Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben?! fórum

Ti mit tennétek a helyemben?! (beszélgetős fórum)


29. yvone
2013. okt. 15. 12:33
Azért köszönöm h ennyien válaszoltatok...Sokat segítettek...dönteni még nem döntöttem de legalább már tisztán látok!
28. yvone (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2013. okt. 15. 12:32
Teljessen igazad van, most csak egy kutyával költöztem haza, de gyerekkel már macera :S
27. michelle.r (válaszként erre: 25. - Yvone)
2013. okt. 15. 11:10

and what about your mother? :o))


Tudod mit csinálnék a helyedben? Leülnék és visszaolvasnám, amit írtál.

A fickó szakított, mert nem volt pénzetek. Összejött egy nővel, akinek a keze benne volt abban, hogy vállalkozása lehetett. Most, hogy az új nő segítségével újra van pénze, dobná a nőt, és visszatérne hozzád.


Kell ez neked? Mi lesz, ha befuccsol a vállalkozás és újra nincstelen lesz? Mi lesz, ha ez akkor történik, amikor van egy-két közös bébi?

26. ittmost (válaszként erre: 23. - Yvone)
2013. okt. 14. 16:45

Nyugodtan gondolhatsz rá,de az is jusson eszedbe,hogy azért ő elég könnyen összeköltözött egy másik nővel! Szóval nemcsak mondjuk gyógyírt keresett magának,1-2 egy éjszakás kalanddal,hanem valakihez odaköltözött.

Én nem bíznék meg benne,hogy máskor nem teszi ezt meg,szintén hipp-hopp.

Az új vállalkozással meg..hm..könnyen lehet,hogy most a nehezebb idők jönnek neki,mert a vállalkozásban az első pár hónap lehet szép,de sose tudhatod,hogy a többi miylen lesz,és mekkora adósságod halmozódik fel a TB-nél..:(

25. yvone
2013. okt. 14. 14:35
Jó de így h fatherral meg cimboráznak így nagyon nehéz lesssz :(
2013. okt. 14. 14:18

:D :D

Igaz!!

23. yvone
2013. okt. 14. 14:16
Hát azt nem tudom, csak nem tudom h fogom tudni megállni azt h ne gondoljak rá többet az életem során...
22. 55416fb8e2 (válaszként erre: 19. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:52
hat ahogy igy leirod, ez egy tisztessegtelen, szar alak, aki siman otthagyna a kesobbiekben is, ha olyan lenne a helyzet. en a helyedben nem kezdenem ujra vele, es nem varnam meg, mig mellolem hivatogatja a masik not, hogy hianyzik neki
21. yvone (válaszként erre: 15. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 13:45
De biztos vagyok benne mivel a nőnél laknak
20. yvone (válaszként erre: 16. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 13:41
Nem tudom mit tervez, most csinálja az auótóját és már mondigatja fathernak h ő megbánta és hiányzik neki a család...megbeszélték h ha mindketten ráérnek akkor elmennek sörözni és dumálnak
19. yvone (válaszként erre: 17. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 13:38
Most már telne albira, mert azóta nyitott egy saját vállalkozást. Ebbe egy picit a nő keze is benne volt. A nő nem dolgozik és kihasználja. Amit nem bánok mert megérdemli, de ezért van még mindig ott. Ezért kért időt, hogy úgy eltudjon jönni a nőtől h az ne tegyen semmi kárt a vállalkozásába....Megvolt és megvan a ragaszkodás és a szeretet. Az egész szakítás 1 hét alatt hirtelen felindulásból jött az ő részéről, mivel elveszítettük az én kocsimat így én se voltam 100as, volt bennem düh rendessen :/
18. helguci23 (válaszként erre: 14. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:34
ne foglalkozz vele. legyen benned egy kis büszkewség és hagyd hogy forrjon a saját levében a másik nőcskéjével. ne hagyd magad befolyásolni. valamiért ott van neki az a másik nő, és nem veled van..
17. 55416fb8e2 (válaszként erre: 13. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:29
jujj :( pont azert nem kellene hinned neki, mert massal nyaral es nem veled van. az, hogy hianyzol neki, onmagaban nem jelent semmit, termeszetes egy szakitas utan. nem lehetett koztetek olyan nagy szerelem, ragaszkodas, ha csak a szakitast talaltatok megoldasnak. meg ha megkettotok a sajat csaladjahoz ment vissza, akkor is minek kellett szakitani? osszeszedhettetek volna magatokat anyagilag, amig uj alberletre nem telne. ha most ujrakezdenetek, mi valtozna? mar telik alberletre? szerintem nagyon gerinctelen egy ferfitol, hogy egyutt el egy novel, es kozben probalkozik az exenel, hatha lesz valami, de addig meg a masikkal marad
16. bd55e3f068 (válaszként erre: 14. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:28
Elkér apádtól, vagy mi a frac? :O
15. bd55e3f068 (válaszként erre: 13. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:27
És gondolod, hogy a hetes nyaralás alatt nem próbálta a másik nőt is biztosítani a szerelméről/szeretetéről?
14. yvone (válaszként erre: 12. - Helguci23)
2013. okt. 14. 13:26
Már mondtam neki h köszönjünk el egymástól de ő csak az újrakezdést fitogtatja....és mivel apámmal elég jó viszonyba voltak így most vele is fel vette a kontaktot...
13. yvone (válaszként erre: 11. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 13:24
Az én szüleimnél nem lehett megoldani h odaköltözzünk az "anyós jelöltemmel" meg nem jöttem ki így én megmondtam h oda nem vagyok hajlandó visszamenni, nála kezdtük az elején. Így nem volt más választás. Hiányzom- e neki?! Az elején én is ezt hittem, de amikor elmegy 1 hétre a nővel nyaralni és közbe engem hiv fel azzal az indokkal rám gondol és hiányzom neki akkor már kezdtem elhinni neki....Az újrakezdést ő hozta fel h mi lenne ha?! és megkérdezte h tudnám-e ott folytatni ahol abba hagytuk amire én azt mondtam nem, ahhoz idő kell h eljussunk odáig...
12. helguci23 (válaszként erre: 10. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:16
én a helyedben nem hagynám magam. ha hív ne vedd fel. ha véget akarsz vetni az egésznek és máshogy nem megy. szerintem jó lenne ha mindketten gondolkodnátok egy kicsit és ahogy az egyik előttem szóló is írta, kicsit nem keresni egymást. aztán úgyis kiderül hogy igazán hiányoztok e egymásnak.
11. 55416fb8e2 (válaszként erre: 6. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:16
ne haragudj, de ha o egyutt el massal, akkor annyira nem hianyozhatsz neki. a tortenetedbol nem latom, hogy mi lenne az akadalya annak, hogy ti ujra egyutt legyetek, ha szeretitek egymast. a szakitas oka sem ertheto, mert meg ha fel is kellett adnotok az alberletet, amig nem talaltatok volna ujabb megoldast, egyutt maradhattatok volna barmelyikotoknel. az mit jelent, hogy felmerult az ujrakezdes?
10. yvone (válaszként erre: 9. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:14
És most már ott tartunk, hogy elakar jönni a nőtől és még egy kis időt kért, hogy eltudja intézni a költözését meg az anyagiakat...
9. yvone (válaszként erre: 8. - Helguci23)
2013. okt. 14. 13:12
Én sose kerestem/keresem...ő keres 10 hónapja minden héten
8. helguci23 (válaszként erre: 7. - Helguci23)
2013. okt. 14. 13:11
pedig vele terveztem az életem, ugyanúgy esküvő és babatervezés is volt...
2013. okt. 14. 13:10
az én exem is nemrég bolondult meg, de én biztos hogy nemfogom keresni meg puncsolni neki, akármennyire hiányzik....
2013. okt. 14. 13:07

Annyira nehéz és már próbáltuk, de nem ment :(

Próbáltunk külön utakon, de valahogy nem megy...a vége mindig az h hiányzom neki és persze ő is nekem....

5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Yvone)
2013. okt. 14. 13:04
A felejtés idejére megszakítanám a kapcsolatot.
2013. okt. 14. 13:03
el kell felejteni egymást. és továbblépni. valamiért véget ért ez a kapcsolat. újat kell keresni. vagy csak megpróbálni egyedül egy kicsit. aztán meg majd alakul.
2013. okt. 14. 13:02

Ha a pénztelenség a probléma, akkor az örök probléma lesz!!

Ezért Én biztosan nem folytatnám!!

Ahol IGAZ szerelem van, ott nincs pénzprobléma!!

2013. okt. 14. 12:58
..semmit
2013. okt. 14. 12:55

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, illetve ha valaki járt már hasónló cipőben a tapasztalataira lennék kíváncsi. A story lényege.....Volt egy 4 éves kapcsolatom eggyüttélés családtervezés és esküvőtervezéssel. 10 Hónapja szétmentünk, anyagi okok miatt. Sok volt a stressz....albérlet mellett megszünt az exem melóhelye és mindenkinek mennie kellet vissza a szülőkhöz, amibe én nem mentem bele így exem véget vetett ennek az egésznek! Igazából mindketten bekattantunk nincstelenség miatt. Majd én hallottam, hogy egy nő rá van kattanva exemre és ettől totál kikeltem magamból hogy engem megcsaltak, igy szakításunk után 2 hétre más ágyába kötöttem ki. Ezzel exemet teljessen haza vágtam, de igazából akkor már nem voltunk eggyütt ő engedett el! Majd később kiderült h nem történt megcsalás egyikőnk részéről sem! Ő eggyütt él egy nővel én meg ismerkedtem de semmi komolyba nemtudtam belemenni, de immár 10 hónapja nemtudjuk lezárni és elengedni egymást. Folyamatos kapcsolat tartás telefonon és mindent tudunk egymásról. Exem teljes mértékben vállalja h ő rontotta el az egészet és felmerült az újrakezdés! Igaz h 10 hónapja h nem vagyunk eggyütt, de nem volt olyan hét h ne beszéltünk volna legalább 2er telefonon. Nem tudom h mit tegyek?! Tudom h ezt nekem kell érezni, de kíváncsi lennék h ti mit tennétek a helyemben....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook