Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti miből éreztétek, hogy már túl vagytok? fórum

Ti miből éreztétek, hogy már túl vagytok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
82. sugar887 (válaszként erre: 81. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 22:10
de miből lehet azt látni, hogy ő is akarná csak pont ezért nem "meri" mondani mert hogy már a szakítás el lett anno döntve és ő már "csakazértse"?
81. massalhangzo (válaszként erre: 76. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 6. 22:05
szerintem is egyszerubb egyenesnek lenni, kimondani, ha valaki ujra akarja kezdeni. mert rosszabb nem lesz, legfeljebb megmondja a masik, hogy o nem akarja, es akkor tovabb lehet lepni, nem fog rajta folosen rugozni, hogy mi lett volna ha. ha pedig a masik is ezt akarja, akkor megsporolnak idot, szenvedest, es nem szalasztottak el a lehetoseget
80. massalhangzo (válaszként erre: 75. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 21:57
en is csak hallomasbol ismerem az ilyen hozzaallast, ezert is irtam, hogy nem ertem, miert es mire jo :D
79. massalhangzo (válaszként erre: 77. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 21:55

de a gyakorlatban ezt nem ertem. ha ugy viselkedsz, hogy a masik szakit inkabb, akkor nyilvan eleg bunko vagy egy olyan novel, aki orommel van, lenne veled. ez nem serto az o buszkesegenek? es ez neked egy jo helyzet, hogy genyoskodsz inkabb, es o balhezik a genyoskodasokra, majd elhajt, ez egy nyugisabb allapot, minthogy szakitasz egyszeruen, megbeszelitek, es mentek kulon uton?


egyaltalan nem ereznem jobban magam attol, hogy egy pasi, akivel jo volt, egyszercsak bunko modon kezd el velem banni


megertem, hogy sok ember keruli a konfliktusokat, a kellemetlen szitukat, szerintem mindenki ezt csinalja bizonyos hatarig. de hogy inkabb szemet, nyegle vagy barmi modon kezdjen az ember direkt viselkedni olyannal, akivel valami joert volt egyutt, az inkabb a termeszetebol fakad

78. Érdekes73 (válaszként erre: 77. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 21:50
Mennyi ideig tart egy ilyen leszoktatás/ szakításra rávezetés ?
77. sanyinak (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:48

Itt nem arról van szó, hogy már ott a soron következő partner, hanem, hogy egyszerűen kellemetlen hosszan sirankozást hallgatni. Így megmarad az ő büszkesége és az én nyugalmam is.

Persze ez nem minden kapcsolatra igaz - nem mindenhol ez a célravezető megoldás, van ahol érdemes nyíltnak lenni, mert tisztább helyzetet teremt.

76. e3bf3a7dde (válaszként erre: 71. - Sugar887)
2017. márc. 6. 21:45
Nem ismerem a részleteket de lehet h kellene beszélned vele őszintén egyenesen mindent kimondva. Hátha menthető a kapcsolat. Lehet h késő lesz ha halogatod. Magadban kell tisztázni h szereted e mit is akarsz. Nekem egyszer bejött öt éves kapcs.volt. visszamentem hozzá. Egyenesen kimondtam h szeretem még fogadjon vissza. Bejött!!
75. csikil4ny (válaszként erre: 74. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:43

Nem tudom, ebben nincs tapasztalatom.


Egyetemista csoporttársaimnál ez volt a trend, azóta remélem kinőtték, mondjuk jobbára mind házasok.

74. massalhangzo (válaszként erre: 72. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 21:40

hat szerintem nem ilyenek a nok :D a normal az normalul veszi a szakitast, aki mas tipus, az tuti hogy akkor is csinalja a fesztivalt, ha o szakitott, mert a pasi gazul viselkedett


nemigazan ertem a borzaszto lelki zuroket es az uldozest a gyakorlatban. ha en nem szeretek valakit es szakitok, vagy ugy viselkedek, hogy o szakitson, nem fog lelkileg zuroket okozni nekem semmilyen viselkedese. uldozni meg hogyan uldozhet? nem veszem fel a telefont, nem felelek melekre. ha olyan, aki kovet, beallit, az akkor is megteszi, ha o szakit, mert bunko vagyok


konnyebb szemetkedni? szamomra nehez lenne szemetkedni olyannal, aki nem ad ra okot, meg amugy is. egyutt lenni valakivel szemetkedve, csak hogy ne nekem kelljen kimondanom a veget?


szamomra ez tenyleg inkabb egy feluletes pasirol vagy norol szol, akinek azert meg kenyelmes, hogy ott van keznel a masik, de ugy viselkedik, hogy az tudja, erezze, hogy komolyat ebbe nem gondolhat, es egyszercsak ugyis lelep, de addig is van kivel hemperegni

73. Érdekes73 (válaszként erre: 67. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:34

Hímneműek és logika ?

:)

72. csikil4ny (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:32

Én meg el tudom képzelni a fordítottját is: ha a nő mondja ki a szakítást, akkor a pasi elkerüli a lelki zűröket, nem üldözi a nő azzal, hogy próbálják meg újra, biztosan más is van a képben, stb.


Könnyebb szemétkedni, mint valakinek a szemébe mondani, hogy "bocs drágám, de nem kellesz eléggé".

71. sugar887 (válaszként erre: 66. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:30
és azt miből látom, hogy még ő is érez valamit?
70. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 21:28

en valahogy nem hiszem, hogy egy hisztis no jelenetet csinalna, ha ejtik, de ha a pali folyamatosan szemetkedik, ugy viselkedik, hogy ejtse, akkor nem hiszteriazik mindenen, hanem vallat von a bunkosagokra :D


ez inkabb olyan sunyis taktika, foleg akkor, mikor mar mas is felig kepben van, es el lehet utana mondani, hogy de hat te szakitottal

2017. márc. 6. 21:24
Én is igy jártam most..se veled..se nélküled kapcsolat volt. Annyit bántottuk egymást hogy minden érzelem elmult pedig szerelem volt a javából..a volt párom úgy viselkedett hogy én mondjam ki! Már tudtuk h vége de csak erőlködtünk. Minden szép emlék átfordult rosszra..túl sokáig vergődtünk. Ráadásul borderline zavaros volt ezért kiborultunk mindketten! Már bánom h nem előbb szakitottam ..túl sokat bántottuk egymást. Igy örökre nyomot hagy bennünk.
68. csikil4ny (válaszként erre: 65. - Érdekes73)
2017. márc. 6. 21:24
Attól is függ, hogy milyen típusú nővel esedékes a szakítás, a hisztis jelenetek elkerülésére egész jó taktika.
67. massalhangzo (válaszként erre: 65. - Érdekes73)
2017. márc. 6. 21:22
en a logikat nem ertem :D nem egyszerubb ket mondattal lepattintani egy not, ha annyira terhes a jelenlete, mint jatszani a bunkot napokig, hetekig, hogy a no eljusson a szakitasig? :D
66. massalhangzo (válaszként erre: 61. - Sugar887)
2017. márc. 6. 21:21

sosem lehet tudni, mit hoz a holnap, az eletben ez is jo bir lenni (olykor meg rossz). ha lebeszelted mar a talalkat, menj el. miutan talalkoztok, tudni fogod, mit erzel, latni fogod, o hogyan viselkedik, akkor vagy megerositest kapsz, hogy ennek vege, vagy helyre tudjatok esetleg hozni. egy probat meger, ha nagyon akarod


ha meg ugy erzed, amugy sem lettetek volna jo paros, akkor ne band. kicsit meg rossz lesz, hianyzik, aztan ez is elmulik, mint minden az eletben, es jon valami uj

65. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 21:20
Azért ez olyan sunyi dolog. Nem fair. Szerintem ha egy nő jó volt megfektetni akkor azért megérdemel annyi benyögést hogy ennyi volt.
64. massalhangzo (válaszként erre: 63. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 21:14

azert nem ertem, hogy mire jo, mert nyilvan ezek szamodra, vagy az ilyen megoldast valaszto pasik szamara nem olyan kapcsolatok, amikben igazi erzesek lennenek, amik valodi, emberi, tarsbeli kapcsolatok lennenek. mert parasztnak lenni a masikkal, csak hogy ejtsen, es ne kelljen par mondatban elmondani, hogy bocsi, nem erzem azt, amit kene, fejezzuk be, mert mindkettonknek mas kell, az nem a ferfi vagy ember kategoria


nem bunkoskodasbol irom ezt, de hat ez van. szakitani sosem konnyu, ha tudod, hogy a masik szeret es veled akarna lenni, megis tulesik rajta az ember, es probalja a legnormalisabb modon megtenni

63. sanyinak (válaszként erre: 60. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:11

Nem érted mire jó? Mert nem vagy pasi! :)

Az az előnye, hogy nem leszünk felelősek a szakításért és nem kell emiatt elviselnünk egy síró nőt.

De vannak olyan nők, akik sokáig kitartanak minden "próbálkozás" ellenére is.

62. csikil4ny (válaszként erre: 58. - Sugar887)
2017. márc. 6. 21:10

Sajnálom!


Jó lenne átgondolni, hogy milyen hibákat követtél el te a kapcsolatban és elengedni ezt a történetet. Járj el programokra, élj és jön majd új szerelem!


Van abban valami életigenlő, hogy előre nézni, ne hátra.

61. sugar887 (válaszként erre: 60. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 21:07
ennek már annyi
60. massalhangzo (válaszként erre: 55. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 21:05

azert kerdeztem, hogyan viselkedett a pasika, mert sokan csinaljak ezt (nem ertem, mire jo), hogy ugy viselkednek, a masiknak nincs mas valasztasa, mint a szakitas


de abbol, hogy a forumindito ugy latta, belekenyelmesedett a kapcsolatba, nem gondolnam, hogy ugy viselkedett es olyan rossz volt az egesz, hogy szakitas kellett

59. massalhangzo (válaszként erre: 54. - Sugar887)
2017. márc. 6. 21:04
szerintem vannak azok a tipusok, akik ha beledoglenek se keresik a masikat :D en nem vagyok ez a tipus, de ha a parom szakitana, nem eroskodnek, hogy de igen, folytassuk, mert ha o mar nem akar engem, akkor nem lenne jo ugysem
58. sugar887 (válaszként erre: 57. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 21:02
csak ő is ez a tipikus "ha már egyszer vége akkor azzal nem foglalkozunk és csak előre nézünk" típus még ha érez is valamit... már csak elvből sem gondolna bele ilyenekbe hogy újrakezdés
57. csikil4ny (válaszként erre: 54. - Sugar887)
2017. márc. 6. 21:00

Belegázoltál az önérzetébe, ezen nehéz túljutni. Nekem úgy tűnik, hogy te még szeretnéd folytatni a kapcsolatot, szeretted volna ha újra udvarolt volna, újra több figyelmet fordított volna rád, s szakítás lett a vége.


Az nem kérdés, hogy te még mindig szereted, ő is érez még irántad, de ezt végérvényesen meg kell beszélni. A barátkozás nem megoldás, csak az elszakadás elodázása.

2017. márc. 6. 20:40
Jól meg kell gondolni amikor kimondja az ember mert lehet h akkora törést okoz ami helyrehozhatatlan. Elkezdődik az eltávolodás és a bizalmatlanság. Sajnos én is indulatos tudok lenni párszor ráfáztam..kimondtam ..utána megbántam. Nem vettek kimolyan utána. Szakitás előtt sokat kellene beszélgetni megprobálni helyrehozni. Legvégső legyen a vége szó. Szakitás utáni újrakezdésben nem hiszek..már semmi nem a régi..valami eltörik az ember lelkében!
55. sanyinak (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 20:31
És egy férfinak sokkal kényelmesebb is, ha másik mondja ki a szakítást. Volt már anno nekem is részem ilyenben, amikor megkönnyebbülten értettem egyet a "szakító" hölggyel :)
54. sugar887 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2017. márc. 6. 20:30
hát lehet, de úgy vagyok vele hogy ha nagyon szenvedne akkor úgyis keresne, ehelyett csak annyit mond hogy hiába hiányzom néha erőt vesz magán és előre néz
53. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Sugar887)
2017. márc. 6. 20:26

a belekenyelmesedes nem jelent feltetlenul rosszat, jelenthet biztonsagot is, pozitiv megszokast


az a baj ezzel a szituval, hogy a nok sokszor indulatbol szakitanak, vagy azert, hogy erezzek, a masik ragaszkodik, nem engedi el. de a legtobb pasi (es sok no is), ha a parja kimondja a szakitast, elfogadja, mert mi mast tehetne. sot megtorik benne valami, hogy a masik csak ugy el tudna dobni, elengedni


nem lehet, hogy tevedtel es rosszul dontottel?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook