Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mikor hagytátok abba a légzésfigyelő használatát? A gyártó 12 hónapos kor után javasolja, de olvastam később esetekről... fórum

Ti mikor hagytátok abba a légzésfigyelő használatát? A gyártó 12 hónapos kor után javasolja, de olvastam később esetekről... (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. máj. 14. 08:28
Mi 2 hónapos koráig használtuk mivel egy szobában voltunk és a kiságy közvetlen a miénk mellett volt.Ráadásul én minden kis zajra felriadok.
2008. máj. 14. 08:09
A gyerek fejlettségétől függ.
4. win (válaszként erre: 3. - Kathlee)
2008. máj. 14. 07:31

A fiam maholnap két éves, még mindig kiságyban van. Nem igazán tartom indokoltnak, hogy légzésfigyelőt használjunk...


Persze, mindenki csinálja, ahogyan jónak látja. :))

2008. máj. 14. 07:11
Én addig fogom használni, míg kiságyban van. Nálunk is van, hogy a kiságy végében ébred, de ott is érzi a légzését. Nálunk csak akkor volt riasztás, amíg el nem érte a 3500 grammot és lemászott a szenzorpadokról.
2. win
2008. máj. 14. 05:33
A fiam 5 hónapos koráig használtuk. Addigra ugyanis annyyra forgolódott, mocorgott, hogy rendszeresen lemászott róla. Bekucorodott az ágy végébe, ott már nem "látta" a légzésfigyelő és minden éjjel voltak téves riasztások. Na, mi akkkor kiiktattuk. Ha akartuk volna, sem lehetett volna tovább használni.
2008. máj. 13. 23:42
Ti mikor hagytátok abba a légzésfigyelő használatát? A gyártó 12 hónapos kor után javasolja, de olvastam később esetekről...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook