Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti milyen programokat szerveztek az 1-2 éves gyermeketeknek, aki nem jár bölcsibe? fórum

Ti milyen programokat szerveztek az 1-2 éves gyermeketeknek, aki nem jár bölcsibe? (beszélgetős fórum)


2017. jún. 6. 11:07

Semmilyet. Minek egy 1-2 éves gyereknek program?!

Üljön otthon a fenekén és hallgassa az anyukája dalocskáit.

2010. jan. 12. 22:41
Bíró Mihály utcai Könyvtár Baba-mama klubja esetleg? Nem tudom milyen, de Kecskeméten működik hasomló, kolléganőm már pár hónapos babáját vitte, most is viszi rendszeresen (28 hónapos)
3. fdóri (válaszként erre: 1. - Tildus31)
2009. dec. 29. 13:32

Szia!


A csiliben biztos van babatorna vagy vmi babaprogram... Én is ott laktam amikor a nagy fiam még kicsi volt. Mondjuk neki elég volt a játszótér, nem tudom merre laktok, de a Kossuth Lajos utcában biztos ismeritek a 'vonatos' játszóteret..Persze ez csak egy kicsit jobb időben jön szóba. Egyébként egy kicsi gyereknek elég program a sok séta, kirándulás....:)

2. Szilvia.21 (válaszként erre: 1. - Tildus31)
2009. dec. 29. 13:22

Szia!

Játszóházba vagy valami foglalkozásra ami kisgyerekeknek való,zenés stb...csak van ilyen pesten is.

2009. dec. 29. 12:42
Sziasztok, Bp. 20. kerületben lakom, és fogalmam sincs, hogy milyen programokat lehet szervezni a kisfiamnak. Szívesen kimozdulnék vele itthonról, de nem tudom, hova vigyem, milyen fejlesztő játék lenne jó neki. Válaszotokat várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook