Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti miket főztök ill. mi lesz a menü a 4 napos húsvéti hosszú hétvégén? fórum

Ti miket főztök ill. mi lesz a menü a 4 napos húsvéti hosszú hétvégén? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2019. ápr. 13. 14:10
A szombat nem ünnepnap, akkor szombati nyitvatartásnak kéne lennie.
2019. ápr. 13. 13:37

4 napos???


Na lehet a nyitva tartást fotózni. Látjátok, ez bosszant az ünneplésben. Ha nem akarok, akkor is be kell tankolnom 4 napra. Habár nálunk a boltosok elég rendesen nyitva tartanak.

2019. ápr. 13. 13:21
Nem tudom mit főznek a rokonok, barátok, de nálunk is az lesz. 😀
2019. ápr. 13. 13:18

mit tudom én, rendelünk sushit :) Sonka valószínűleg lesz, mert azt szeretjük , sütve szoktam. süti nem valószínű, időhiányban. Viszont összejövünk barátokkal, és jókat dumálunk 10 féle süti, és 8 féle főétel nélkül is. illetve nem ciki ha nem én készítem. Most ez ilyen korszak, volt már 5 féle ez meg az, meg 5 féle amolyan húsvét is az meg olyan volt. Lehet lesz még.


ha időm lenne, tuti lenne linzer, meg sonkás kifli, franciasaláta házimajonézzel, sonka ugye így is lesz,de akkor lenne 3 féleképp elkészítve, hogy válogathasson mindenki kedvére :) ezek lennének az alapok. De amikor a főzés, meg az együtt töltött idő közt kell választani, meg hogy végre kicsit pihenhessünk, akkor a második verzió nyer. :)


szép húsvétot mindenkinek!

2019. ápr. 13. 12:53
Természetesen a nasikat, sütiket is beleértve :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook