Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit mondanátok neki hogy megértse, hogy most nem lehet több közöttünk? fórum

Ti mit mondanátok neki hogy megértse, hogy most nem lehet több közöttünk? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
ápr. 30. 15:14

Neked kell tudnod neked mi fér bele.

Én eleve egy rossz házasságban nem lennék benne. Tovább lépnék.

Először otthon a férjeddel ülj le beszélni, próbáljatok javítani a kapcsolatotokon. Ha nem megy akkor hagyjátok egymást.

Szerintem te magad sem tudod mit akarsz. Így nehéz lesz.

Azt írod nem fair senkivel se csinálni ezt. Te mégis a férjed háta mögött találkoztál valakivel.

Ha nem akarsz vele a továbbiakban beszélni és találkozni írd meg neki. Ennyi.

ápr. 30. 15:13

Nati, nem kell 50x leírni milyen a házasságod egyszer is felfogjuk!

Ha akarod találkozz vele, ha nem akkor ne! Ez ilyen egyszerű!!

ápr. 30. 15:11
A legnagyobb kérdés mitől vagy miben rossz a házasság? Próbáltátok e már rendbe hozni? Első körben megpróbálnám rendbe hozni, ha menthetetlen akkor pedig csak is magam miatt válnék el, nem másért. Előbb zárd le az elsőt ha végképp menthetetlen és csak azután kezdj bele egy újba.
ápr. 30. 15:05
Ne ismerkedj ha nem akarsz találkozni vele.
ápr. 30. 14:55
Tetszik a fiú de ezt ìgy nem lemne fer sebkivel se csinálni ti tartanátok vele kapcsolatot?Továbbra is hy rossz lenne a házasságotok vagy?
ápr. 30. 14:49
Olyan ìrjon aki normàlissan és nem lenézôen áll a témához.Ezzel a fiúval úgy ismerkedtem,meg hogy ehy barátnőm ajánlotta, amikor el mesêlt.hogy rossz a házasságom,és utánna bele mentem vele egy sima taliba de nem történt több.És azóta a fiú ,azt szeretné hogy próbáljam meg vele s dolgokat mivel tudja hogy rossz házasságban élek,de ez neo gyors meg nem is ilyen egyszerű.
ápr. 30. 14:47
Meg ismerkedtem,egy fiúval úgy hogy közben egy rossz házasságban élej.És ez a fiú szeretetne, komolyabban meg ismerni,együtt lenni velem mivel nagyon meg tetszettem neki.De mivel még egy rossz házasságban élek,ìgy szerintem találkozni se lenne jó ötlet vele amit el is mondtam.neki.Viszont ő továbbra is szeretné velem tartani a kapcsolatot.És többet remél.Sőt szeretne barátként továbbra is látni.Az egy dolog hogy nem jó a házasságom de szerintem akkor se lenne szép dolog találkozgatni vele.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook