Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tennének a helyemben? fórum

Ti mit tennének a helyemben? (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 28. 14:29
Áááá...már megint 2009-es....hogy miért utólag nézem meg csak a dátumot... -.-'
2010. ápr. 28. 14:28
Nálunk is volt ilyen, de a koliban. Előfordult már az is, hogy haza mentem, hétvégén az egyik lány haját befestették feketére és a fürdőlepedőmbe törölték...nem vettem észre, csak miután megtöröltem az arcom és tele lett kiütésekkel a fejem...vagy volt, hogy megették a kajámat...a pohár ott telt be, amikor egyszer előbb mentem vissza, és a szárítón száradtak az én fehérneműim is...:P Szóval, én azt tanácsolom, hogy minél előbb szóljon, ne legyen ennél durvább helyzet a későbbiekben. Mert ha nem mondja el, akkor úgy lesznek vele, "ezzel bármit lehet"...
2009. szept. 19. 17:54
Ja elfelejtettem írni, hogy a szomszéd falu postáján azt mondta, hogy a párom felesége. Levette a pénzt és vásárolgatot mindent.
2009. szept. 19. 17:47

Nekünk a húgom tavaly elött ellopta a pénztárcámból a hitelkártyánkat. Este amikor feküdtünk volna le akkor jön egy sms a párom telojára az egyenleggel, hogy -210.000 ft. Sírásba fakadtam és nem tudtam ki lopta el a kártyát. A párom egyből mondta, hogy a húgom volt, de én nem gondoltam volna róla. Kicsinyenként adta vissza a pénzünket.


Nem lehet meg bízni senkiben sem. Akár milyen jó barát, vagy testvér is.

2009. szept. 17. 18:57
Nekem olyan volt, hogy a Balaton mellett dolgoztam nyáron. A főnök anyukájánál laktunk albérletben, volt egy szobatársam is, aki ugyanabban az időbeosztásban dolgozott, mint én. És tűntek el dolgaink, nekem is, neki is. A főnök anyukájának kevés volt a pénzünk...
10. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Katrina)
2009. szept. 17. 18:36
Húh ez azért gáz, mert azt se tudja ki volt..:S
2009. szept. 17. 18:35
Ilyen nekünk régen edzőtáborba volt, hogy tűntek el a pénzek, persze tudtuk ki volt..
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Katrina)
2009. szept. 17. 15:34

Szia!Én ugyan nem koleszos vagyok,vagy albérletben lakom,de épp 3 hete történt ez az eset.

Volt egy ismerősöm akik feljártak hozzánk,aztán mondtam páromnak,olyan mintha tünne el a pénz a tárcámból,ha itt vannak,aztán mikor jöttek mindent eldugtam.

3 hete vasárnap kimentünk mi hozzájuk,tudtam hogy mennyi pénz van nálam,ugy gondoltam veszek vacsit visszafelé,ám erre már nem volt lehetőségem,mert nemvolt meg a pénzem.És jelzem máshol nem voltunk!

Megvártam mig párom hazaért,megkérdeztem nem e ö vitte el,nehogy ártatlanul vádoljak bárkit is,de nem a párom vitte el.Akkor jött az,hogy felhivtam ezt az ismerősömet és szóvátettem neki,hogy eltünt a pénzem.

Akkor azt mondta,ha megkapja a családit visszaadja...hozzáteszem azóta az eset óta,hírét nem hallottam...


Szerintem célszerű tisztázni,mert ha valaki egyszer megteszi és nem szólunk,megteszi többször.

Ez az én tapasztalatom.

2009. szept. 17. 15:26

Nekem nincs még kislányom sem, viszont egy éve kerültem ki a koliból, ahol aztán tényleg volt/van minden... Az én első három szobatársam közül (ikerszobák) az egyik szintén ilyen kis lopós volt, de rászóltunk és utána már csak az igénytelenségével volt gond. Így ketten inkább átcuccoltunk egy másik kolirészbe.


De mindenképp neki kell tudnia, hogy lesz jobb, ennél azért még a másik kolirészben is durvább dolgok mentek, de ez van akkor, ha az ember nagyobb közösségbe kerül a kis családi fészekből. Nem lesz semmi gond, ha hagyjátok kibontakozni majd belejön és később már senki nem nézi "meglophatónak". :)

6. Katrina (válaszként erre: 4. - Briguska)
2009. szept. 17. 15:25
Sajnos nincs bizalmasa. A másik három lány egy faluból való. A lányom úgy csapódott hozzájuk negyediknek:( De úgy tűnt eddig, hogy tök jól megvannak. Most pedig ez!:(
2009. szept. 17. 15:24
Én megmondanám nekik, hogy mindenki megtudja, szarka van köztük. Lehet, hogy utána megváltozik a helyzet, nem lesz több ilyen eset, ha mégis, jobb más albérletet keresni. Egyetemistáknak nagyon sok lehetőség van.
4. Briguska (válaszként erre: 1. - Katrina)
2009. szept. 17. 15:20
Háát fogós kérdés, mivel ha szól lehet kiközösítik...másrészt ha nem szól, lehet mással és máskor is megteszi a szarka!!! Nincs bizalmasa köztük, akivel megbeszélhetné?
3. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - Katrina)
2009. szept. 17. 15:19

szia

Sehogy.Vagy csap egy hatalmas belhét,és a tettes bevalja (a többiek megmodnják neki h még 1 huzása van,és szedheti a sátorfáját,vagy ha nem vallja be,akkor mindenki ganyusitott marad,és akkor fent áll a lehetősége h még 1x-2x akárhányszor megtörténik,vagy lányod összeszedi a cócmókját,és ézékeny búcsút vesz és elköltözik.

2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Katrina)
2009. szept. 17. 15:18
Az én lányom 17 éves, de már most is hagynám, hogy saját maga kezelje a helyzetet. :o)
2009. szept. 17. 15:16

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok, hogy Ti mit csinálnátok a helyemben? A lányom egyetemista és mivel úgy gondoltuk biztonságosabb lesz az albérletet választani így 3 lánnyal lakik együtt! Most jött tőle egy sms ezzel a szöveggel...."Vmelyik csaj

lenyúlt egy ezressel:("

Nem ez az ezres, bár ez is! De hogy bízzon ezek után bennük? Mit tanácsoljak neki? Szóljon a többieknek, ne szóljon? Segítsetek! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook