Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti milyen jövedelem kiegészítéssel / vállalkozással foglalkoztatok eddig? fórum

Ti milyen jövedelem kiegészítéssel / vállalkozással foglalkoztatok eddig? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 27. 07:45

Én angolt adok elő itthon.Mindezt középiskolai végzettséggel...Sok pótvizsgázóst kihúztam már a slamasztikából.

Avonnal is foglalkozom.Gyermekeim kinőtt holmijait is árulni szoktam a helyi, havonta megrendezésre kerülő vásáron, mert háztól nem viszik.Egyenlőre ennyi.:)

2009. jún. 2. 17:10
Én matekot korrepetálok.
3. Hoxa
2009. jún. 1. 16:24
Mlm-beszervezős mentesen, ha lehet, mert kimoderárom, akkor is, ha burkolt...
2009. jún. 1. 14:39
Avon
2009. jún. 1. 12:57

Mi folyton gondolkodunk, néha meg is csináljuk :) Mikor még drágák voltak a navigációk Szlovákiából hoztunk be és az ismeretségi körben adtuk el. Sajnos összevesztünk az eladónkkal mert megbízhatatlan volt az időpontokban. Jártunk bababörzézni, de kis pénzünkből vett árunál nem érte meg a messzi helyszínekre elmenni, sok árura meg nem volt elég pénzünk. Árultam babaruhákat az interneten keresztül is. Sajnos most a 2 gyerek mellett erre nincs elég időm, meg igazán sokat nem hozott a konyhánkra.Költöztetéssel is kacérkodtunk, de vállalkozói nélkül feketén nem mertük, aztán a teherautónk is eladtuk.

Érdekelne, hogy ti mibe vágtatok már bele ill. milyen sikerrel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook