Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mennyit költötök egy kamasz lányra havonta? Miket engedtek meg? fórum

Ti mennyit költötök egy kamasz lányra havonta? Miket engedtek meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
41. cc7a88f96d (válaszként erre: 40. - Borian)
2021. dec. 29. 08:35
Ha úgy vesszük ma már a nyári napozás is káros és bármilyen formában akár szoli,akár napozás,nagyon roncsolja a bőrt és korai ráncosodáshoz vezet.
40. Borian (válaszként erre: 33. - Csillagszem38)
2021. dec. 29. 08:32
Én azt tuti nem engedném. Nem csak a bőrrék miatt, semmi sem öregíti úgy a bőrt, mint az UV fény, és akkor 30 felett már járhat botoxolni és töltetni. :-(
39. Csillagszem38 (válaszként erre: 37. - Aszparagusz)
2021. dec. 29. 08:32
Édes istenem...
38. aszparagusz (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 08:30

Géllak a legjobb arra, hogy tönkre vágja a körmét.

Egy 16 évesnek miért kell rendszeresen festenie azt?

37. aszparagusz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 08:29

Miért kell egy kamasz lánynak hajat festetni?

Ebben a korban még nagyon szép természetes hajuk van.

Ha már tizenévesen elkezdi, akkor 40 körül indíthat fórumot arról, hogy hullik a hajam, mit tegyek vele.

36. Csillagszem38 (válaszként erre: 35. - Libikóka)
2021. dec. 29. 08:16

Persze, de dob egy non sokat. En is járok szoliba, körmöshoz es fodrászhoz is hathetente. Es nem vagyok tömeg, lanyom sem az.


Esszel kell adni a gyereknek pénzt, en azt mondom. Nyilván azért próbál meg mindent magának megoldani már a gyerekem, es soha nem kovetelozott, mert esszel volt pénz adva neki.


Nem lehet megmondai h mi az egészséges összeg, nehéz megallni, főleg akkor, amikor van miből adni. Kell egy fék a családba 😁

35. libikóka (válaszként erre: 32. - Csillagszem38)
2021. dec. 29. 08:05

Persze hogy különleges,,és biztosan szép is.Mégis azért ugye nem a műköröm szettől,,vagy az ombretól,vagy a szolitól?

Amúgy nyilván a nőiesedés része ,,amelyik tiniben feltámad az igény ,,hogy kipróbáljanak dolgokat,,,smink,,stb.


Azért valamiért csak elindult ez a fórum.

Nyilván nem azért mert kevesli a kiadásokat.

34. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 08:02
A 10.000 Ft-ot milyen időközönként kapja? Abból össze lehetne spórolnia arra, amire szeretné. Én nem állnám neki a felsoroltakat.
2021. dec. 29. 08:02
Engedd meg a szolit heti kétszer max, csak fellangolas, elhagyják idővel ;)
2021. dec. 29. 07:57

Nyugi!

Itt aztán mindenki ki ha en nem mami! Osztják az eszt, h ilyen mű meg olyan mű blablabla!


Nagyobbik lányom 19 már, egyetemista es bizony ha kirittyenti magat brutálisan dekoratív.


16 evesen itthonra mukoromkeszitot szettet kapott, sokáig tanulta, csinálta itthon a körmét. 14 evesen ballagasra ombre haja lett. Szoliba is jár neha. De különleges, nem lett tömeg, ahogy ok hívják.


Mára már nem kér pénzt, dolgozik suli mellett régóta. Nem tudom a költségeket anno, de azért kapott pénzt mindig amire kellett. 🙏

31. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 07:56
Ezek csupa felesleges dolgok...amitől a lányod nem önmaga lesz, és ha egyszer csak kiesik a csecs a szájából és nem lesz pénze valamelyikre, már csúnyának is fogja magát gondolni. Szép kis függőségek alakulnak ki benne már jó korán...
30. Sirga
2021. dec. 29. 07:49
Ha azt mondom, mindent megkapott, amire szüksége volt, abba sokminden belefér. A szokásos (étel, buszbérlet, ruha, tanulmányokhoz szükséges) dolgokon felül lovagolni járt, és időnként vágyott 1-1 könyvre. Ennyi. Még zsebpénzt se kapott, de ennyivel ő elégedett volt. :)
29. Borian (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 07:43

Valószínűleg az a kulcs, hogy te is használsz ilyesmit.

Én sosem jártam még "körmösnél", műszempillám egyszer volt, de nagyon zavart, kitépkedtem a sajátommal együtt, car volt, míg visszanőtt, ezért a kiscsajszi nem ezt látja itthon.


Persze a barátnők miatt fel-feltámad erre-arra az igény, de szerencséresem a suli, sem a sport nem olyan, ahol ezt lehet/praktikus, ezért marad a natúr szépség.

28. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 07:36
Ilyesmire nem költ, mert nincs rá igénye, de drága sportot választott, plusz külön német, az többe kerül.
27. cc7a88f96d (válaszként erre: 26. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 29. 07:35
Elírtam a nagy rohanásban,bogozd ki😆🙈
26. cc7a88f96d (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 07:34
Itt feleslegesen fórumot indítani bármilyen témában,mert még abba is belekötnek,hogy miért írod azt,hogy az kék az ég...mindenki ráerölteti a saját véleményét a másikra,nem tartva tiszteletben,hogy mind különbözőek vagyunk és ez így a normális...
25. NomNom (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 07:31

Mert ha néha nincs festve esetleg csak ápol a az már gaz lenne? Én néha festem de akkor odafigyelek hogy ha kopik már leszedem.

Agyam elszáll egyeseknek mire van ideje és pénze (lenne rá pénz de nincs az az isten hogy erre elb@€”’-k annyit havonta). Időm végképp nem lenne.

De örülök ha nektek van.


A szoli számomra nem lenne vita tárgya sem, rohadtul meg fogja bánni.

2021. dec. 29. 07:20
Kettő 16 és fél évesem van, nem számolom, hogy mennyit költök rájuk.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 29. 07:17

Igen, a kezdő h.sz.ban is kiemeltem, hogy mit NEM engedek és mit igen.

Igen, nem véletlenül, hisz megosztó témák...


Nézd, nekem meg mindegy, hogy mit gondolsz. Téma lezárva.

Azt még mindig nem értem, hogy miért lenne másabb annak az értékrendje, aki igénybe vesz néhány szépészeti szolgáltatást. Annak már talán nem is lehet fontos a tanulás...

22. Hentzi
2021. dec. 29. 07:12

Én megengedem, hogy soha ne tudjon lányom születni, így nem kell rá költenem.

Ezt engedem meg.

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 06:04

Nézd teljesen mindegy már mit írsz. Elsó hsz-bem ezeket emelted ki, nyílván nem véletlenül.

Nem az edzést, + tanulást, tábort stb.

Végülis mindegy, mindenkinél más az értékrend, ki ezzel, ki azzal "operál" majd az életben.

Csak sosem értettem az ilyen fórumokat, mire jó összehasonlítani anyagiakban az embereket? Főleg így, hogy más írja le nick-el, te meg "függöny mögött" leselkedsz.

20. cc7a88f96d (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 05:50

Szerintem teljesen normális,hogy megvannak az igényei és igenis egy lány 16-20év közt is adjon magára,ez nem azt jelenti hogy hupililára kell festeni a hajat,de attól még lehet szép ápolt,rendezett körmökkel,szép arccal.Én már azt kiemelném,hogy már most tizenévesen nagyon fontos az egészséges arctisztítás,ápolás,mert ez a későbbi felnőttkorára is kihat majd.Nekem legalábbis ha annó anyukám odafigyelt volna erre,tutira ma nem lennének olyan bőrproblémáim mint most.

Szóval igenis jó ha anyuka támogat és minimàlisan,fiatalosan ápolt a kislány megjelenése!

19. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 00:54

Kedves fórumindító.

Szoláriumot én sem engedném, ugyanis rákkeltő.

Egyéb leírtak OK, ha van módodban és emiatt nem szűkölködtök.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bichi)
2021. dec. 29. 00:45

Akkor biztos szar szülő vagyok, mert az otthoni lakkot én utálom. Folyton pattogzik és könnyen ápolatlan hatást kelt.

Én is járok körmöshöz, így úgy gondolom fair ha ő is járhat.

A tanulmányok, élelem és sport természetes, hogy megadom.

Inkább az extrákra kérdeztem rá.

17. Bichi (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 00:41
Senki nem mondta, hogy ördögtől való, csak válaszoltunk. Én a géllakkot sem állnám, lakkozza magának. Mindent megadnék ami a sulihoz, sporthoz, különórához, és persze az élethez kell, de az én szememben ezek nem azok, és nem azért, mert nem férnek össze a normális értékrendhez. Mivel elég nagy hozzá, simán tud pénzt keresni, vagy összespórolni a zsebpénzből, mert ha ezeket mind megkapja, gondolom nem szűkölködik abban sem, külön ezekre biztos nem adnék...
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. dec. 29. 00:31

16 éves.

Nincs műkörme, gél lakkra jár 3 hetente. Saját, rövid körme van.

A műszempilla szerintem nem ördögtől való. :) Hát kinek mi.

2021. dec. 29. 00:28

És a fodrász. Derékig érő sötét haja van, aminek az alja ki van "szívva".

Ha valakinek ez mű...

Nekem meg személy szerint a szőke haj nem tetszik.

14. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 00:26

Hány éves ez a kamaszlány? Mert az nagyon nem mindegy.

Nekem ugyan fiam van, de a műkörmöt, műszempillát biztos nem álltam volna, lehet a hajfestést sem, de ebben nem vagyok biztos. Én úgy lettem volna vele, ha érzi magát eléggé felnőttnek ezekhez, akkor érezze a diákmunkához is...

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 29. 00:24

Nem szeretném egyiket sem, érdekelt más hogyan csinálja.


Én sem engedem a szolit. Nem egészséges. Ő szeretné.

Nyáron a nap gyönyörűen lebarnítja az enyémet is, de nem örülök neki. Már a napsugárzás is káros. Magas, vékony, hosszú hajú az enyém is.

Az enyémnek sem a "mű izék" a fontosak.

A körmöshöz és a szempilláshoz járás nem férhet össze a rendes értékrenddel ?

12. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 00:18
A felsoroltakra nincs igénye. Heti 3400Ft-nak mefgelelő zsebpénzt kap, de Norvégiában élünk, ez itt kb. annyi vásárlóértékben mint 500Ft Mo-on. Ebből gyűjt is, nem mindig költi el. Amire szüksége van vagy amit szeretne azt nagyjából megkapja, de nincsenek nagy vagy indokolatlan kérései, így általában amit kér azt meg tudjuk adni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook