Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit csinálnátok ilyen kellemetlen helyzetben? fórum

Ti mit csinálnátok ilyen kellemetlen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Liza13 (válaszként erre: 15. - Fef003d89c)
2013. okt. 16. 17:50
Dettó... :)
20. Liza13 (válaszként erre: 8. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:50
Az egy dolog, hogy valakinek sz.r napja van, de ne az én gyerekemmel üvöltözzön. Én sem küldök el egy kisgyereket a búsba, mert én éppen ideges vagyok. Szóval sztem ez nem indok.
2013. okt. 16. 17:49
Holnap össze szedem magam,és beszélek vele..Elmondom neki úgy ahogy volt,hogy a párom pont meghallotta,és nagyon szarul esett neki,ezért többet nem akarja levinni őket..Ez van.Kíváncsi vagyok mit fog mondani..
18. fef003d89c (válaszként erre: 16. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 16. 17:48

Hát nem jó rosszban lenni,de túl jóban sem.

Tisztes távolságot tartok a legjobbnak.

17. licsi (válaszként erre: 14. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:48
Miért nem kérdezel rá a szomszédnál, hogy miért nem engedte be a gyereket? Mert a férjed úgy gondolja, akkor nem jó, ha együtt vannak és furikázza őket. Erre inkább ő fogja kínosan érezni magát, mert mit lehet mondani arra, hogy kizavarta a fiadat. Nem hiszem, hogy utána erőltetné a fuvart.
2013. okt. 16. 17:46

a legrovidebb utat valasztani: oszinten, roviden, indulat nelkul elmondani a tortenteket;

bizonyara van vagyarazat a kifakadasra;

hosszutavon nem jo rosszban lenni a szomszeddal;

15. fef003d89c (válaszként erre: 12. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:46
Nem vagyok agresszív,de eltörtem volna a csaj kezét,ha megüti a gyerekemet.
14. michymocus (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
2013. okt. 16. 17:45
Be is ment volna szerintem,csak egyirányú utcában lakunk,utánfutó volt az autónkon,és mögötte már álltak amikor meghallotta,hogy kizavarják,látta,hogy jön ki Bence (fiam),betette a kocsiba,és elvitte magával,mert azt mondja nagyon megsajnálta.Lehet,hogy náluk ez nem lenne téma,ha én nem engedném be a gyerekeit,és csak engem ütött ez szíven ennyire? A két nagyfiunk ráadásul egy osztályba jár,nagyon jó barátok születésük óta,soha nem volt gond,hol itt,hol náluk aludtak a nyáron is...szóval ezért ilyen kínos most ez az egész.
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:41

Na ez már egyre cifrább, negatív értelemben:-(


Jobb őszintének lenni és mivel a párod hallotta így neki kell odaállni és indokolni, hogy bocsi, de ha ti így, akkor mi így....


Egyébként ezek után még sajnálod őket?

Jóóó nagy szíved van:-D...de ahogy más is írta a saját gyerekem az első.

2013. okt. 16. 17:39
A nyáron kint voltunk a kicsikkel az udvaron (van 4-5 majdnem egykorú kisgyerek),ők játszanak,mi beszélgetünk.Beszaladtam egyszer innivalóért a fiamnak,és hallom,hogy elkezd ordítani.Kimegyek,és ez a csaj,meg a barátnője volt ott,és mondja nekem,hogy reflexből vágta fejbe a fiamat a barátnője,mert átment a kismotorral a lábán.Nem láttam,hogy pontosan mi történt,ezért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak,de pár napja ez a sztori is eszembe jutott róla.
2013. okt. 16. 17:35
én megmondanám és ez nem neked lesz ciki hanem neki. Nekik volt primitív a hozzáállásuk igy jártak, telejsen megértem a aférjedet, annyi különbséggel hogy én oda mentem volna rögtön megkérdezni miért zavarták el a gyerket? mi okuk volt rá? Ha meg valami problémája van a gyerekkel, beszélje meg veletek.
10. fef003d89c (válaszként erre: 8. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:33

Magamból indulok most ki..Ha megbántanák a lányomat engem nem érdekelne,h milyen messze van az ovi,én miért legyek kedves velük? Hmmm...


De ha te sajnálod őket,akkor önts tiszta vizet a pohárba.

2013. okt. 16. 17:31
Mondd meg nekik ,h mi a gond.Ne kerülgesd.
2013. okt. 16. 17:31
Mert olyan kis szerény,kedves kiscsaj,a fene sem gondolta volna,hogy ki tud magából kelni :) Lehet,csak nagyon ideges volt arra gondoltam,és azért jött elő belőle a "fenevad"..de ezt hiába mondom a páromnak,igaz ő hallotta,nem én.Úgy sajnálom amikor látom,hogy veszi ölbe a kislányt (mert egy tapodtat sem megy a lábán),a szomszédasszonyom nem tudom van-e 50 kg,és kezdi cipelni,gyalog legalább félóra az ovi :((
7. gbabi50 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:30
Igazábol az lenne a leghelyesebb ha megmondanád őszíntén hogy mi az oka annak hogy nem szeretnétek a továbiakban vinni az ők gyereküket is az oviban.Tudom hogy kínos,én sem szeretem az ilyen beszélgetéseket,de sokkal jobb mint kifogásokat keresni,úgyis kibujik a szög a zsákbol.
6. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:28

JObb, ha megmondod, bár lehet a gyerek félreértett valamit, tisztázni kellene.


Rossz szomszédság, török átok - szokták volt mondani

5. pzm3 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:27
Én megmondanám,hogy mit hallott a férjem,és vigyék el ezentúl ők a gyereküket az oviba.
2013. okt. 16. 17:27

Én elmondanám neki, hogy hallotta a férjed, hogy hogyan beszélt a gyerekkel és hogy nem hajlandó többet elvinni őket.

Szerintem ebben a szituban tök felesleges magyarázkodni, én valószínűleg nem is hagytam volna eddig szó nélkül.

2013. okt. 16. 17:26
Én a helyedben, biztos, hogy megmondanám.
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. okt. 16. 17:26
Az őszinteség a legjobb!
2013. okt. 16. 17:23
A szomszéd kislány is szeptemberben kezdte az óvodát,és az én kisfiam is.Ha itthon volt,az én férjem vitte le őket reggelente kocsival,mivel egy oviba járnak úgyis a gyerekek,és délután ő hozta haza őket.Ez így ment a mai napig,viszont vasárnap épp indult valahová,és hallotta,hogy a fiunk be akart menni játszani ehhez a szomszédhoz,de a csaj elkezdett kiabálni vele,hogy menjen kifelé.Itthon elmesélte a kisfiam is,hogy veszekedtek vele,hogy ne menjen be hozzájuk.Mivel a férjem ezt meghallotta,azt mondta soha többet nem viszi el őket az oviba,de nekem olyan kínos,mert reggelente jönnek,és azt szoktam kitalálni,hogy még nem vagyunk kész,később indulunk,délután pedig,hogy még nem haza megyünk,de lassan ez már feltűnő lesz.Megmondjam kerek-perec a szomszédasszonyom szemébe,hogy az van,hogy a férjem nem hajlandó többet levinni őket,vagy Ti mit csinálnátok a helyemben? Előre is köszönöm a segítséget..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook