Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tennétek a helyemben, hogyan cselekedjek? fórum

Ti mit tennétek a helyemben, hogyan cselekedjek? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 3. 20:24
Különbözeti vizsga?
5. Kilimcs (válaszként erre: 1. - I.Caroline)
2014. dec. 3. 19:46
szerintem magántanár, az új suliban meg simán megbeszéled, hogy levizsgázol a különbözetből. utána haladhatsz a sulival együtt.
2014. dec. 3. 18:43
És ha pár hónapig külön tanárral tanulnád? Szerintem ha átmész ezt meg tudod beszélni ott.
2014. dec. 3. 15:59

Szerintem átvesznek, csak az a te bajod és nem az övéké, ha a félévi vizsgáig a tananyagban nem tudsz felzárkózni, nem tudod a lemaradásodat behozni, és akár a kémia/fizika, akár más tárgyakból megbuksz...

Viszont annak sincs sok értelme, hogy olyan iskolában vigyél végig egy évet vagy többet is, amelyik nem kedvedre való.

2. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - I.Caroline)
2014. dec. 3. 15:43
Érdeklődj utána, mit fogadnak el ha átmész.
2014. dec. 3. 15:36

Mit tehetnék?

Az a helyzet,hogy olyan Gimnáziumba járok ahol nincs fizika,kémia,/én ezt nem tudtam mert nem volt az információk között/(esti iskola) ..de mivel engem a tudomány érdekel így nem tudom mihez kezdjek,ha átmegyek egy másik Gimnáziumba ott lehet hogy el se fogadják..azt amit a mostani iskolába eddig elvégeztem..mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook