a fürdővizet, vagy megágyazok, kinyitom neki a kaput stb.:)

2009. júl. 19. 15:11

Én masszírozni szoktam.

Csinálok neki egy forró fürdőt, halk zenével, és utána átmasszírozom masszázsolajjal, főleg a talpát, mert az a kedvence.

Általában úgy időzítem ezt a meglepetést, amikor tudom, fáradt, mert akkor jobban esik neki. És az sem mellékes, hogy utána sokkal nyitottabb a beszélgetésre is :D

2009. júl. 19. 13:43

Úgy látom a főzés mindenkinél bejön. Én is szoktam, elég sűrűn, reggel általában hamarabb kelek, és hozok neki tejeskávét az ágyba, ritkábban a reggelit is megkapja, kedvenc ételével is szoktam neki kedveskedni, amit én csináltam neki először, azért is vagyok rá nagyon büszke :-)

Illetve még kézmasszázs a fő profilom :-)

2009. júl. 19. 13:42
Nem sokára szeretnék neki sütni Lúdláb tortát(kedvence), csak úgy váratlanul meglepni vele. :)
7. syria (válaszként erre: 5. - Szemmelver)
2009. júl. 19. 13:41
Nem. 2-3 hetente jár fodrászhoz, így mindig divatos borostája van.
2009. júl. 19. 13:40

Jaj, most látom, rosszul olvastam el a kérdést. Bocs.

Nálam a főzés sem jó ötlet, mert jobban főz, mint én.

5. szemmelver (válaszként erre: 4. - Syria)
2009. júl. 19. 13:39

hogy lehet az,hogy nem borotválkozik???

talán földig érő szakállt növeszt??:)

2009. júl. 19. 13:36
Csatlakozom a kérdéshez. Nekem sem könnyű az ajándékötlet. A párom hál’ Istennek nem iszik, nem dohányzik, nem borotválkozik, nem használ parfümöket. Vacsorameghívás szóba sem jöhet, mert hogy néz az ki, hogy a nő állja a számlát. A ruhatárára olyan finnyás, hogy eszembe sem jut ilyesmit venni. Mozi meg színházjegy meg biztos, hogy nem akkor aktuális, amikor éppen ajándékozási fennforgás van.
3. ejmi
2009. júl. 19. 13:35
A kedvenc ételével, finom borral.
2009. júl. 19. 13:34

Én a kedvencét főzöm olyankor neki:) húst hússal:)

Bár mi együtt élünk..

2009. júl. 19. 13:28
Még csak 2 éve vagyunk együtt, egyre kevesebb időt tudunk együtt tölteni, ezért merült fel bennem ez a kérdés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook