Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit írnátok neki a helyemben ezek után? fórum

Ti mit írnátok neki a helyemben ezek után? (beszélgetős fórum)

1 2
7. Bless the child (válaszként erre: 5. - Nati45)
2018. aug. 11. 12:58
Igen, egy menetre jólettél volna. Túl naív vagy
2018. aug. 11. 12:57
Ne írj semmit.
5. Nati45 (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2018. aug. 11. 12:53
hogy érted szerinted csak ki használni akart.
2018. aug. 11. 12:47
Egy korrekt pali.
3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. aug. 11. 12:45
Cicamica! Azért nem ír, mert nemet mondtál a "dugásra".
2018. aug. 11. 12:42
Nati, te vagy a kedvencem itt. Ez most komoly, már hiányzott egy újabb kiírásod. Csak így tovább!!!!
2018. aug. 11. 12:40
Van egy fiú aki egy közösségi oldalon fel keresett hogy tetszem neki.Viszont én már akkor el mondtam,hogy nekem van párom. komolyabban is szeretett volna meg ismerni de mivel tudta hogy van párom így azt mondta találkozhatnánk titokban úgy hogy csak mi tudjunk róla.Én vissza utasítottam,el mondtam neki hogy ezt így nem tehetjük nekem párom van.Ez így nem lenne tisztességes senkivel se szemben.De amúgy mint férfi be vallom titkon jól néz ki az esetem lenne csak hát van párom.Meg jókat el beszélgettünk.Viszont azóta nem is,ír mióta ki kosaraztam úgy mond.Én szeretném fel keresni mivel arra jöttem rá hiányzik a társasága meg kedveltem akár jó barát is lehetne ha nem is több a részemről.Csak nem tudom mit írjak neki ezek után,hogy nyilván most sértve vette magát mert azóta nem keres mióta vissza utasítottam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook