Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti milyen ránctalanító krémeket használtok? fórum

Ti milyen ránctalanító krémeket használtok? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 8. 22:51
Az öregedést nem lehet megállítani, csak lassítani, de nem a kőolajas arckrémekkel, hanem az egészséges életmóddal. Nekem az a véleményem, hogy nem a ránctalan arcbőrtől leszünk jó emberek. Legyetek jók és ez az arcotokon is meg fog látszódni.
13. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Timycat)
2013. jan. 7. 11:56
Én is :) Arctisztításra sk. olivaszappant, ránctalanító krémet viszont egyáltalán nem használok. Télen, ha nagyon kiszáradna a bőröm, valami olyan, ami éppen a kezem ügyébe kerül, de azt is csak a száraz területekre.
12. Rescue
2013. jan. 7. 11:10
Feketeszezámmagolaj.
11. 800b726b6d (válaszként erre: 9. - 60d7fb3dae)
2013. jan. 7. 08:35
Én most kaptam ilyet Karácsonyra, kíváncsian várom az eredményt, de én is a sok-sok folyadékra C vitaminra esküszöm! :)
10. Aville
2013. jan. 6. 23:50
Semmit. 'Néhány' felesleges plusz kiló, és jót tesz a szarkalábaknak. Konkrétan nincsenek. Pl. a 2 évvel fiatalabb vékony húgomat mindenki 2-3 évvel idősebbnek látja. Pedig ő kenegeti magát mindenfélével.
2013. jan. 6. 23:22
sok folyadek segit.en nive...Q10et hasznalok,szeretem.
8. timycat (válaszként erre: 7. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 6. 23:09
na igen, ez meg az alap, bár én télen nyáron jéghideggel mosakodom
2013. jan. 6. 23:06
Nyáron hideg víz, télen langyos víz.
2013. jan. 6. 22:53

Én korábban GiGi termékeket használtam, aztán volt 1-2 rossz tapasztalatom velük -pl nem annyi volt a tubusban, mint amennyinek kellett volna lennie és az őssejtes krémjük 2 hónap alatt megbuggyant- így kozmetikussal úgy döntöttünk váltunk, most Anacondázok, nevetségesen olcsó és az én hiperérzékeny bőrömet sem kezdi ki (korábban ezért volt a GiGi, bár ott is minden krémváltásnál kellett pár nap beszoktatás) egyelőre próbaüzemmódban használom, még csak 1 hete; meglátjuk


De tényleg olyan röhejesen olcsó és ahhoz képest egyelőre abszolút jónak tűnik (legalábbis a 20ezres korábbi krémem sem nyújtott többet) hogy egy próbát mindenképp megér.

2013. jan. 6. 22:47
Sima gyógyszertári hidratálót.Krémekkel nem lehet megállítani az öregedést,ez sokkal összetettebb ennél.Menj kozmetikushoz és ő különböző kezelésekkel lelassíthatja és kicsit lágyíthatja a ráncokat.A sok folyadék is nagyon fontos.
4. alficica (válaszként erre: 2. - Kricatto)
2013. jan. 6. 22:44

Szia!


Én csakis természetes anyagból készült terméket használok és nekem teljesen bejöttek.


Az ökonetes arckrém és Q10 krémet ajánlom, de vannak kifejezetten ránctalanító krémek is.

[link]



Semmiképp sem botox :)

2013. jan. 6. 22:41
nem is fog, genetika...
2013. jan. 6. 22:37

botox.

Vagy beletörődés:)

2013. jan. 6. 22:29
Sziasztok! Ti milyen ránctalanító krémeket használtok? Nekem nem segít egy márkás krém sem... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook