Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit szólnátok hozzá ha a férjetek így viselkedne? Vagy ez normális dolog? fórum

Ti mit szólnátok hozzá ha a férjetek így viselkedne? Vagy ez normális dolog? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
80. caffi (válaszként erre: 30. - Tica06)
2011. júl. 19. 16:30

Nem is avval van a gond,persze mindenki vágyik szeretetre....

De mint írtad "imádod a gyermekeid"....nos szerintem a fórum indítónál ez kicsit hibádzik:S...

Én inkább a 2...vagy,tudom is hány,nagyobb gyerekről beszéltem,akiket az apjuk nevelt,mert anyuka épp egy másik pasit akart megszelídíteni:S

Nos a gyerekeknek van joguk sóvárogni az áhított szeretetre...anyuka meg,álljon talpra!

79. reload
2011. júl. 19. 15:45

"....ami az én első házasságomból származó két nagyobb gyerekre és a közös nagyobb gyermekünkre...."


Aztán mintha lett volna még egy közös és most a kicsi...

De a téma szempontjából tényleg mindegy ez az egész :) Főleg ahogy elnéztem a nagyok 19 és 15 évesek, tehát nem kicsik és mivel egy apától vannak, azért ez egy hosszúnak és stabilnak mondható kapcsolat volt gondolom. A legkisebb baba lett egy kicsit felelőtlenül bevállalva, de a lényegen ez nem változtat sajnos. Tényleg önmagára kéne koncentrálni és a kicsire..

78. reload (válaszként erre: 77. - Tica06)
2011. júl. 19. 15:28
Én ahogy visszaolvasgattam a hszeit úgy jött le, hogy 2gyerek van az első házasságból, 2 a másodikból és a legkisebb a mostaniból... De lehet félre értelmeztem valamit..
77. tica06 (válaszként erre: 76. - Reload)
2011. júl. 19. 14:28
Négy kislány van az első férjétől, akivel most a lányok vannak. A kisfiú van a mostani párjától.
76. reload
2011. júl. 19. 14:17

Sziasztok!


Végig olvastam az egészet+ a fórumindító régebbi hozzászólásait is. Ha jól értem 5 gyermeke van 3 apától? :O Mondjuk ezzel önmagában még nem is lenne probléma, főleg hogy a nagyobbak már tényleg nagyobbak. Azt ő is elismerte valahol, hogy felelőtlenül vállalta a gyerekeket, illetve a legkisebbet biztosan-bár ha most újra babát vár, akkor végképp nem értem az egészet.

Abszolút egyetértek azokkal, akik azt mondják keressen gyorsan valami szobabérletet és álljon talpra egyedül.

Másrészt nem értem hogy miért van együtt még a férjével most is, ha így viselkedik vele, megveri..stbstb. Ennél már tényleg jobb egyedül maradni is és most legfőképp a kisbabára kéne gondolnia, nem a férjére. Ha elveszik tőle a kicsit is, akkor végképp egyedül marad, mert ez a férj ez alkalmatlan mind férjnek mind apának.

75. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 74. - Globus)
2011. júl. 19. 13:24
Első férj sorban megkapta a gyerekeket,szerintem a legkisebb lányról mondott le ő nagyon nehezen úgy éreztem eddig őhozzá ragaszkodott legjobban de ezt csak ő tudja.Ha jó helyen vannak mert ellátja őket az apjuk szerintem most a kicsi és a saját sorsa ad aggódásra okot:( Most a másodiktól jött el az exférj régi lakásába ahol ők éltek anno a családdal....
74. globus (válaszként erre: 69. - 5befd1ebc8)
2011. júl. 19. 12:57
Ha jól értelmezem a mostani fórumot, akkor az első gyerekeket az apjuk neveli? Talán az első férj mégsem olyan rossz ember? Azt írja briell, hogy eljött a kicsivel. A nagyobbak helyzete miatt nem érzek irányából aggodalmat.
73. tica06 (válaszként erre: 72. - 5befd1ebc8)
2011. júl. 19. 11:55

Én is így érzem ahogy Te.

Talán túlságosan is szeretne tartozni valakihez...De ez nem vezet jóra mindig, én is tapasztaltam a bőrömön.

Szerintem nem tudja mit akar, érzi ő, hogy ami van az nem jó, de nem mer lépni.

Többen is írták neki, anyaotthon, szobabérlet...de ő másképp gondolkodik.

attól félek, ha nem kap észbe hamar, sokan fognak belerúgni...és ő pedig mindig csak lejjebb fogja adni.

Ha most valóban babát vár ilyen körülmények között, a picit már haza se fogják engedni mert nincs hova.


Másik az a nő aki azért vállal babát mert a párja csak így hiszi el, hogy szereti, finoman szólva naiv.

Sajnálom, őt. Ha tudnék segítenék is, de úgy érzem minden tanácsot amiben kritika volt, elutasított valamilyen mondvacsinált indokkal.

És most engem is meg lehet kövezni..

72. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 70. - Tica06)
2011. júl. 19. 11:41

az eleje óta olvasom a kiirt topikjait,és anno volt egy naplója azt is olvastam és megmaradt bennem a története bár sok mindent elfelejtek:(

Szerintem nem rosszándékú,talán nevezhetném egy picit nem bántó szándékkal butácskának befolyásolhatónak,aki mindenáron tartozni akar egy férfihoz és csak vele érzi egésznek magát....valamilyen téren én is így vagyok voltam bár nem ennyire ép változtatni akarok ezen vagyis benne vagyok ép....nem pasitlanodni akarok hanem önmagammá válni férfi mellett is:))szóval értem én őt de ha mostazonnal nem áll a saját lábára és jajj ha tényleg babát vár én ha megköveztek is abortuszt mondok mert örökbe ő nem fogja adni,bár még azt javasolnám,ha megtartja és kismama akkor meg plussz egy picibabával nem fogják felvenni dolgozni sehová...én csak aztmondanám hogy elvállni,apukától tartásdíjat mindenkép,hirtelen azt sem tudom házasok e:(ami eladható eladni azt irta valamikor vannak a lányokról ruhái,eladni mmindent ami nem létszükséglet áron alul leghamarabb keresni egy szobabérletet legalább,k van ahol jó néven veszik ha besegít a háztartásnál és beleszámítják a bérlésbe,bölcsit a kicsinek és munkát azonnal mekiben vagy akárhol...én azért mondanám hogy Debrecenben nézzen valahol vagy a kertrészeiben mert ott van bölcsi,munka jobban...és most aztán nem keseregni nyavajogni hanem mindenről lemondani a gyereken kivül és talpra állni!!

2011. júl. 19. 11:14

Ez a történet maga egy döbbenet.

Az nekem nem egészen világos, hogy hány apától is vannak a gyerekek? Mondjuk a jelenlegi probléma megoldásához ez nem kapcsolódik közvetlenül.

Csak nem értem... Én pl. eddig azért nem vállaltam gyereket,mert 1: vagy nem volt potenciális apajelölt, aki normális értékrenddel, felelősséggel stb.rendelkezik 2:nem láttam elérkezettnek az időt. (abortuszom nem volt)

Ebben a szituban viszont venném a nyúlcipőt és mennék valahova, ahol biztonságban vagyunk mindketten. Az ilyen tipusú "férfi" - már ,ha lehet így nevezni- sosem fog megváltozni, mert az alaptermészetében benne van, hogy le kell pofozni valakit ahhoz, hogy lenyugodjon.

Menjen el boxolni, legalább pénzt is kap érte és mellé egy pár jól irányzott bal egyenest!

A fórumindító pedig védekezzen! (az ilyen barmoktól és a további terhességektől egyaránt)

70. tica06 (válaszként erre: 69. - 5befd1ebc8)
2011. júl. 19. 10:31
Igen. Nekem is ezt írta priviben.De te már másik topikból is ismered. lehet jobban tudod, legalábbis ezt vettem ki a hozzáoszlásaidból.
69. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 65. - Globus)
2011. júl. 19. 10:20
szerintem két férfitól vannak a gyerekek az elsőtöl 4 kislány a másodiktól a kisfiú
68. tica06 (válaszként erre: 65. - Globus)
2011. júl. 19. 09:59

Én felajánlottam egy szívesség oldalt a topik indítónak, ahol kaphat konkrét tanácsokat és segítséget is. Ott olvastam, hogy lehet újra terhes de orvosnál nem volt.

Kapott tanácsokat, és egy kis fejmosást, aztán eltűnt a kérése.

És itt se volt pár napja.

2011. júl. 19. 08:47

én sem leszek népzserű, az ember tudjon magáról gondoskodni, nem lehet csak a vakvilágba élni, mások segitségére apellalni.



menni kell és tenni kell a dolgokat, maguktól nem oldodnak meg a problémák, kicsit több határozottság nem ártana, én egy enyhe "sajanlm engem mindenki mert de nehez nekem majd valaki akkor megoldjaa helyzetem valami ugyis lesz " dolgot erzek ki az egeszből..

66. globus (válaszként erre: 65. - Globus)
2011. júl. 19. 06:56
Bocsi, tovább olvastam. Látom, a témát mások is felvetették.
65. globus (válaszként erre: 12. - Briell)
2011. júl. 19. 06:55

Szia! Emlékszem egy korábbi zűrzavaros fórumra.

Most olyant mondok, amivel biztosan nem leszek népszerű... az az érzésem, hogy a pasik oldalán 1-1 gyerekkel biztosítottad be magad. Átláthatatlan a gyerek-szülő kapcsolat nálatok, és akkor is érkezett baba, amikor nyilvánvaló volt, hogy ez a pasi nem a főnyeremény. Semmi sem garantálja, hogy egy következő férfinek ne szülnél, muszáj végre NEKED megkomolyodni, a többi jön magától, meglátod. Gyerek nem lehet eszköze a férfiak megfogásának! Tulajdonképpen hány férfitől hány gyerek van?

64. godgoda (válaszként erre: 45. - Briell)
2011. júl. 19. 06:37

Kedves briell! Barátnőm 35 évesen 3 gyerekkel hagyta ott az alkesz férjét. Azóta újra férjhez ment boldog és az új párja szereti a gyermekeit is.

Rázd meg magad fogd a pici gyermeked és kezd el az életedet EGYEDÜL. Van sok ember aki segít és rendes. Mikor egyenesbe jössz valamennyire na akkor keress magadnak egy férfit de ne egy élősködőt hanem aki szeret és fontos vagy neki a gyermekeiddel együtt.

63. syria (válaszként erre: 34. - Briell)
2011. júl. 17. 07:31
Pfff. És ezt elhitted egy notórius hazudozónak, aki még ver is téged? Erre tudnék mint mondani, de inkább nem teszem...
62. briell (válaszként erre: 61. - Hné80)
2011. júl. 16. 21:07
DEHOGYIS!!!! HOVA GONDOLSZ, ÉPP EZT NEM SZERETNÉM!!!!!
61. Hné80 (válaszként erre: 59. - Briell)
2011. júl. 16. 20:13
Ideiglenes nevelőszülőkön nem gondolkodtál?
60. caffi (válaszként erre: 28. - 625b4da9ec)
2011. júl. 16. 17:54

Nekem se a szöveg értéssel volt bajom....csak másként látom!

A fórumnyitónak van épp elég baja,ezért nem fejtettem ki bővebben.......

Segíteni nem tudok,bántani meg nem volt szándékom...

59. briell (válaszként erre: 55. - 625b4da9ec)
2011. júl. 16. 17:49
Tőlük is elvennék, max pénzzel tudnák elintézni hogy ne. Mert alkalmatlanok a nevelésre.
58. briell (válaszként erre: 53. - 625b4da9ec)
2011. júl. 16. 17:48
Az egész családjának az voltam mindig. Amikor terhes voltam mindenkinek azt hiresztelték hogy biztos nem is a férjemé a gyerek. Aztán mikor meglett akkor látták mennyire hasonlit, attól fogva már én voltam majdnem kirekeszelve a saját fiamtól, mintha csak az ő vérük lenne.
57. Walnut (válaszként erre: 54. - Tica06)
2011. júl. 16. 17:18
Megint csak egyet kell értenem veled! Plusz annyit még hozzáfűznék, hogy itt már rég nem "csak" briell megalázásáról van szó. Hiszen már elvesztette a lányait, és elveszítheti a kisfiát is... ahogy olvastam, talán még akkor is, ha a férjével maradna (nem megfelelő körülmények, alkoholista családtagok), szóval többtényezős a dolog.
56. Walnut (válaszként erre: 55. - 625b4da9ec)
2011. júl. 16. 17:13
Igazad van, de szerintem alapvető, hogy megoldott legyen a lakhatása (most mindegy, hogy albérlet, vagy anyaotthon, vagy bármi), mert anélkül vagy a férj kapja a kicsit, vagy rosszabb esetben (ha tényleg annyira rossz körülmények között élnek), akkor marad a gyermekotthon. Csakhogy én úgy tudom, ha már egyszer bekerült a kicsi, utána nagyobb követelményeket támasztanak, ha ki akarja hozni, mint ami egyáltalán az otthonmaradáshoz kellett volna. Szóval már csak emiatt is az volna jó, ha a kisfiú nem kerülne nevelőotthonba.
55. 625b4da9ec (válaszként erre: 54. - Tica06)
2011. júl. 16. 17:02
Egyetértek, plusz még hozzátenném, hogy mielőbb próbáljon segítséget/megoldást kérni/találni, nehogy a "férj" a családdal egyetértésben elvegye a kisfiút!
54. tica06 (válaszként erre: 51. - Briell)
2011. júl. 16. 16:57

25 évesen még vannak férfiak, akik sok tekintetben még az anyuci pici fiai - azért vannak kivételek- így már értem, hogy inkább szórakozik, mint megpróbáljon eltartani titeket.. főleg, ha otthon mindene meg van.

Látod ez is amellett szól, hogy ne menj vissza, egy férfiért se tűrném, hogy annak a családja megalázzon..

53. 625b4da9ec (válaszként erre: 51. - Briell)
2011. júl. 16. 16:57

Amikor elvett, vagy akár 1 éve nem voltál vén Q?

Szívesen beszélgetnék a férjeddel, de inkább az anyósoddal!

Tudnék mit mondani nekik!

52. tica06 (válaszként erre: 49. - Walnut)
2011. júl. 16. 16:53
Úgy látszik:)))
51. briell (válaszként erre: 47. - Tica06)
2011. júl. 16. 16:50
Tudod a férjem családjától egyebet sem hallottam az utóbbi fél évben, hogy a vén Q. A férjem 11 évvel fiatalabb.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook