Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit gondoltok? A sok játék zavaró? fórum

Ti mit gondoltok? A sok játék zavaró? (beszélgetős fórum)


13. Pen80 (válaszként erre: 11. - Boléna)
2010. nov. 11. 21:39
Na jó, különben azt szoktam csinálni, hogy kicsit messzebb rakom, hogy mozdulni kelljen érte valamit, de azt kell is szerintem. Nem kell mindent a "feneke alá tenni". Most meg már nem tdom hova dugni a cuccokat, hogy ne találja meg ;)
12. Pen80 (válaszként erre: 11. - Boléna)
2010. nov. 11. 21:37
:)))
11. Boléna (válaszként erre: 10. - Pen80)
2010. nov. 11. 16:55

nyilván olyan babáról írtam aki oda tud érte menni!! :)) nem vagyok én szadista!! :)))


jaj :))))))

10. Pen80 (válaszként erre: 9. - Boléna)
2010. nov. 11. 13:06
Szerintem pedig jó cserélgetni a néhány játékot, ugyanúgy visszatér hozzájuk és legközelebb ugyanúgy játszik velük. Semmi baja nem lesz, ha nem hetekig játszik egy és ugyanazon játékkal, sőt! Az én lányom csak 1-2 hete tud helyet változtatni. Kicsit durva lett volna, ha nem rakom oda mellé a játékokat, hanem mondom neki, hogy szerezze meg, nem? :D
2010. nov. 11. 12:18

igen,összezavarod. jó ha megtanulja,kitapasztalja melyik játék milyen.később lehet gond ebből,mert nem tanulja meg lekötni magát,ha mindig ugrik egy másikra,vagy mindig elveszik előle a játékokat.


nekem ez a tapasztalatom. mivel én sem pakoltam tele a szobát, agyerekek amikor játékot kaptak,a-z ig felfedezték. és akkor kaptak újat ha már nem volt mit kitapasztalni,de még így is visszatérnek sokszor a régiekre.


jpbb a gyerekeknek ha belemélyülhetnek egy játékba,mintha állandóan újakat látnak.


nem baj ha vannak játékai,de folyton csrélgetni,körberakni,nem jó. legyenek egy helyen aztán ő szerezze meg amik kellenek neki.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Pen80)
2010. nov. 10. 22:37
Igen így gondoltam :)
2010. nov. 10. 22:37
És figyelek arra, hogy legyen lent műanyag, plüss, egyéb ruhaanyag - szóval többféle legyen lent.
6. Pen80 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. nov. 10. 22:36
Igen, én ezt csinálom. kb 6-10 játék van lent neki egyszerre és 2-3 naponta cserélgetem. De nem az összeset, hanem kicserélek mondjuk hármat.
2010. nov. 10. 22:34

Össze nem zavarod szerintem, de ha túl sok játék veszi körül nem tud majd örülni semminek, nem hat majd az újonság erejével.

Cserélgesd neki, mindig mást tegyél elé.

2010. nov. 10. 22:32

azt gondolom(vagyis ez a tapasztalatom),h egy ilyen pici baba megnézegeti,megrágcsálja a játékot és már megy is a következőre.

Próbáld ki,ha nem adsz neki csak 2-t és ha azokat alaposan megvizsgálta(kb 5-10 perc),keresni fogja az újabb ingert,vagyis eldobja azt,amit már megnézett,hiába adod neki vissza,nem fog neki kelleni.Nyugodtan rakd körbe,hiszen ő ezek által tanul és tapasztal.:-)

2010. nov. 10. 22:30

Nem hinnem, hogy artasz vele, max. jobban erzi magat meseorszagban.

En mindenesetre imadnam! :)

Bar nem vagyok meg sajna anyuci, igy a tudomanyos reszet nem tudom.

2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Feherozsa)
2010. nov. 10. 22:28
Ne már! Egy 8 hónapost már nem lehet összezavarni. :) Szerintem pont jó, hogy többfelé összpontosít, és tud választani is.
2010. nov. 10. 22:23

Szokásom, hogy a 8hós babánkat körberakom játékokkal - sok, sok játékkal - hogy válogasson, mivel szeretne játszani.

Férjem erre mindig mérges, hogy ne csináljam, mert ennyi mindennel csak összezavarom.

Ebben nem értünk egészen egyet.

Ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook