Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mikről olvasnátok szívesen egy szülőknek szóló weboldalon? fórum

Ti mikről olvasnátok szívesen egy szülőknek szóló weboldalon? (tudásbázis kérdés)


7. tappancsmama (válaszként erre: 6. - Hami)
2012. szept. 28. 11:58
Felveszem a listára akkor ezt is és megvalósítom Nektek. De te miért félsz a szülővé válástól?
6. Hami
2012. szept. 27. 21:19
Lehetne egy rész, ami a leendő szülőknek szólna...miért érdemes bele vágni, mi szó mellette, ne féljenek...én pl. félek a szülővé válástól, jó lenne, ha olvashatnék valahol erről. Hogy másnak is voltak félelmei...
2012. szept. 27. 15:05
Ó csajok köszönöm az inspiráló hozzászólásaitokat. Nagyon sokat segítettetek.Agyalok a témákon, hogy hogyan lehet ezeket megvalósítanom és remélem még találkozunk. :)
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 27. 14:25
És mennyi téma van akkor is, mikor egészséges a gyerek! ;)
2012. szept. 27. 14:16

gondolom témakörökre gondolsz....

én például mindenféle különórák lehetőségére lennék kíváncsi ha szülő lennék... hova és mennyiért járhat pl a gyerek táncra (ezen belül is többféle), uszásra, focira, rajzra, hangszerre, stbstb-re és mennyiért...


másik mondjuk még babázásos időszakra szólóan minden...én például néha tök uj dolgokat olvasok itt a szoptatásról, pedig tanulnom is kellett róla, meg beszélt már nekem barátnőm is erről, én meg pislogtam, hogy mik vannak. vannak dolgok amikről nem beszélnek, viszont már az összes mellpumpa árát kivülről tudom kb.... szoval ilyenek. kínos dolgok is jöhetnek szóba...

pl a terhesség alatti felfuvodásokrol, gázos bajokról, a szeméremcsont fájdalmáról stb....ezek teljesen ujak voltak számomra, senki sem beszél róluk...

2012. szept. 27. 14:04
Az éppen aktuális problémáimról, amit ugye nem lehet behatárolni, minden kórban más és más.
2012. szept. 27. 13:59
Ti mikről olvasnátok szívesen egy szülőknek szóló weboldalon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook