Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit gondolnátok? fórum

Ti mit gondolnátok? (beszélgetős fórum)


10. hanira
2012. jan. 26. 10:23

Az én párom is elég sokáig mondogatta, hogy mi volt régen, miket csináltak, de ő nem egy konkrét nőről beszélt, hanem mindig másról jutott eszébe valami történet. Sőt, a mai napig is szokott olyat mesélni, amit még nem hallottam, persze az exeiről. / éve vagyunk együtt. Nem hiszem, hogy még mindig visszavágyik. Mindenesetre szerintem szólnod kellett volna, hogy álljon le, mert ez neked kicsit gáz.

A szomszédom már-már botrányos dolgot művel, de ez tökéletesen rácáfol arra, hogy a korkülönbség akadály.

Egy 42 éves tanárnő, 3 fiú gyerekkel, a legnagyobb 19 éves... A pasija meg 23. Persze némi érdek is lehet benne, de azért talán működhet is. Ez mind agyban dől el, nem a számok diktálnak. Szerintem.

9. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. jan. 25. 20:10
Ha a nő azt mondta volna neki, hogy most már kussoljon, és beszéljen másról, biztos leállt volna. Nem duzzogni kell meg pofát vágni, hanem szólni, hogy oké, ennyi már elég volt. Ennél többet nem akar róla tudni.
8. Ami.
2012. jan. 25. 20:05

Ezt sose tudod meg h jól döntöttél vagy sem.Nem biztos h kötődik hozzá,nekem is a 2 éves kapcsim után,minden az exre emlékeztetett,és meg is jegyeztem,sokszor szóba jött,közbe szerettem az új párom.Szép lassan elfelejtjük a régit,és megszokjuk az újat,a cselekedetit,mindent.

A 7 év korkülönbség meg nem első eset lenne,nekem 2 ilyen kapcsolat is van a környezetemben,nő javára,és nagyon jól működik.Te érzed,mi nem látunk bele.Mennyi időt hagytál a srácnak?

2012. jan. 25. 19:39
Szerintem is jól döntöttél. 7 év korkülönbség a nő javára ebben a korban sok, ráadásul egyértelműen kötödik a srác még a volt barátnőjéhez. Szerintem valami anyakomplexusa lehetett.
6. e554d7f096 (válaszként erre: 2. - Csülkösbab)
2012. jan. 25. 19:13
Amúgy nem volt suttyó. Mindig mondta, hogy hiányzom, hogy alig várja, hogy lássuk egymást. És mindig akar tudni, hallani rólam. A kedvemben járt csak ez volt ami nagyon bosszantott, mert tisztára összezavart vele ! :(
5. c4de233d89 (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. jan. 25. 19:13
hamarabb kellett volna...milyen türelmesek vagyunk
4. 342402de6d (válaszként erre: 2. - Csülkösbab)
2012. jan. 25. 19:09
így van!
3. 08a8771530 (válaszként erre: 2. - Csülkösbab)
2012. jan. 25. 19:09
Hát nekem van egy tippem! :)
2012. jan. 25. 19:08
Jól döntött, mert egy 22 éves fiú még suttyó, a 29 éves nő pedig már nő, aki valószínűleg nem suttyót, hanem férfit akar látni és érezni maga mellett. Nem is értem, hogy kerülhettek össze:)
2012. jan. 25. 19:03
Adva van egy fiú (22) és egy nő (29). 6 hónapot voltak együtt. A fiú mindig kereste, heti 2x találkoztak. Minden alkalommal a fiú említette a volt barátnőjét, nem azt, hogy szereti csak a dolgokat amik történtek. Az ágyban fekve is. Még azt is, hogy a másik nő mit hogy szeretett. Pár hónap után már a nőn látta, hogy kellemetlen neki, magától mondta többet nem beszél róla. Egy alkalmat kivéve megint szóba jött. Mire a nő mondta neki, ha annyira szereted menjél vissza hozzá, mire a srác: nem neki nem kell, soha nem kezdené újra. Ennek ellenére újra is újra előjött. A nő azért nem szólt eleinte, mert gondolta a fiú kora miatt "azt sem tudja mit beszél", de mégis zavaróvá vált. Aztán kiadta a fiú útját aki ezt követően még egy hónapig járt utána, de a nő elutasító volt. Szerintetek jól döntött? Mert végig azt érezte, hogy a fiú még mindig az exéhez kötődik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook