Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek ha a párotok alkoholista, agressziv, lenne és bántalmazna? fórum

Ti mit tennétek ha a párotok alkoholista, agressziv, lenne és bántalmazna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. júl. 11. 12:15
szia domi-mell! olvasd el a legelső irásod és utána a mait.szinte egy "istent"csináltál belőle a végére!és ugy jött ki,hogy mindenről te tehetsz ami a párod viselkedését idáig vitte.bocs ha rosszul itéltem meg,vagy "rossz indulatulag"a sorok közt olvastam.csak kicsit mosolygok az utolsó leveleden.még egyszer bocsi!és hidd el semmi rossz indulattal mondom nagyon sok szerencsét,ha tényleg teljesen megválltozott a párod! egy "volt" "honfitársad"!
2008. júl. 11. 09:10

A fent felsoroltak alapján,tuti,hogy elhagynám!

Ha már bántalmazna is,semmi értelme a kapcsolatnak!

2008. júl. 11. 08:38
sziasztok.az igazság az hogy amikor megivott egy pohár italt már nagyon ideges voltam hogy mi lesz a vége,igy minden kis apróságért vitáztam söt kiabáltam vele semmi kedveset nem tudtam mondani,szóval én váltottam ki belöle az agressziót. egy nap leültünk és megbeszéltük a dolgokat. az eredménye az lett hogy én nem kiabálok próbálok nyugodt maradni és ráhagyom bármit is mond hiszen tudom hogy igazából nem ezt gondolja és azóta olyan az életünk mint a házasságunk legelején.hát igen be kell látnom én hibáztam.mai napig megissza minden este az 1 pohár sörét de ha én jó vagyok vele ö viszonozza.egyébként reggel 6tól késö estig dolgozik,és nagyon nagy élettapasztalattal és tudással rendelkezik,csak sajnos nincs és nem volt soha olyan anyagi hátere hogy vigye valamire és ne keljen -éheznie- kiválló szobrász,festö,stb,csak ebben a világban az számit hogy mennyi pénzed van és ki a rokonod,ha ezek nincsennek akkor senkivagy és az is maradsz.ez nagyon bántja.a másik meg amikor vihette volna valamire persze külföldön akkor hazajött mert annyira szereti a fiát hogy nem birta ki hogy havonta 2havonta lássa. köszönö9m a hozzászólásaitokat ha kérdésetek vagy bármilyen hozzászólásotok van én szivessen olvasom.
2008. júl. 7. 14:45
Visszaadnám..aztán kalap kabát
2008. júl. 7. 11:54

Leírtad milyen a párod...nem?!

Ha vele maradsz, akkor nincs semmilyen esélyed a boldogságra és ez már eleve determinálja a sorsod.


Merj váltani, mert ez az ember nem érdemli meg, hogy az életedből akár egy percet is rááldozz...

2008. júl. 7. 00:14
..elhagynám?-bár könnyű okosnak lenni milenneha helyzetben..
55. dus
2008. júl. 6. 23:47
Választás elé állítanám! HA nem szeret, és a piát választja, akkor nincs is miről beszélni! Ha érez irántad valamit és fontos vagy neki, megteszi, hogy leszokik!
2008. júl. 6. 23:38

Elhagynám!Főleg ha már gyerek is van!Ne lássa azt, hogy az apja hajnalban jár haza, részegen...!

Ez idővel csak rosszabb lesz, lehet, hogy szereted, de ez nem mentség!

Megveri a családod??Főleg!!!!

Ne hagyd magad, állj a sarkadra és lépj!Ebből jó már nem sülhet ki!!!!!!

2008. júl. 5. 16:56

Lelőném és kész!!!!

De eleve nem lenne nekem ilyen. Mert az én apám is alkesz volt, így messzire elkerülöm az ilyet, mert tudom milyen!:(

2008. júl. 5. 16:21
Az tuti, h. nem lenne ilyen pasim, de ha mégis..fejbe lőném, mint az eddigi alkesz, agresszív pasijaimat. --ez csak vicc volt. Szerintem hagyd ott a francba!! Tuti, h. egy unintelligens genya állat! Ha vele maradsz, Te is az vagy! sorry
2008. júl. 5. 15:47

Bocs, de ez nem lehet kérdés!

Egyértelmű hogy viszi-hali...

2008. júl. 5. 15:41
Kirúgnám!
2008. júl. 5. 15:29
Elhagynám.
2008. júl. 5. 15:29
elhagynám!!!!!/meg is tettem/
2008. júl. 5. 15:19
pakolnék és mennék, gondolkodás nélkül
2008. júl. 5. 15:04
ricsetke az én páromra mind igaz amit leirtál!ne verjen meg a jóisten!de őt nem éri semmi.pedig ő is volt már tüdövel is szanatoriumban,2db. cigit simán elsziv,az alkoholt meg már a szagán kivül nem lehet észrevenni rajta.
2008. júl. 5. 14:58

Az én apám pont ilyen volt. Anyukám kitartott mellette. Áttétes tüdőrákban halt meg, mert nem csak ivott, hanem láncdohányos is volt.

Én egy percig nem birnám ki egy ilyen ember mellett, köszi elég volt gyerekkoromban.

2008. júl. 5. 14:55
Összepakolnék és elmennék a sunyiba!Ebben nőttem fel,elég volt akkor.
2008. jún. 29. 14:22
Kirúgnám, mint annak a rendje, de előtte elmondanám, hogy mennyire szánalmas senki, hogy nem tud uralkodni magán... - ez az első reakcióm, viszont el tudom képzelni, hogy mennyire nehéz lehet, ha józan állapotában meg kenyérre lehet kenni, és nagyon szereted. De nálam ez nem fér bele, láttam már nőt, hajánál fogva a földön vonszolva, fogait kirúgva, intenzíven kikötni... és láttam a gyerekeit is remegve a sarokba bújni. Kérlek, ne hagyjátok!!! Valami kiút biztosan van!
2008. jún. 28. 21:27
aki nem volt benne az örüljön!én15éve élek a férjemmelebbőlkb.5!!!napot volt tiszta.szerettemnagyon vak voltam többet képzeltem róla mint amilyen valojában.én is mindenen keresztül mentem amit egy alkoholista tud tenni.egy hónapja adtam be a vállást,már ránézni is undorodok,nemérdekelnek a fenyegetözései sem.be van igérve rám gyujtsa a házat.ő már egy napotsem birna alkohol nélkül lenni.minden nap a kocsma nyitásánál ő az első.
41. agnesss0129 (válaszként erre: 1. - F2ccdf884b)
2008. jún. 26. 21:04
ebbe a szituációba én is benne vagyok igaz gyerek nélkül.15.éve élek a férjemmel,végig ivott,de most már ott tartunk,hogy teljesen alkoholista lett.minden reggelt a kocsmába kezdi.durva agresszivkövetelőző.már aválást is beadtam,amire a válasza rám gyujtsa a házat.már a nagyszerelemből ott tartok,hogy ha hozzám szól attól is undort kapok!nem tudom mi lesz a vége!
2008. jún. 16. 01:07
eleve összese jöttem volna vele, de ha mégis akkor elhagynám, vagy kirugnám!
2008. jún. 11. 11:10
elhagynám gondolkodás nélkül
2008. jún. 10. 12:24
Sürgősen hagyd el.
2008. jún. 5. 18:25
Ezt végignézi a gyerek is????? Ha igen,márpedig biztos,akkor érte legalább el kell(ene) hagyni.Nem egyszerű helyzet,biztos sok dolgot még számításba kell venni.Én biztosan koccolnék..
2008. jún. 5. 18:10
Elhagynám!
2008. jún. 5. 17:59
Már nem lennék vele!!!!
2008. jún. 5. 16:24
elhagynám
33. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - F2ccdf884b)
2008. jún. 5. 16:18

szia !

Ha "nem" tudsz nelkule elni es szereted ? ! akkor milyen velemenyt/segitseget varsz ?

2008. jún. 5. 16:06
Hát lelépnék.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook