Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek csajok? fórum

Ti mit tennétek csajok? (beszélgetős fórum)

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2022. szept. 19. 10:30
Nem erről szól a párkeresés?
2022. szept. 19. 10:00

Szomorú történet. Leginkább azért, mert valószínű nem 18-20 évesek vagytok.


Persze no problem. Mindenki megtalálja azt akit érdemel. Lehet "P" is ezen a szinten éli életét.

2022. szept. 19. 09:51

Azt írod, hogy szeretne hazaköltözni. És hogy egy hónappal ezelőtt a barátnőddel kavart.


Lehet, hogy ismét olyasmit írok, amitől sokan kiakadnak.


A véleményem: mint a kakukk, amelyik azt keresi, melyik fészekbe tudja lerakni a tojásait!


Ha gondolod, nyugodtan "ismerkedjél" vele, a barátnődnek ehhez semmi köze. De túl sok elvárásod ettől a kapcsolattól neked se legyen. Érezd jól magad.

2022. szept. 19. 08:18

Ennyit az elvekről 😂

Mondjuk amúgy sem volt semmi értelme ezzel bekorlátoznod magadat.

2022. szept. 17. 14:03
Én előszor N-el kezdenék ki, aztan P-vel. Vagy nem ez volt a kérdés? :D
2022. szept. 17. 13:50

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! 🙂


Valóban nem vagyunk a legjobb barátnők “N”-el, így ha esetleg ez miatt elveszteném sem érne nagy veszteség. Nem zárkózom el miatta “P”-től…


Sodródok, teszem ami nekem jó! Aztán meglátjuk hogy alakulnak a dolgok.

11. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 09:45

Még ha P és N jártak volna komolyabban, az se számítana, az már a múlt ! Lehet, hogy N pár év múlva egyáltalán nem lesz se ismerős, se a láthatáron. Ne foglalkozz azzal, mit szól ahhoz, ha P lesz a barátod ! Ha zavarná, ne tartsd vele a kapcsolatot utána ! ( Esetleg a sráccal beszéld meg ezt a témát, ha elkezdtek randizni.)

Azt most nem lehet tudni, mi lesz Veled és P-vel, de lehet, hogy ő lesz az Igazi ! :) Én nem törődnék azzal, hogy egy ilyen N-féle gondolkodású lány hogy reagál a kapcsolatomhoz !

2022. szept. 17. 09:17
Szerintem is megér egy próbát!
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 07:51

P 2 hét múlva hazatér külföldről. Gondolom visszatelepül. Keresi a párját, a lehetőséget, a biztos pontot. Próbálkozik ahol tud. A barátnőd nem jött be neki, de lehet, hogy te leszel az igazi.

Vesd el a múltját és ha tényleg úgy látod lehet közös jövőtök, akkor hajrá !

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 07:09
N véleményének nincs jelentősége, ezt engedd el. Viszont ha P tudja, hogy barátnők vagytok, mégis hajt rád, kissé csapodár. Nem mondom előre, hogy reménytelen, de légy óvatos.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 06:58
Miért tenne keresztbe? Nem akar tőle semmi? Na meg nem is igazi “barátnő” ahogy látom. Az engem már inkább zavarna hogy ez a pasi többet is akart tőle és nem csak számár vagy a ló helyett.
6. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 06:58
Menj! Legfeljebb kiderül, hogy ki is a barátnőd valójában. 🙃
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 06:50
Igazán jó barátnőd lehet az az N, ha számítasz rá, hogy szétbombázná a kapcsolatodat csak azért, mert egyszer kufircolt vele, holott jelent neki semmit, sőt, ő dobta.
2022. szept. 17. 06:21

Jesszusom.

Egyrészt N.-nek nem tartozol beszámolni az életed napjairól.

Másrészt az, hogy valakinek valakihez köze VOLT, elég ostoba akadály. Azt, ha VAN köztük valami, azt megértem, hogy erkölcsi gát, de könyörgöm, volt, elmúlt. Ebből adódó akadály az legyen, ha a fiú bele van bolondulva N.-be, de az ne, hogy egyszer kufircoltak.

3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. szept. 17. 01:38
*tudhatsz
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 01:35
Előre nem tuhatsz semmit h hogy lesz, szerintem igen, menj bele, aztán majd meglátod. Ha nem mész bele, nem fogod megtudni, csak törheted a fejed, h lehet hogy ez lett volna, lehet h az....
2022. szept. 17. 01:30

Storytime:


1 hete elkezdtem beszélgetni, egy fiúval (P) akivel kerülgetjük egymást kb. 10 éve, de még sosem volt köztünk semmi… Ha összefutottunk valahol pár szót váltottunk, volt hogy chateltünk, de semmi komoly.

Most már napi több órát videótelefonálunk, tök jól elbeszélgetünk, bókol nekem stb… Kölcsönösen szeretnénk egymást jobban megismerni. De személyes találkozásra csak akkor lesz lehetőségünk, amikor hazatér külföldről. (Ez még 2 hét.)


De, van egy kis bibi…


Nálam az a pasi akinek bármelyik barátnőmhöz köze volt, az TABU. Ez mindig is így volt.


Hát, sajnos “P”-nek kb. 1 hónapja volt köze az egyik “barátnőmhöz” (N). Hozzátenném még, hogy “N”-nek több szexuális partnere is van egyszerre. Nemigazán szeretne megállapodni, ő inkább falja a pasikat… Elmondása szerint már egyáltalán nem érdekli “P”, így az első aktus után megszakította vele a kapcsolatot. Pedig “P”-nek komolyak lettek volna a szándékai, így elég csalódott is volt ezek után.


Mit gondoltok jó ötlet, ha jobban megismerkedek “P”-vel? Végülis “N”-nek nem jelentett semmit… De, viszont tartok attól hogy megpróbálna keresztbe tenni ha megtudná hogy mi jobban elkezdtünk megismerkedni, csak mert nem vele foglalkozik már. + Dobnám az eddig tartott elveim…


Vajon megéri ez az egész? Belemenjek jobban az ismerkedésbe, vagy inkább szálljak ki ebből még most? Esetleg adjam “N” tudtára hogy beszélünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook