Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti mit tennétek az én helyembe? fórum

Ti mit tennétek az én helyembe? (beszélgetős fórum)


17. klenca
2011. márc. 18. 11:55

baxxus, baxxus, baxxus!!!


A gyerekedre vigyázz, megharapdálhatja, amíg alszik!


Lett azóta valami fejlemény?

16. 10ee523fed (válaszként erre: 15. - Ariadna)
2010. júl. 13. 13:49
O.K. Köszi
15. ariadna (válaszként erre: 14. - 10ee523fed)
2010. júl. 13. 13:19
Este tudok csak vele beszélni, de akkor majd írok!
14. 10ee523fed (válaszként erre: 12. - Ariadna)
2010. júl. 13. 12:08
Véletlenül a lányom Hoxájából válaszoltam, De kérlek kérdezd meg a lehetőségeimet.
13. kiscicoka0125 (válaszként erre: 12. - Ariadna)
2010. júl. 13. 12:06
Nagyon megköszönném, mert mindenhol elutasítanak.
12. ariadna (válaszként erre: 11. - 10ee523fed)
2010. júl. 13. 11:57
Fel kell jelenteni, ha nem változtat, meg szerintem kérhetsz kártérítést is, de majd ha anyukámmal beszélek megkérdezem mit javasol, mert ő jogász.
2010. júl. 13. 11:13
Voltam a Polgármesternél, nem csinál semmit, mert neki ez a pasi rokona, és ő hozta ide. Az ÁNTSZ azt mondta nem rájuk tartozik. Most tettünk ki patkánymérget, patkányfogót, de hát könyörgöm, én ezt a pénzt, amit mások trehányságára költök, tudnám tenni máshová is. Megbeszélni nem lehet ezzel az emberrel semmit, nem kommunikatív, és ha látnátok hogy él, elhánynátok magatokat. Köszönöm, hogy írtatok, továbbra is várom az infókat. A fényképezés nem rossz ötlet, ezzel élek is, és ha más nem a polgármester ellen teszek feljelentést.
10. iramis
2010. júl. 13. 11:11

Szia!

Az irtás nagyon fontos! Amíg intézkedsz, tegyél ki mindenféle írtószrt: van zselé, granulátum, patkányfogó. Nekünk is van egy jó szomszédunk, de nem alpári, csak állatokat tartott, ahol takarmányt is, és van elég kacat a kertjében, ahová befészkelhet a patkány.Nekünk meg van egy jó kutyánk, aki megfogja a patkányt, ha átjön.

2010. júl. 13. 10:56
simán feljelentés, polgármesteri hivatal, jegyző,ANTSZ, közegészségügyi hivatalok, sőt még gyermekvédelmishez is menne hivatalos levél, mert a gyerek egészségét a patkány veszélyezteti. Én a lehető legtöbb helyre elküldeném a levélkéket. fotózd le a patkánmyokat, a rongálódásokat, és mehet a bíróság, kártérítés. ha nincs pénzetek ügyvédre, keressetek szakszervezetet. Sok sikert. NEm lehet könnyű nektek a szomszéddal.
8. ariadna (válaszként erre: 7. - Sundance)
2010. júl. 13. 10:55
Szerintem egy ilyen alpári barommal, aki ilyen civilizálatlan, nem nagyon lehet tárgyalni. Bocsi, hogy ilyet írok, de beleképzeltem magam a helyzetbe és nagyon felhúztam magam!
2010. júl. 13. 10:51

Polgarmesteri Hivatal köteles intezkedni! Ezt nem harithatja el! De ne a polgarmesterhez menj, mert ök altalaban nem foglalkoznak ilyesmivel. Javaslom keresd meg a jegyzöt, de irasban. Ö at fogja adni az ügyet az ANTSZ-nek, akik aztan majd intezkednek.

Nem probaltatok meg beszelni a szomszeddal?

2010. júl. 13. 10:46
Feljelenteném és kártérítést is követelnék!
5. lisa65 (válaszként erre: 1. - 10ee523fed)
2010. júl. 13. 10:46

Először is tessék irásban beadni a kérelmedet az önkormányzathoz! Nekik akkor ki kell jönniük és kivizsgálni az ügyet! Tessék ugyan ezt megtenni az ÁNTSZ-nél is irásban!


Amúgy pedig javaslom, hogy a keritésen belülről tegyetek le patkányirtókat, vagy hivjatok ki szakembert és ő segit ebben.

A sirás nem megoldás, esetleg csak a feszültségedet tudod vele levezetni! Tessék irni mindenhová!

2010. júl. 13. 10:44
Patkányfogó és patkányméreg.
2010. júl. 13. 10:44
ÁNTSZ szerintem tehetne valamit. Esetleg patkánymérget letenni!?
2. agis (válaszként erre: 1. - 10ee523fed)
2010. júl. 13. 10:43
Polgármesteri Hivatal biztosan tud segíteni (jegyző pl)
2010. júl. 13. 10:41
A szomszédom szemétkupac között él embertelen körülmények között. Elszaporodtak a patkányok, amik már lassan macskaméretűek, és tömegesen átjárnak hozzánk. A férjem garázsába (ő autószerelő) már mindent szétrágtak, nekem van egy turkálóm, szétrágják a ruhákat. De a legnagyobb probléma , hogy van egy 22 hónapos kisfiam, és nem merem kiengedni az udvarunkba a kis játszóterére, mert ott ugrálnak a patkányok. Félek, bejönnek a lakásba is, állandóan csukom az ajtót, ablakot. Már szellőztetni se merek. A polgármester úr elintézte annyival, "Hogy ő most mit csináljon?" Felhívtam az ÁNTSZ-t, nem rájuk tartozik. Szerintetek mit csináljak? Teljesen ki vagyok idegileg, és sírok. Ha tud valaki használható infót, kérem írja meg! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook