Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti miből éreztétek, hogy már túl vagytok? fórum

Ti miből éreztétek, hogy már túl vagytok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
52. sugar887 (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 20:19
ő igazából már belekényelmesedett az egészbe szerintem és ezért láttam jobbnak a kapcsolatot elengedni
51. massalhangzo (válaszként erre: 47. - Sugar887)
2017. márc. 6. 19:49
hogyan viselkedett, amiből azt gondoltad, szakítani akarna? fura ez, ha bármi gondot éreznék a kapcsolatomban, rákérdeznék. mégis jobb megbeszélni, még ha esetleg fájdalmas, mint csak úgy szakítani
50. csikil4ny (válaszként erre: 47. - Sugar887)
2017. márc. 6. 19:45

Teeee?


Gondoltad, hogy tiltakozni fog, s rosszul sült el? Bocs, de ez amit művelsz nem egészséges, ugyanúgy akarsz a nyakán lógni, mintha együtt járnátok. Valami csak volt amiért szakítottatok, akkor meg miért összejárni?


Megválaszoltuk már egy ideje jópáran, de még egyszer: onnan tudtuk, hogy túl vagyunk rajta, hogy már nem akartunk az élete része lenni. Az ex az ex, a barátság meg barátság - két különböző dolog.

49. sugar887 (válaszként erre: 45. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 19:23
nem érzel rá motivációt? :D
48. sanyinak (válaszként erre: 47. - Sugar887)
2017. márc. 6. 19:17

Nem érte váratlanul?

Megkönnyebbülten sóhajtott és rávágta azonnal, hogy szívesen? :)

47. sugar887 (válaszként erre: 46. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 19:01

megelőzlek, bármily fura, én vetettem véget a kapcsolatnak mert éreztem hogy baromira fájna megvárni, amíg ő mondja ki...nem is érte váratlanul és pont ezért nem látom akadályát hogy jóban legyünk


esetleg ha gondoljátok, és kitippelték magatokat, a konkrét kérdést is megválaszolhatjátok ;)

46. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 18:55
Tippelhetek?
45. massalhangzo (válaszként erre: 44. - Sugar887)
2017. márc. 6. 18:52
a blogolás más, mint beszélgetni :D
44. sugar887 (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 09:52
Nem gondolkoztál még azon hogy blogot indíts? :) Én nagyon hasznosnak tartottam a hozzászólásaidat, szerintem mások is tudnának meríteni a gondolataidból és szerintem jól is írsz. ;)
2017. márc. 5. 22:59
Arról volt már szó, hogy ez esetben ki szakított a másikkal?
42. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Sugar887)
2017. márc. 5. 22:31

szerintem senki sem tud baratkent nezni a masikra egy szakitas utan. akkor sem, ha mar reg nem szerelmes


ha ugy erzed, adnal meg egy eselyt a dolognak, adjal, de ne gorcsolj ra. megadod az eselyt, kiderul, hogy van-e ertelme. de okosabb lenne nem taktikazva, jatszadozva, hanem nyiltan. mert igy mindenben azt fogod latni, hogy o sem kozombos, tehat akar, es nem biztos, hogy igy van


ilyen helyzetben en annak orulnek, es csak akkor adnek eselyt, ha a ferfi kozeledne, hianyolna, es akarna, egeszen biztos lenne abba, hogy ujra akarja kezdeni (es en is). kitaktikazni talalkat, rabirni, hogy baratkozzunk, ott lenni, hogy multbeli erzesek, hangulat legyen, amiert hatha ram mozdul, hat az nem egy biztos alap egy kapcsolathoz

41. sugar887 (válaszként erre: 39. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:18
nem játszom meg maga előtte sem, én ezt neki is megmondtam hogy még mindig nem közömbös amire csak elfordult aztán meg azt mondta hogy ő se tud barátként nézni rám
40. Érdekes73 (válaszként erre: 39. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:09
Nincs túl rajta ez egyértelmű...
39. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Sugar887)
2017. márc. 5. 22:08

amig talalkozgatni akarsz az exeddel, addig ott van benned az, hogy ujra megprobalni. nem kell ezt szegyelni, szakitas utan kevesen lepnek tovabb ugy, mintha mise tortent volna. azt is megertem, ha a srac elott jatszani akarod, hogy mar nem ugy erdekel, de onmagadnak felesleges


szerintem ha nem erzed ugy, hogy o is akarna es meg szeret, akkor felejtsd el ezt az egeszet, mert csak annyit ersz el vele, hogy elhuzod es megnehezited magadnak az elszakadast. meg akkor is rajta fogsz rugozni "baratilag", mikor o mar reg tovabb lepett, te meg szenvedni fogsz

38. Érdekes73 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:05
Igen én voltam már így :)
37. sugar887 (válaszként erre: 34. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:03
jó, hát tényleg hiányzik néha, meg nem mondom h nem lennék benne még egy próbában, de ezt csak így néha érzem... legtöbbször tényleg tökre elvagyok ezzel a néha beszéljünk vagy talizzunk dologgal
36. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Érdekes73)
2017. márc. 5. 22:03

szerinted barki kozombos akarmilyen exet latva egy csajjal? :D mert ha nem is feltekeny, szerintem mindenki maskent nez ra egy exe nojere, mint egy sima haver baratnojere

az ember eletenek resze volt, igy vagy ugy felmeri az oldalbordat :D

2017. márc. 5. 22:02
Amig látni akarod nem vagy túl!! Idő kell...ha nincs esély újra kezdeni inkább tereld el a gondolataid ismerkedj sportolj stb..nagyon nehéz!! Én konkrétan beledöglök egy szakitásba.
34. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Sugar887)
2017. márc. 5. 22:01

ahhoz eleg idonkent rairni a neten, hogy mizujs :D nem jatszod te nagyon tul ezt? mert megertenem, ha azt mondanad, hianyzik, jo lenne ujra megprobalni, latni, osszejonni.


az nem hiheto, hogy hat nekem csak olyan, mint egy sima ismeros, nem akarok ujra osszejonni vele, nem zavarna, ha csajozik, de csakazertis talalkozzon mar velem a dog, mennyit kell meg nogatnom, mert tudjunk egymasrol :D

33. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:59
Túl vagy : közömbösség ha mással látod nem érdekel.
32. sugar887 (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 21:56
nem akarok újra összejönni vele, csak jobb az ha tudunk egymásról ennyi idő után, minthogy idegenekké váljunk teljesen
31. sanyinak (válaszként erre: 26. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:54

Úgy tekintenél rá mint egy szimpla ismerősre, aki nagyon bejön és akivel szívesen összejönnél, vagy megismerkednél közelebbről? ;)

Hiszen gondolom így kezdődött az egész történet...

30. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:52

es te azt szeretned? mert gyakran melegitik ujra a kaposztat, csak tobbnyire kidobjak ujra


ha komolyan ugy gondolod, hogy tul vagy rajta, es nem lenne ertelme ujrakezdeni, akkor inkabb kezdj el ismerkedni, abba fektess idot, energiat, hamar elfelejted, es johet egy jobb kapcsolat


ha mindenaron talalkozgatni akarsz vele, hogy hatha ujra osszejottok, arrol ugysem tudna lebeszelni senki :D akkor tedd azt, de azert legyen ott a fejedben, hogy johet barmikor mas nala, vagy ha osszejottok, az az ok, ami miatt szakitottatok, ujra vagy meg mindig fennallhat, es benne van az ujabb szakitas. ha nem ez lenne, akkor egyszeruen nem tudnatok egymas nelkul lenni, hianyolnatok egymast, es egyutt akarnatok lenni

29. sugar887 (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 21:44
azt mondta, hogy ő is akarna, meg benne is lenne csak attól fél hogy ez visszarántana minket ahonnan elindultunk
28. massalhangzo (válaszként erre: 26. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:35

ha csak ennyit jelent neked, akkor minek eroltetsz ra osszejoveteleket, talalkakat?


nem arrol van szo inkabb, hogy nehezen engeded el? nekem is konnyebb volt szakitas utan, ha nem vagtunk el drasztikusan es dramaian minden szalat, de ez nem jelentette azt, hogy talalkozgattunk, abbol nem sult volna ki jol, hanem hogy neten idonkent beszelgettunk roviden. aztan ez is elmult, mikor tovabb leptunk


de ha a srac magatol nem akar veled nagyon se beszelgetni, se talalkozni, csak unszolasra, akkor hagyd tenyleg

27. sugar887 (válaszként erre: 25. - Csikil4ny)
2017. márc. 5. 21:30
lehet ez van benne, hogy csak az egyedüllét miatt ragaszkodok ennyire a társaságához...
26. sugar887 (válaszként erre: 24. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 21:30
de én valahogy nem úgy tekintek már rá mint exre, hanem mint egy szimpla ismerősre, ha beszélünk se érzem, úgy hogy valaha is közöm volt hozzá, azt csak akkor ha egyedül eszembe jut valami emlék
25. csikil4ny (válaszként erre: 22. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:23

Így is, úgy is el kell szakadnod tőle, mégsem mehettek hármasban randizni.


Nincs egy barátnőd, akivel eljárhatnál programokra?


Ő nem a barátod, hanem az exed.


A volt férjem új barátnőjének küldtem már tortát, érzelmeim nincsenek a volt férjem felé, de nem tartom egészségesnek, hogy csak úgy találkozgassak az exemmel, pedig gyermek is van, tehát nem tudunk egymástól teljesen elszakadni. Mindenki tudja, hogy hol a helye.

24. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Sugar887)
2017. márc. 5. 21:22

szerintem ne eroltesd, ha tul vagy rajta, nyilvan nem letszukseglet, hogy az exeddel bajcsevizzel. probald elengedni, baratkent, jo ismeroskent megmaradhat az eletedben, de nem eroltetve, es el kell telnie egy kis idonek


szerinted tenyleg normalis lenne az, hogy szakitottatok, elmultak az erzelmek, a srac mar probalkozik mashol, de eroltetitek, hogy hat maradjunk baratok es jarjunk ossze? ha nem magatol alakul, en nem degradalnek le egy volt szerelmet haverkodassa, es azt sem vennem jo neven, ha az uj palim az exevel jarogatna ossze haverkodni :D

23. sugar887 (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 21:16
igazad van amúgy, csak azért "állapodtunk meg" ebben, mert néha jól esne a másik társasága, azért csak jól ismerjük már egymást
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook