Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti milyen ajándékokat, apró kis tárgyakat csináltatok már saját kezüleg? fórum

Ti milyen ajándékokat, apró kis tárgyakat csináltatok már saját kezüleg? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. nov. 7. 12:23
filc
2007. nov. 7. 12:22
Tavaly díszpárnát varrtam ficből, piros alapon fehár rénszarvas, és fordítva, 50x50 es párnákra. Festeni már nem festek, de egy időben azt is csináltam üvegre.
2007. nov. 7. 11:57
Én nagyanyómnak készítettem házilag egy fényképalbumot, amiben a lánykori képeitől kezdve egészen az unokák felnőttkoráig szerepeltek a képek. Nagyon örült neki.:)
2007. nov. 7. 11:52
Én szoktam kötni pulcsikat, kardigánokat. Kicsiknek együtteseket. Hímezni terítőt, de készítettem már nagy képalbumot is. Varrni is lehet ajándékba sok háztartási kelléket!
2007. nov. 7. 11:49
Én csináltam képkeretet mozaikból. Fakeretre ragasztottam rá és kifugáztam. Jólett. Meg voltam elégedve magammal :) Mécsestartót csináltam sógyurmából,hamutálat is. Anyák napjára még régebben képet. Egy lapra ,szép,díszes betűkkel írtam egy verset,alá szárított virágokat ragsztottam.Ékszertartó dobozt. Készen vettem a ládikát,akril festékkel befestettem dekoupage technikával mintát csináltam rá. A doboz 550ft volt(elég nagy) Az akril 390ft. Ragasztó van már 290-ért ,ami lakk is egyben. Szalvétából csináltama mintát. Hobbi boltban lehet venni csoda szépekt 40ft körül van darabja.
2007. okt. 29. 18:56

Légyszi irjatok olyan kis meglepetés tárgyakat amiket saját kezüleg csináltatok.És nem költségesek a hozzá való alapanyagok.Lehet az egy gyertya egy kép keret...Bármi!

köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook