Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mint nők, mit szólnátok egy hasonló helyzethez? fórum

Ti mint nők, mit szólnátok egy hasonló helyzethez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
165. HMF83
2013. aug. 9. 10:21

Egy biztos gáz a helyzet, én sem értem miért nem utasította vissza finoman.Olyan nics, hogy ilyenre kényszerítik az embert :);aki ilyen játszmákba belemegy, hogy majd előrébb jut pont az ellenkezője történik, zsarolják, és kirúgják, szívatják!


Olyan sztorik vannak bent a mhelyen amiket hallani lehet, házas emberek, aztán közben munkatárssal a szerverteremben talicskáznak stb évek óta mki tudja, tök ciki...


Mhelyen kiröhögik az embert a háta mögött, meg többekközt téged is.


Másik eset nem áll tőle távol a nő közelsége.Tudod a ffiak bármit képesek behazudni, ha áll a bál a gatyában...az más kérdés, hogy lelkileg nem visznek bele semmit.Istenem hány nő hallhatta jaj drágám értetek dolgozok, sokáig voltam az irodában jajjj :)


Szerintem mi nők különösen naívak vagyunk, ilyen téren hinni akarjuk semmi nincs, közben meg...


Szóval ez tényleg nem normális, na...


Azt persze nem ajánlom, hogy odamenj gyerekkel indulás előtt, mert égőnek tartom, egyszerűbb lemenni, és kivenni a szállásuk mellett egy appartmant és átintegetni :)


Vagy menj el te is csapatépítésre vkivel, ennyi!

164. felhőjáró (válaszként erre: 163. - 72497ec515)
2013. aug. 9. 10:15
Az enyém se, de most azt feltételeztük hogy igen :-)
2013. aug. 9. 10:05
Én tuti kiakadnék, de ahogy ismerem a férjem,ő el sem menne:)
162. felhőjáró (válaszként erre: 161. - Idhikai)
2013. aug. 9. 09:58

Így van.Aztán ha le akarna rázni közölném hogy a kedves férjuram akkor nem megy, ha tetszik neki ha nem.Ez van...ez miatt nem rúghatja ki :-)

Ha megpróbálná...hát arra is van pár tippem.

161. Idhikai (válaszként erre: 160. - Felhőjáró)
2013. aug. 9. 09:51

Ugye, hogy elő...? :) Én is!

Esetleg felhívnám, hogy tuti legalább 5 személyes a kocsi, és így a picivel én is beférnék, és felajánlanám, hogy természetesen a saját költségünket kifizetem...

2013. aug. 9. 09:49

Egyáltalán biztos megy az a harmadik????

Lehet csak ketten mennek a 3. csak duma???

Ezernyi kérdés.Én megkérdezném a kollégát :-)

Én sem örülnék ha az én férjem menne, sőt....ha elmenne nem kellene haza jönnie, csapatépítés élőre lépés ide vagy oda.

Tisztességtelen dolog ez így, na de nekem is nő főnököm van :-)

Nem jó taktika de ahogy magamat ismerem már elővettem volna hölgyet még akkor is ha ennek következménye van.

2013. aug. 9. 09:46
Itt a sztoriban eleve felmerül,hogy valaki valakinek tetszik.Ezt a férjed is elmondja...Akkor szerintem teljesene egyértelmű az utazás célja,és nem csapatépítés,mert ha az lenne szóba se kerülne hogy kis pista vagy a kis józsi tetszik-e neki.szerintem a párod is bejön neki.Nem irigyellek most,nehéz lesz az az 1 hét.
2013. aug. 9. 09:31
húhú, ez nagyon durva, én nem hiszem, hogy a nő ne akarna bármit a férjedtől és a kollégától, már ha létezik. És pont a kolléga tetszik neki, és nem a te férjed? :) Vagy a férjed nagyon naív,hogy ha elhiszi,hogy a közös nyaralástól függ,hogy feljebb jut-e a ranglétrán :)) Akardj csak ki, ez nem normális dolog, meg ugye tudjuk milyenek a nők...!! Elemnnek egy buliba leitatja a férjed, és rápattan, már ha egyáltalán le kell itatni.
2013. aug. 9. 08:58

Én nagyon kiakadnék, ez elfogadhatatlan magyarázat és sajnos nagyon kamu szagú. A párodnak nem kellene elfogadni ezt a "lehetőséget", nagyon udvariasabn le lehet mondani, hivatkozva arra, hogy ott a pici baba és nem hagyhat Titeket egyedül.

Ha a párod félénk típus, nem egy nagyon karakán férfi, akkor más helyzet, lehet, hogy nem meri.


Arról meg, hogy tengerparton szeretne nyaralni és ezért megy el, nagyon rossz a véleményem, mert akkor a családját is nyaraltassa tengerparton, nehogy már nélkületek menjen. Ti is szeretnétek ott nyaralni... bocs, de elég önzőnek tűnik nekem ez alapján.

156. Idhikai (válaszként erre: 150. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 08:49

... asszem szólok a főnökömnek, hogy megtudtam, hogy az előrelépésem feltétele, hogy elvigyen engem a tengerpartra... tehát hajrááá! :)))


Amúgy ritka badarság, hogy csak azoknak van esélyük, akik nyaliznak... ennek ne dőlj be!

155. ittmost (válaszként erre: 153. - Bd55e3f068)
2013. aug. 9. 08:33
Bizalmatlanság?Mire érted?én ilyenről nem írtam.
154. ittmost (válaszként erre: 150. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 08:32
Hm..azt még elmondanám erre a férjednek,hogy lehet,hogy a nőnek nem lesz elég a majdnem minden(mondjuk egyszerűen csak hiúságból,mert nem viseli el,hogy neki bárki nem-et mondjon bármi kívánságára),és pont azért fogja őt lehajítani a pozícióból,ahol most van,mert nem volt elég nyalizós.Bármikor találhat őhelyette másik ffit a főnöknő,aki mindent megtesz,akár örömmel. Szóval a legszerencsésebb volna a férjednek kikerülnie ezt a szituációt,és megmaradnia a munkahelyen történő"nyalizásnál",ha már így akar/kell neki előre jutnia.
153. bd55e3f068 (válaszként erre: 152. - Ittmost)
2013. aug. 9. 08:25
Ha nem lenne baba, akkor is ugyanilyen bizalmatlanság lenne.
152. ittmost
2013. aug. 9. 08:21

Én megkérdezném a férjemet,hogy mi a terve,mit fog tenni,ha a főnökasszony rámászik.Nagyon figyelném,hogy mit mond,és hogyan mondja.nem fogadnám el azt a választ,hogy:de úgyse fog.Erre fel kell készülni előre,tervvel.

Aztán azt is megkérdezném,hogy nem gondolt-e ara,hogy én a gyerekkel szintén szívesen lennék azon a tengerparton.Ők napközben építheti a csapatot,esténként meg együtt lehetnénk.

Itt sem egyszerűen az számít,hogy igent mond-e vagy nem,hanem hogy milyen érveket sorol fel,hogyan gondolkodik erről.Hogy mennyire teszi előtérbe pl.a főnökasszony kívánságát,hogy mennyire akar neki imponálni..stb.

Szóval ez egy nagyon tanulságos beszélgetés lenne.


Amúgy sajnálom nagyon,hogy ilyen hüyle helyzetbe kerültél:( A fene egye azt a nőt,aki ilyen programot kitalál egy kisgyerekes anya férjének..

151. ranna
2013. aug. 9. 07:55
Hát, lehet ezzel a véleménnyel egyedül leszek, de úgy tünik a férjed el fog menni az útra, Te tovább eszed itthon a kefét, mindenféle dolgokat képzelegsz és mire hazaér már úgy felhúzod magad, hogy szeretet helyett klassz cirkusz vagy sértődöttség várja itthon. Én nem mondom, hogy könnyű lesz lenyelned ezt a békát, de nem kellene megpróbálni inkább úgy viselkedni, hogy a férjed alig várja a hazaérkezést hozzád?
2013. aug. 9. 06:56
Azt mondja értünk teszi, mert hogy ez lehetőség előlépéshez, mert ha nem megy akkor többé nem lesz ilyen, és hogy manapság már csak azoknak van esélye aki nyalizik, és ezért megfog tenni mindent, kivéve...
149. bd55e3f068 (válaszként erre: 146. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 23:56
És az alibi pasit lefizetik vagy megfélemlítik, hogy hallgasson irigység vagy megvetés helyett?
148. bd55e3f068 (válaszként erre: 145. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 23:54
Neki sem tudtam a nevét, pedig kiszemeltem magamnak ;)
147. 569a7df0cf (válaszként erre: 135. - Sour)
2013. aug. 8. 23:13
Nem engedned el a ferjedet? Miert? Meg kiskoru?
146. 55416fb8e2 (válaszként erre: 145. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 23:12
ha a fonoknoci meg a ferj elmegy par napra hetyegni, abban csak az a kockazat, hogy az asszony meg ne tudja :) lehet erre az alibi a masik pasi, akit ha megkerdez az asszony, falaz, hogy hat persze, hogy csapatepitozni utaznak :)
145. michelle.r (válaszként erre: 143. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 23:06

Egyre jobb a sztori, most már izgatottan várom, hogy ki a főnökhöz képest a két kolléga milyen messze van a ranglétrán :)))


Ha a nő helyébe képzelném magam, úgy kb. egy Bradley Cooper kategóriájú pasiért lennék hajlandó ekkora kockázatot vállalni :). És minimum a helyettesem legyen, hogy meg tudjam magyarázni, milyen makrogazdasági helyzetet vitattunk meg :)). Már amikor éppen nem hancúroztunk :D

144. ina87 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. aug. 8. 22:56
Legyen harc ki harc:-) kitudja h mit tervez a fönöknő azért légyrésen!
143. 55416fb8e2 (válaszként erre: 142. - Tücsimücsi)
2013. aug. 8. 22:19
ha a ferj probalja ilyen benan fedezni a felrelepeset, abba teljesen beleillik, hogy a felesegenek azt mondja,szerinte a fonoknonek a kollegaja tetszik :) es az csupan a feleseg dilije es feltekenysegi rohama, ha barmit belekepzel egy harmas szakmai csapatepitos utba :)
142. tücsimücsi (válaszként erre: 141. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 22:11

Igaz...és ismer a feleség még kollégákat? Főleg ezt az egyet...De hogy fog ez kiderülni, hogy az a kolléga is ott volt -e egyáltalán?


Én a csajszi helyébe megmondanám, hogy csináljon sok fotót... Gyanús lenne, ha a kolléga egyiken se lenne....

141. 55416fb8e2 (válaszként erre: 139. - Tücsimücsi)
2013. aug. 8. 22:06
az sokkal hihetobb lenne, hogy a ferj elruccan egy kis kirandulasra a fonoknovel, es beadta ezt a csapatepitest, a masik kollega meg falaz (es nem utazik), csak amilyen ostoba, fullenthetett volna teljes csapatot. bar lehet, a feleseg ismer meg nehany kollegat, es ha naluk rakerdez, akkor bukta van :)
140. sour (válaszként erre: 137. - Bd55e3f068)
2013. aug. 8. 22:04
Jah :DD
139. tücsimücsi (válaszként erre: 136. - Bd55e3f068)
2013. aug. 8. 21:59

Azóta helyesbített a férjem: azt mondja vagy a csaj férje fedezi a másikat, vagy őt fedezi a kolléga :))


Ilyenkor lenne jó gazdagnak lenni...fogadni egy magánnyomozót, hogy "kémkedjen" mi megy Horvátban...

2013. aug. 8. 21:56
Érdekes történet...tiszta A.C. Nem tudunk rájönni a megoldásra, csak találgatunk.
137. bd55e3f068 (válaszként erre: 135. - Sour)
2013. aug. 8. 21:55
Mindig csak a szex meg a szipu! :D
136. bd55e3f068 (válaszként erre: 133. - Tücsimücsi)
2013. aug. 8. 21:54
Nilván azt mondta, hogy "a másik" a hunyó, de valójában ez azt takarja, hogy az egyik ;)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook